Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. info na temat wybuchu poduszek,jest zapisane w sterowniku,wiec sama wymiana poduszek nic nie da-trzeba wymienic caly sterownik,jesli chcesz dam ci namiary na goscia,co sie zajmuje poduszkami Hiu -Art Naprawa i sprzedaż systemów Airbagów Klimatyzacji naprawy elektroniki samochodowej. Naprawa desek rozdzielczych po uszkodzeniu. Kraków ul.Pastelowa 2a wjazd od Łany 28 tel.012-269-65-70 602-802-557 604-462-325 [email protected] www.airbag.krakow.pl Tanio pełen profesjonalizm znają sie na robocie. gosc polecany przez Roberta - Waskiego pomogl mi z podlaczeniem poduszki-zadzwon i powiedz o co chodzi-pomoga...
  2. witamy na Forum
  3. chyba crash data-wyskakuje zawsze po wypadku,kiedy poduszki zostaly wystrzelone,Vag raczej tego nie ruszy...przynajmniej nie slyszalem,zeby ktos to robil Vagiem...
  4. to norma,kazdemu drga i brzeczy wskazowka,potrzebny jest odpowiedni trojnik ,na zwyklym ,przelotowym tak bedzie,sa specjalne trojniki jakos skonstruowane,wpuszczaja powietrze i je przytrzymuja,a jak odejmiesz gazu-podcisnienie odssysa ten,"zaworek", ale,jak to sie nazywa fachowo i gdzie mozna kupic-tego akurat nie wiem... :gwizdanie:
  5. witamy na Forum
  6. to trzebabedzie przemyslec,ale nie mowie nie...
  7. jesli jest sensor-masz racje, a w B5 tez jest sensor na intercoolerze?
  8. witaj na forum
  9. nie w B5 :gwizdanie:
  10. witaj na Forum
  11. witaj na Forum
  12. witaj na Forum
  13. witaj na Forum :wink4;
  14. witaj na Forum :wink4;
  15. moze wastegate do regulacji :gwizdanie:
  16. pewnie,ze mozna-wcale nie jest powiedziane,ze wszyscy musza sie pojawic,komu bedzie blisko-pojedzie w Twojej czesci tez jest duzo bywalcow naszego Forum...
  17. no i o to chodzi-ja bede na pewno,szkopek raczej tez,lysaglaca tez sie pojawi,Albinek z Krystianem(moze przytaszczy swoja A6 ) takze maja blisko,osobiscie wysylam kazdemu,nowemu uzytkownikowi Forum PW o tym watku (razem31 wiadomosci juz wyslanych,na biezaco monitoruje dzial Newbe ) wiec kazdy "nowy" w Anglii wie,ze takie spotkania istnieja-otwarta sprawa pozostaje,czy beda chcieli sie spotkac :gwizdanie:
  18. Andrzej,a co z miejscowka kolo Was? moze i to dolaczylibysmy do ankiety...podczas trwania ankiety,bedzie wiadomo ilu jest chetnych na spota jednodniowego,jak w Leeds,a ilu byloby chetnych na spota z noclegiem,posiadajac te wiedze-wiemy,czy warto rozpoczynac rozmowe na temat bookowania miejsc... zapraszam do ankiety-oddajac glos,wiemy gdzie sie zobaczymy... ja na razie sie powstrzymam od glosu,bo jesli bedzie Leeds-mi pasuje,bo i tak pojade,a jesli bedzie kolo mnie-to i tak ja sie wszystkim bede musial zajac [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 23:57_________________________________________________widze,ze juz trzy glosy oddane-fajnie by bylo ,jakby bylo wiadomo,kto ,oprucz mnie chce tam jechac...
  19. mozliwe,ze przeplywka zaczelaby niedomagac,po takich niekontrolowanych zawirowaniach powietrza,chociaz niektore stozki maja taka przepustowosc,ze prawie jakby ich nie bylo...
  20. zawsze mozna ja calkiem wywalic
  21. teoretycznie masz racje,bo w praktyce musialoby sie utrzymac auto na wysokich obrotach podczas postoju,gdzie niebyloby zadnej cyrkulacji powietrza w komorze silnika,a podczas jazdy takowa wystepuje,wtedy te dziury moglyby byc sprawca spadku mocy,ale nie moznaby tego odczuc,bo auto stoi w miejscu,ponownie ruszajac,te temperatury znow ulegna zmianom i moc,na poczatku bedzie slaba,ale jak pojezdzi sie troszke,powietrze wpadajace przez IC dalej je bedzie schladzac,a teperatura spalin i tak zawsze bedzie wieksza,niz temp dookola silnika,wiec i powietrze wychodzace z turbo, bedzie mialo temperature wyzsza,od tej,jaka ma powietrze atmosferyczne dookola silnika,zeby to wszystko pomierzyc i ustalic dokladne pomiary,trzebaby zamontowac jakis termometr w komorze,temp spalin mozna zmierzyc Vagiem,temp w dolocie tez-ta powinna byc okolo 20 stopni wyzsza od atmosferycznego,przy normalnym uzytkowaniu auta
  22. fajne uczucie,choc krotkotrwale,z powodu przeladowania i samoobrony ECU,destrukcyjne dla turbo na dluzsza mete
  23. jesli beda spadki mocy-te dziury i gorace powietrze,nie beda tego glowna przyczyna,poniewarz do silnika jest dostarczane powietrze wytwarzane przez turbine,ktora napedzana spalinami,pompuje powietrze o wiele goretsze niz przechodzace przez filter,a takze samo sprezenie jego,wywoluje podniesienie sie temperatury-w silnikach uturbionych,kluczowa role do schlodzenia powietrza pompowanego do silnika-odgrywa Inter Cooler...im wiekszy,zamontowany z przodu auta-tym wydajniejszy spadki mocy,o ktorych wspomniales,moga wystapic w silnikach wolnossacych
  24. to zalezy co chcesz osiagnac w ten sposob....tylko dzwiek,czy jakis przyrost-jesli dzwiek-to moze cos sie zmieni,ale na przyrosty bym nie liczyl,bo powietrza do silnika pojdzie tyle,ile turbina "napompuje" z filtrem stozkiem,ori,czy jeszcze jakims innym wynalazkiem,wszelkie mody z filtrem sa skuteczne w wolnossacych silnikach-na pewno zmieni sie dzwiek na bardziej basowy,ze wzgledu na to,ze uklad dolotowy jest krotszy od kolektora,do filtra,niz w silniku z turbo w uturbionym silniku po wymianie filtra,bardziej jest slyszalny DV ''psssyt'' i szum zasysanego powietrza przez turbo -dzwieku basowego,takiego jak w wolnossacym silniku,nie uzyskasz,bo droga dzwieku od kolektora ssacego idzie poprzez intercooler i turbo,co skutecznie ten dzwiek wygluszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.