Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
szkopek leci jakos rano DOVER-dunkierka,,z tym ze ja prom mam na 16 i jade najpierw do Niemiec na trzy,moze cztery dni...
-
[B6 BFB] Po wizycie w Dynosoft :)
a jakiego masz coolera? fabrycznego?jesli tak-to po zmianie na frontmount'a sie zmieni-auto strasznie slabnie,jesli masz stockowego coolera,przy temperatrurach wyzszych niz 20 stopni ,juz czuc roznice w mocy...
-
[AGB B5] Przekroczona górna granica doładowania S4
jesli przeladowuje,to znaczy,ze idzie za duze cisnienie na ktorejs turbinie,czyli wastegate sie nie otwiera,lub ktorys z przewodow,prowadzacych do westegate,albo sie wypial,albo jest zapchany-sprawdz najpierw to-potem pomyslimy dalej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak 8 sierpnia-to ja i szkopek tez lecimy autami...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...mamy nastepnego...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nic sie nie stalo tutaj czesciej jestesmy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no...nikt tylko ja tutaj z formalnych Klubowiczow urzeduje... [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:21_________________________________________________ostatnio ,po Zlocie -Truckmaniak sie pojawil...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ba... i to zaraz po awansie :naughty: tutaj jest tak samo-jak na Waszym czasem jarko wpada tutaj poczytac...widzialem Go kilka razy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...nic na sile Adam-czas pokaze,co da rady,a czego nie-na razie plan jest taki,ze to ja do Was wpadne w sierpniu...a tak poza tym,to fajnie,ze "jakis" VIP nas tu odwiedzil
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zawsze mozesz wpasc na jakis zlocik w Uk
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a co Ty myslales? Madasku-u Nas tez sie kreci... :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...ile by nie bylo-i tak banda znow sie zjedzie.... :naughty:
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
ja kupowalem nowa
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
kiedys w B5 mialem identyczna sytuacje-radio ,zwara i alarm mi nie dzialal,ja zamknalem auto kluczem od zewnatrz i otworzylem klamka-przez otwarte okno-potem zamknalem ponownie i alarm sie uzbroil normalnie-tylko ja w B5 nie mialem pilota-ale zobacz jakie masz kodowanie w Centralnym,moze przy zwarciu "wypadlo" kodowanie pilotow-takie rzeczy sie zdazaja....
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
...slowa otuchy od Marka...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dobra-nie bedziemy rozwazac,co lepsze A4,czy A6...miesiac z hakiem i dalej nie dojdziemy do porozumienia... :polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...jedno jest pewne-na zlocie Calibry nie poznalbys Nas... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...sprzedaj i kupuj A4 1,8T
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
najwyzej sie zrzucimy na olej.... :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
sorry Mario ale sie nie moglem powstrzymac.....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mysle,ze jesli pazdziernik-to tylko impreza na jakims osrodku-niekoniecznie kartingi,czy 1/4 moze jakis paintball czy cos-chodzi o to,zeby przyjechac na weekend i zostawic kobiety i dzieci na jakiejs sali zabaw,a my-wiadomo-na parking i gadki szmatki o audi...a na drugi dzien-wypad gdzies na cos...tylko najlepiej by bylo,jakbysmy sobie wynajeli pietro w hotelu,albo jakies "schronisko"-pod namioty bedzie za zimno...
-
Spotkania w Anglii - galeria
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no tak,jak chcemy je miec na pamiatke-zgoda- ale bardziej myslalem o tym,zeby mogli je zobaczyc wszyscy [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________zaraz sciagne to wrzuce do galerii- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja swoje juz przenioslem [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________ ...jak wracalem-cala droge lało...do bradford jechalem 2hi15 minut-droga powrotna zajela mi 3 i pol,bo nie szlo szybko jechac... :gwizdanie:- Spotkania w Anglii - galeria
w "Galerii" umieszczane są tylko zdjęcia,filmy i/lub linki do nich-wszystkie inne posty beda usuwane [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 13:18_________________________________________________tutaj sa zdjecia z poprzednich spotkan i troche starsze rodzynek na zlocie V8 S6 dzwiek R8 prezentacja a tu juz grill u Andrzeja-Albinka zaraz po tym,jak sie z niej zadymilo... a tutaj-chyba jedne z wazniejszych zdjec to wszystko ode mnie-jakosc-taka sobie,bo wyszly bardzo ciemne i trzeba bylo troche fotki "podrasowac" [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:17_________________________________________________ [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:54_________________________________________________nowi koledzy w mundurkach :> dupowoz psiarni :gwizdanie: afterparty (jest jeszcze carlsberg w lodowce ) stary ochhhoo stym choci - Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy