Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
u mnie swiecil wykrzyknik i bibczalo,jak poziom plynu byl za niski
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
wyłącz capslocka,bo w ten sposob krzyczysz i muzyki nie słychac...
-
[B5 AEB] Silnik pracuje na 2 cylindry
pierwszy sie pomylil o jeden cylinder...,ale drugi "przewiduje" naprawy ze sluchu i co? nie wazne...najwazniejsze,ze jezdzi i sam naprawiles
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...no i znow wiemy,kto wygra 1/4...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...no i mu sie spodobalo...moze znow przyjedzie... :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
przerwa gdzies na kablu od klockow,najlepiej sprawdzic odpinajac kabel od klockow i zwierajac go,patrzysz,czy kontrolka dalej swieci-jesli nie-idzisz dalej,az do skutku
-
[ALL B7] Xenon jak sprawdzic czy jest OK?
...masz racje-troche mnie ponioslo...myslalem,ze w B7 wszystkie sa biksenony
-
[INNE] Test Tablicy Rozdzielczej (kontrolki, zegary itp.)
odpalasz vaga,tam wyswietla ci sie wszystkie (zakladki) z numerami sterownikow,np 1 silnik,3 ABS ,9 elektryka itd wchodzisz w instrument cluster nr 17 ,jak ci sie otworzy okienko sterownika na gorze bedziesz mial "tabelki" z nr sterownika,kodowaniem itp na dole mesuring bloks simple reading,coding i TEST-klikasz na test i wtedy wyskoczy ci okienko "go" lub "ok"-nie pamietam,ale klikasz ten "przycisk" po kolei i bedzie sprawdzac zegary ,kontrolki itp-powodzenia i milej zabawy...
-
[INNE] Test Tablicy Rozdzielczej (kontrolki, zegary itp.)
17 instrument cluster,potem test i go
-
Najmłodszy w klubie :) Maksymilian, syn Osetti
i ja gratuluje-niech rosnie duzy i zdrowy,kupcie Mu audi...
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
ales kotleta odgrzal-patrz na daty ostatnich odpowiedzi...
-
[ALL B7] Xenon jak sprawdzic czy jest OK?
zapytaj sie sprzedawcy,czy bedzie mozliwosc zwrotu[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 15:40_________________________________________________ale to bixy do B7 [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 15:42_________________________________________________jak to nie P&P? jesli to ori-to P&P lampy wyjete z A4 B7-wkladasz do innej B7 i podpinasz kostki i swieci...chyba,ze chcesz to podpiac do tej A4 z twojego profilu-to bedzie bardzo trudne-jak nie niewykonalne... :gwizdanie:
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
jesli masz na mysli-czy mozna je zamienic,bez przerobek-to obudowa nie rozni sie niczym-wyjmujesz K03 i wkladasz K04
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
w klockach nie ma zadnych czujnikow-jest zatopiony kabel,ktory po przetarciu sie odpowiedniej warstwy klocka przerywa zatopiony przewod,co skutkuje przerwaniem obwodu elektrycznego i zapaleniem kontrolki,czujnik -to tylko nazwa umowna,zeby kontrolowac zuzycie klockow
-
[B5 ANB] Seryjny silnik pobiera sporo oleju
mozna,jesli to tylko wina uszczelniacz,ale nikt nie da gwarancji na to,ze bedzie poprawa i/lub kiedy znow trzeba bedzie silnik rozebrac
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
skoro dorabiaja to i maja... poszukalbym gdzies na ebayu,czy allegro
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
ja poczekam,jak bede w PL,moze gdzies taniej dostane zdezaczki od eSy-to i wrzuce, bixy -nie chce mi sie bawic z czujnikami-za duzo roboty,za malo czasu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
trzeba bedzie pomalowac
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
Artur,jak mozesz to zrob zdjecie,jak to wyglada
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
nie wiem,czy to dobry pomysl,bo i zlodzieje moga tego uzywac...
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
chyba tez sobie zrobie czarne srodki...
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
a jak rozkleiles lampe?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
chyba nie,bo jak sie "zamknie" proces adaptacji do immo-juz tej samej pastylki nie uzyjesz do innego auta
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jak? ja reprezentuje A4-klub.pl Ty AKP i wygramy wszystkie nagrody... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...na tej imprezie tez mozna wystapic ,jako Klub... [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 23:39_________________________________________________pojade,jak Etronic obieca,ze mi auto schipuje...