Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dla zainteresowanych-otwieram watek "spoty w srodkowej czesci Anglii-galeria" z tym,ze zachowane beda tylko posty z linkami do zdjec,lub zdjecia i filmiki-inne posty beda usuwane,a to tylko po to,zeby ulatwic przegladanie zdjec ze spotow i zlotow...
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
:wink4:pomyslimy...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Andrzej-to jest na razie w kwestji planow i rozwazan...
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
tto moze i ja wpadlbym do Was? okolo 10 sierpnia bede w pl
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zawsze impreze mozna przeniesc do jakiegos hotelu :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na takich imprezach,jest podzial na kategorie,zeby byly wyrownane szanse-np 1,8T w seryjnej wersji,chipowane ze normalnym K03 turbo,K04 ,GT2X itp
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wszystkie info jest w tamtym linku
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik chodzi CI o ta konkretna impreze czy wogole o tor/miejsce? chodzi mi o te impreze i wystapic ,jako Klub,co Wy na to?
-
Spotkania w Anglii - galeria
Oto moje wypociny---> by magic1977 zdjecia by Albinek ---> http://andwol.fotosik.pl/albumy/660924.html
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Przemek-zalatwione
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- [ALL B6] Intercooler
Piotrek- poszukaj na Ebayu wloty na dwa cale (lub 51 mm-standardowe,ori gumowe rurki tyle maja)-szerokosc coolera-to juz zalezy od tego czy chcesz tylko go wlozyc,czy myslisz o dalszym zwiekszeniu mocy-jesli do drugie-wkladaj jak najwiekszy,tylko przy tym ,trzebabedzie przyciac troszku belke przednia,wez metrowke i zmierz ,mozesz zrobic sobie model z kartonu ,o wymiarach jakiegos przykladowego coolera i sprobuj,czy wejdzie,potem kupisz i wiesz ,ze bedzie pasowal,albo gdzie i ile przyciac...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Adam-trzeba cos robic-to tylko jedyne okazje do spotkan i propagacji Klubu [br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:43_________________________________________________ k**wa u mnie na Sony E nie dziala ten filmik-ma ktos dzialajacy na SE?- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
lazlem cos takiego- http://www.autometrix.co.uk/audidriverint08/index.htm mozna tam sie pojawic,jako Klub,lub organizacja zrzeszajaca kilka Klubow-co Wy na to?- [B5 AAH] Planowanie głowic
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1087907.html http://www.capri.pl/forum/12920 na poczatek chyba wystarczy...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...to tak,jak jabede sie angazowal w jakis spot,czy zlot dopiero po powrocie- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...i znow sie cos zapali...- Nowy VIP w drodze....
no Madasku...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
szef Rower'a AKP,nota bene audi maniak,a co do spotkania-przyjedziesz na nastepne- [B5 ARG] Problem z temperaturą
jesli jest taka sama temperatura,jak auto jest rozgrzane,woda sie nie gotuje,nie pali za duzo(silnik niedogrzany)-to czujnikzprawdz jeszcze,czy jak jest zimny silnik temperatura wzrasta i sie utrzymuje ,jak jest rozgrzany-ale obstawialbym czujnik z tylu bloku-mialem podobnie,pokazywal roznie,na vagu czasem potrafil pokazac -100 stopni... to mam pytanie ile jest tam tych czujnikow? dwa-jeden na bloku-drugi na dole chlodnicy na wezu- [B6 BFB] Po wizycie w Dynosoft :)
dlatego ja to wywalilem w cholere,ale przy wyzszych temperaturach-i tak to jest malo...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ja juz mam bilety na 16 kupione-wiec jade o tej porze na pewno-z rana fizycznie nie dam rady,bo bede z 6 godzin i tak jechal na prom...a z dzieciakami,to wole z rana wyjechac i na prom,potem mi zasna i mam ich z glowy we francji i niemcach...a w nocy ich budzic,zeby dojechac na rano na prom,potem caly dzien sie meczyc...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to zobacz,czy jeszcze sa bilety na prom ,na 16-chociarz kawalek polecielibysmy razem...- [B6 BFB] Po wizycie w Dynosoft :)
ja wyrzucilem ten dolot ,zeby byla wieksza cyrkulacja,wyciete otwory w nadkolu i sam widziales jaki byl efekt na zlocie,jak temperatura siegala 30 stopni,auto slabe,jak zwykle 1,8...- [B6 BFB] Po wizycie w Dynosoft :)
tylko zmiana coolera teraz Cie ratuje i moze korekta softu... - [ALL B6] Intercooler