Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
[B6 AYM] Dziwny dźwięk koło filtra powietrza
jak dodajesz gazu zbiera sie cisnienie,potem puszczesz gaz i to cisnienie musi gdzies ujsc-i uchodzi przez zawor Dump Valve i to wlasnie jest ten dzwiek ''psssyt''=-normalne i nie ma sie czym przejmowac,jesli poza tym dzwiekiem nie ma zadnych niepokojacych objawow,typu spadek mocy,czy obrotow-jesli wszystko gra i buczy-tak ma byc
-
Włamano się do mojej A4
a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę parking strzeżony tylko mozna otworzyc auto bez wybijania szyby-problem opisywany na Forum,po zatrzasnieciu kluczykow w srodku
-
[B5 APT] Problem z silnikiem
jesli nie jest to bardzo glosne-to przy max skrecie powinienes slyszec,cos ,jakby mruczenie pompy,nie powinno to byc bardzo slyszalne,ale jesli zaczyna przeszkadzac w sluchaniu radia-to juz jest problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
czyzbys obudzil sie z potwornym bulem dwoch polkul? jakis ''soczek'' powinien pomoc :beer1:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitaj
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...no i zdjecia ze spota a tutaj moj synek i zarazem najmlodszy uczestnik spota- Niko -to juz Jego drugi spot ... ...ja juz w domu od godziny,moj synek padl po godzinie jazdy z paczka chipsow w rece -fajnie bylo sie spotkac... jak lysaglaca przesle mi reszte fotek,to je dorzuce [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 01:06_________________________________________________...teraz wale piwka ,a jak mi sie znudza,to pojde spac... :beer1:
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
niemożliwe, on przecież nie pije alkoholu ...w malych ilosciach...
-
[B6 BFB] Analiza błędów BRYNIOWOZU
nie ma za co Aniu... darmo dostalem i za darmo oddaje... ....a tak poza tym,to po to tutaj jestesmy...
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
...w sumie po to pojechaliscie...
-
[All] Czy można z tym jeździć?
przepisy mowia o tym,ze jesli opona ma glebokie rozciecie na boku-nie mozna jej uzywac,jesli jest starty tylko rant,ale nie ma glebokiego ''rozciecia''na boku-powinno byc ok-wklej fote obadamy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B6 BFB] Analiza błędów BRYNIOWOZU
jesli chodzi o parktronik,to czujnik padl, lub kabel sie oderwal glosniki,sprawdzilbym wiazke w drzwiach,moze sie kabel zlamal i nie styka immo-spiralka na stacyjce do czyszczenia(styki) radio-kostki,antena do sprawdzenia(jesli dziala) jesli radio nie dziala,to blad przy wpisywaniu kodu klima-silniczek od klapki nawiewu-niedziala prawidlowo, z jakichs przyczyn nie domyka sie i/lub sie nie otwiera do konca