Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
domykanie bylo w kazdej opcji...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mowia ze nie pada,ale na wieczor ma zaczac...http://news.bbc.co.uk/weather/forecast/2119
-
Piła - HOT LINE
Zdziwiony jak by pierwszy raz na zlocie był :polew: ...przecierz po to sie zjechali,zeby pic ze dwa dni,a potem jeden dzien przy autach stac...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja juz zatankowalem wczoraj-myjnia,tez wczoraj-jeszcze tylko morde ogole,co by do zdjec i filmow wygladac normalnie,a nie jak zwierzak jakis (bez urazy zwierzakfm ) kuzwa-u mnie chmury...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a Wy spac nie mozecie?
-
Piła - HOT LINE
gadalem z Madasem i szykowal sie na karaoke,byl jeszcze trzezwy(?)...
-
[INNE] Brak swiateł mijania (soczewki) AUDI A6 C5 98r POMOCY!!
w A6 jest wlacznik przy kierze,czy na desce?jak na desce kolo bezpiecznikow-to podmien z innego auta i bedziesz pewny,ze to to
-
[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka
jesli ten krociec nie wystepuje ,jako samodzielna czesc zamienna-to niestety musisz wyrecic calosc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chyba bedziesz musial do jakiegos serwisu Audi po to walic...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak zobaczę parę wyprzedzających mnie Audi z osobami w środku które jadą z przyklejonymi nosami do szyby i z wywieszonymi jęzorami to sam się do nich przyłączę Peace :polew: :polew: jakos nie moge sie powstrzymac i zapytam-a pokazesz im ,co potrafi NIESOWOZ?
-
[ALL] Kasować błąd przed logowaniem czy nie
wszystkie logi na wlaczonym silniku
-
[INNE] Brak swiateł mijania (soczewki) AUDI A6 C5 98r POMOCY!!
napisz co sprawdzales do tej pory[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 20:06_________________________________________________czy to ksenony,czy zarowka,vag cos pokazal?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...wyprzedza Cie i nawet nie zauwaza-powiedza tylko- "fajna S-line minelismy..."
-
[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka
powinno byc napisane na czesci,wiec dobrze by bylo,jakbys sie dostal do tego i spisal numer
-
[B6 AVJ] Problem z szybami
tez o tym pomyslalem,rozbierz drzwi i podociskaj najpierw wszystkie kostki,przeczysc styki-moze to tylko to,jak dzialalo wczesniej-to raczej nie wiazalby,m tego z dzwonkiem-ale,wiesz jak jest
-
[B6 AVF] Błędy czujnika G2 oraz G62
jak sama nazwa wskazuje-to sa dwa inne-od pokazywania na wskaznikach jest ten z zielona wtyczka z tylu silnika
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
rozwiazaniem moze byc wiecej ruchu-ale komu sie chce...
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
wybijasz czyms cienkim ta szpilke i grot odchodzi od reszty-potem wbijasz szpilke z powrotem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie wiem sam-tu sa dobrze drogi i zjazdy oznaczone...nie mam pomyslow,co moglo na to wplynac...
-
[B6 AVF] Błędy czujnika G2 oraz G62
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_arg_problem_z_temperatura-t87179.0.html;msg989968#msg989968 tam jest zdjecie,gdzie jest czujnik-ten jest dla zegarow-wymien i po klopocie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc