Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. szkopek leci jakos rano DOVER-dunkierka,,z tym ze ja prom mam na 16 i jade najpierw do Niemiec na trzy,moze cztery dni...
  2. a jakiego masz coolera? fabrycznego?jesli tak-to po zmianie na frontmount'a sie zmieni-auto strasznie slabnie,jesli masz stockowego coolera,przy temperatrurach wyzszych niz 20 stopni ,juz czuc roznice w mocy...
  3. jesli przeladowuje,to znaczy,ze idzie za duze cisnienie na ktorejs turbinie,czyli wastegate sie nie otwiera,lub ktorys z przewodow,prowadzacych do westegate,albo sie wypial,albo jest zapchany-sprawdz najpierw to-potem pomyslimy dalej
  4. jak 8 sierpnia-to ja i szkopek tez lecimy autami...
  5. ...mamy nastepnego...
  6. nic sie nie stalo tutaj czesciej jestesmy
  7. no...nikt tylko ja tutaj z formalnych Klubowiczow urzeduje... [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:21_________________________________________________ostatnio ,po Zlocie -Truckmaniak sie pojawil...
  8. ba... i to zaraz po awansie :naughty: tutaj jest tak samo-jak na Waszym czasem jarko wpada tutaj poczytac...widzialem Go kilka razy
  9. ...nic na sile Adam-czas pokaze,co da rady,a czego nie-na razie plan jest taki,ze to ja do Was wpadne w sierpniu...a tak poza tym,to fajnie,ze "jakis" VIP nas tu odwiedzil
  10. zawsze mozesz wpasc na jakis zlocik w Uk
  11. a co Ty myslales? Madasku-u Nas tez sie kreci... :naughty:
  12. ...ile by nie bylo-i tak banda znow sie zjedzie.... :naughty:
  13. ja kupowalem nowa
  14. kiedys w B5 mialem identyczna sytuacje-radio ,zwara i alarm mi nie dzialal,ja zamknalem auto kluczem od zewnatrz i otworzylem klamka-przez otwarte okno-potem zamknalem ponownie i alarm sie uzbroil normalnie-tylko ja w B5 nie mialem pilota-ale zobacz jakie masz kodowanie w Centralnym,moze przy zwarciu "wypadlo" kodowanie pilotow-takie rzeczy sie zdazaja....
  15. ...slowa otuchy od Marka...
  16. dobra-nie bedziemy rozwazac,co lepsze A4,czy A6...miesiac z hakiem i dalej nie dojdziemy do porozumienia... :polew:
  17. ...jedno jest pewne-na zlocie Calibry nie poznalbys Nas... :gwizdanie:
  18. ...sprzedaj i kupuj A4 1,8T
  19. najwyzej sie zrzucimy na olej.... :naughty:
  20. sorry Mario ale sie nie moglem powstrzymac.....
  21. mysle,ze jesli pazdziernik-to tylko impreza na jakims osrodku-niekoniecznie kartingi,czy 1/4 moze jakis paintball czy cos-chodzi o to,zeby przyjechac na weekend i zostawic kobiety i dzieci na jakiejs sali zabaw,a my-wiadomo-na parking i gadki szmatki o audi...a na drugi dzien-wypad gdzies na cos...tylko najlepiej by bylo,jakbysmy sobie wynajeli pietro w hotelu,albo jakies "schronisko"-pod namioty bedzie za zimno...
  22. no tak,jak chcemy je miec na pamiatke-zgoda- ale bardziej myslalem o tym,zeby mogli je zobaczyc wszyscy [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________zaraz sciagne to wrzuce do galerii
  23. ja swoje juz przenioslem [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________ ...jak wracalem-cala droge lało...do bradford jechalem 2hi15 minut-droga powrotna zajela mi 3 i pol,bo nie szlo szybko jechac... :gwizdanie:
  24. w "Galerii" umieszczane są tylko zdjęcia,filmy i/lub linki do nich-wszystkie inne posty beda usuwane [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 13:18_________________________________________________tutaj sa zdjecia z poprzednich spotkan i troche starsze rodzynek na zlocie V8 S6 dzwiek R8 prezentacja a tu juz grill u Andrzeja-Albinka zaraz po tym,jak sie z niej zadymilo... a tutaj-chyba jedne z wazniejszych zdjec to wszystko ode mnie-jakosc-taka sobie,bo wyszly bardzo ciemne i trzeba bylo troche fotki "podrasowac" [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:17_________________________________________________ [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:54_________________________________________________nowi koledzy w mundurkach :> dupowoz psiarni :gwizdanie: afterparty (jest jeszcze carlsberg w lodowce ) stary ochhhoo stym choci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.