Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jak dodajesz gazu zbiera sie cisnienie,potem puszczesz gaz i to cisnienie musi gdzies ujsc-i uchodzi przez zawor Dump Valve i to wlasnie jest ten dzwiek ''psssyt''=-normalne i nie ma sie czym przejmowac,jesli poza tym dzwiekiem nie ma zadnych niepokojacych objawow,typu spadek mocy,czy obrotow-jesli wszystko gra i buczy-tak ma byc
  2. a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę parking strzeżony tylko mozna otworzyc auto bez wybijania szyby-problem opisywany na Forum,po zatrzasnieciu kluczykow w srodku
  3. jesli nie jest to bardzo glosne-to przy max skrecie powinienes slyszec,cos ,jakby mruczenie pompy,nie powinno to byc bardzo slyszalne,ale jesli zaczyna przeszkadzac w sluchaniu radia-to juz jest problem
  4. czyzbys obudzil sie z potwornym bulem dwoch polkul? jakis ''soczek'' powinien pomoc :beer1:
  5. ...no i zdjecia ze spota a tutaj moj synek i zarazem najmlodszy uczestnik spota- Niko -to juz Jego drugi spot ... ...ja juz w domu od godziny,moj synek padl po godzinie jazdy z paczka chipsow w rece -fajnie bylo sie spotkac... jak lysaglaca przesle mi reszte fotek,to je dorzuce [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 01:06_________________________________________________...teraz wale piwka ,a jak mi sie znudza,to pojde spac... :beer1:
  6. niemożliwe, on przecież nie pije alkoholu ...w malych ilosciach...
  7. nie ma za co Aniu... darmo dostalem i za darmo oddaje... ....a tak poza tym,to po to tutaj jestesmy...
  8. ...w sumie po to pojechaliscie...
  9. przepisy mowia o tym,ze jesli opona ma glebokie rozciecie na boku-nie mozna jej uzywac,jesli jest starty tylko rant,ale nie ma glebokiego ''rozciecia''na boku-powinno byc ok-wklej fote obadamy...
  10. jesli chodzi o parktronik,to czujnik padl, lub kabel sie oderwal glosniki,sprawdzilbym wiazke w drzwiach,moze sie kabel zlamal i nie styka immo-spiralka na stacyjce do czyszczenia(styki) radio-kostki,antena do sprawdzenia(jesli dziala) jesli radio nie dziala,to blad przy wpisywaniu kodu klima-silniczek od klapki nawiewu-niedziala prawidlowo, z jakichs przyczyn nie domyka sie i/lub sie nie otwiera do konca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.