Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
powiedz mi jakie wyniki mozna osiagnac na seryjnych gratach(moc i niuty)tylko programem,a ja Ci powiem co ja zrobilem,majac do dyspozycji MBC i Lemmiwinks'a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a dlaczego nie poglowkowac samemu?...uwazam,ze kiedys trzeba zlamac stereotyp,ze wiedza o chiptuningu,jest tylko dla wybranych,a tuner to magik z rozdzka-kazdy moze sie tego nauczyc,jesli chce...jesli ktos ma pieniedze na materialy i programy,czy kogos,kto pokaze co i jak,przyjdzie mu to szybciej-jesli fundusze sa skromne-pozostaje metoda prob i bledow i zarezerwowanie na to stado czasu...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
eee...tam...ja mam MBC ustawionego na 0,85(tyle pokazuje Vag,bo wskaznik sie telepie jak pojebany na max doladowaniu) i nie lapie notlauf'a,odcina mi ECU jak przekrocze bara,ale wtedy trci moc i jak pojezdzilem tak jakies 15 minut,moc powrocila i nie odcinalo i to mnie zastanawialo...[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 15:27_________________________________________________ uwierz mi ,pracuje nad tym juz dluzszy czas...trzebaby zrobic kompleksowe logi auta po chipie i bedzie wiadomo(logi na rolkach,w tych samych warunkach...)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to moze inny filtr z regulatorem da rady wpiac cos mocniejszego?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ty masz regulator paliwa w filtrze paliwa...i masz 4 bary na listwie także nic już nie zmienisz ee tam ,zawsze cos jeszcze mozna http://cgi.ebay.co.uk/Variable-Fuel-Pressure-Regulator-with-gauge-for-Audi-RS_W0QQitemZ250357774197QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item250357774197&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a jaki regulator? 4 bary wystarczy?bo i ja bym cos zmienil u siebie...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no nie mow,ze chcesz do ADeRa wpiac turbo i zrobic program
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja jestem ciekaw-jak oni to robia,jakich materialow uzywaja i jaka jest tego wytrzymalosc,bo przecierz jakies proby chyba robia,czy cos...
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
a zalozyles tamte opony z powrotem,dla wykluczenia opcji,ze to na pewno opony?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
looknij tutaj http://motors.shop.ebay.co.uk/items/Car-Tuning-Styling__K04_W0QQ_catrefZ1QQ_flnZ1QQ_sacatZ14761QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em282
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poziek-hinola to juz za 250 funtow kupisz,chyba,ze w Usa kupuja od hinczykow,a potem sla dalej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
tak,jak kolega mamci to opisal,a ja wczesniej-z malymi wgnieceniami-to tylko szpachla,bo tego nie da rady wyciagnac,a jesli da-to bardzo ciezko i naprawde,taniej i szybciej jest to zaszpachlowac...
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
...co ma wisiec-nie utonie...Bog nie po to dal Ci te graty do auta,zebys sie w nim zabil... takie dzielo to misja...