Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. :polew: :polew:efekt bedzie ten sam
  2. ja juz zadecydowalem,ze bede go bral,tylko interesuje mnie navi,bo jesli ma kiepskie pokrycie map,to trzeba bedzie kombinowac
  3. swieta prawda,bo gotowce dobre sa pod nowe auta ,z malym przebiegiem-mozna smialo powiedziec-salonowe,wtedy to moze miec sens,bo po kilkudziesieciu tysiacach niektore elementy i podzespoly silnika roznie sie zuzywaja w tych samych jednostkach,nie mozna tez popadac w skrajnosci,ze beda kolosalne roznice,ale im wiekszy przebieg,tym wieksze ryzyko wgrania gotowca-osobiscie poszedlbym to poprawic,choc w praktyce raczej auta nie kreci sie tak wysoko...no ,moze czasami...
  4. jak w temacie,aczkolwiek interesuje mnie nawigacja i jej pokrycie w PL o ile jest w ogole
  5. dobre,kojarzy mi sie z muzyka z restauracji z "dancingiem" ale fajne-slucham juz trzeci raz i wpadla mi w ucho WU-jak nagracie ostateczna wersje-daj znac [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________a jesli chodzi o Popka-znam go osobiscie,a tak poza tym,to jak myslisz,klip bedzie krecony w PL,czy UK?
  6. jak dla mnie to to wyglada,jak auto po wypadku,a poza tym,to chyba nie da sie tym normalnie jezdzic...
  7. ja wychodze z zalozenia,ze "co ma wisiec..." i tak salej...jak cos jebnie,to znaczy ze jebnac mialo-wczesniej,przy pilowaniu,czy pozniej,przy normalnym uzytkowaniu-nie da rady sie uchronic przed awaria czegos,co juz jest na to skazane,bo sie zuzywa,a nadszedl czas za wymiane,tylko po chipie wyszlo,ze trzeba to zrobic szybciej...
  8. jest tak samo,ale jak nigdy tego nie robiles,nie probuj,tylko zawlecz auto do mechanika,bo zawory poodbijaja ci sie na tlokach,jak zle ustawisz
  9. opcji moze byc kilka-pompa ,lub termostat,pompe mozesz sprawdzic, czy jest obieg,termostat-podmienic,ale brak wody mozna wytlumaczyc ulamaniem sie krucca,ktory jest z tylu silnika,przymocowany do bloku,taki plastikowy element,ktory czesto-nie wiedziec czemu-peka,laczy weze od ogrzewania,z silnikiem-sprawdz,czy tam nie masz wycieku
  10. witaj na Forum
  11. witaj na Forum
  12. witaj na Forum
  13. witaj na Forum
  14. witaj na Forum
  15. witaj na Forum
  16. witaj na Forum
  17. witaj na Forum
  18. witaj na Forum
  19. domjenick odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki Tomek a tu objasnienie,jakby ktos nie wiedzial co jest gdzie piny ponumerowane tak,jakby patrzec na gniazdo[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:36_________________________________________________jak sie temat rozwinie,to bedziemy mowic nie o tym,jak szybko jezdzi auto,tylko jak ciezko bedzie tym autem szybko odjechac
  20. Kurcze, to miałeś kolego usterkę jedną na milion. Do tej pory taką usterkę brałem tylko jako czystko teoretyczną. i u mni wirnik sie urwal jakis czas temu-nie bylo obiegu,ale jechac powolutku dalo rade, auto do mechanika i po wszystkim przyniosl mi pompe w dwoch kawalkach i sam byl w szoku,bo nie widzial czegos takiego,raczej cieknace pompy,ale urwana?-a jednak...
  21. domjenick odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    ja mam odcinke,ale jak ktos zaznajomiony w temacie ,sie przyjrzy-to bedzie wiedzial o co chodzi wiec popatrze,jak sie temat rozwinie...[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________napiszcie cos o odcince na OBD,ktory bezpiecznik-dalej juz sam pokombinuje...
  22. witaj na Forum
  23. a ile chcesz pieniedzy na to wydac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.