Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. mam dokladane HIDY w soczewce i w przeciwmgielnych,do tego postojowki ledy,kiedys przy starcie komp wariowal z komunikatami-teraz jest spokoj
  2. zmiana kodowania Vagiem u mnie jak odpalalem na swiatlach wlaczonych pokazywalo,ze zarowka jest spalona,ale oba zarniki swiecily,po chwili pracy silnika info na fisie znikalo,po zmianie kodowania-problem zniknal bezpowrotnie [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________tutaj masz linka do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_jakie_postojowki_do_xenonow-t9886.0.html;msg646970#msg646970 moze Ci pomoze
  3. jak nie drgnie,to turbo przeladuje,a ECU to ''wyczuje'' i odetnie doplyw paliwa w swoim czasie-nic,poza zdziwiona mina kierowcy,powazniejszego sie nie stanie...
  4. ja to wiedzialem od poczatku
  5. podepnij Vaga i zobacz,czy nie ma zwarcia gdzies w kluczyku,moze jest duzo kurzu,lub wilgoc,sprawdz baterie,moze cos nielaczy i jak ''dostawa''pradu jest wstrzymana-rozkodowuje sie
  6. jednak mozna cos znalezc...nastepnym razem bedziesz wiedziec,jak szukac...
  7. z A4,czy bez zapraszamy [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________do soboty niedaleko,wiec wydaje mi sie,ze juz czas ,zeby ustalic godzine-wydaje mi sie ,ze 17 bedzie w sam raz...zanim dojedziemy,bo coniektorzy beda walic z Londynu jakby co ,to podaje moj numer tel. 07809 427 255 do koordynacji :gwizdanie:
  8. moze i padl,ale bez Vaga i tak sie niewiele dowiesz...
  9. a ja dzis postanowilem zobaczyc,co z moim DV,bo znow cos zaczelo ''furkotac''na nizszych obrotach,na wyzszych bylo ''psssyt'',wiec myslalem,ze sprezynka za mocna ,albo co?,no i wykrecilem delikfenta i okazalo sie,ze membranka podcisniniowa byla peknieta i w ogole nie podnosilo jej,sprawdzilem to metoda malo higieniczna,ale skuteczna,zassalem ustami i juz bylem pewien co i jak,dobrze ,ze kiedys kupilem bosha i mialem na podmianke i znow jest ''psssyk''.....
  10. poczutaj tez ten watek http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html;topicseen moze Ci sie tez przyda...
  11. tu masz procedure http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/immobilizer2.html
  12. nie wiem jak to jest w b5 ale w a3 na pewno klosz jest sklejony i do rozszczepienia potrzebowalbyc opalarki http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=205172 u mnie w B6 tez jest potrzebna-wiec musisz wyjac lampe i to sprawdzic,ale do wyczyszczenia moze lepiej uzyc jakiegos plynu,albo jakis kawalek elastycznego plastiku,ze szmatka owinieta na koncu,po co rozszczepiac lampe od razu
  13. pewnie,ze nie,od strony filtra powietrza,zdejmij dolot do puszki-2 srubki,potem kolo wtyczki od lampy powinienes zobaczyc jeden torx i od strony chlodnicy jest drugi-poluzuj je,odepnij wtyczke i wysun lampe-ale jesli chcesz tylko zmienic zarowke,to nie musisz odpinac wtyczki,tylko ja maksymalnie wysun [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 21:48_________________________________________________sorry -korekta,tak jak napisalem jest w B6,w B5 masz dwie na gorze i jedna za zarowka od kierunku
  14. osobiscie wzialbym rs4-ki,widzialem je u kolesia w b6,stylizowanej na s4-dla mnie kozak,w dodatku czarne autko z dodatkiem chromu-powinno byc
  15. masz dwie srubki na gorze lampy-powinienes je widziec i jedna z tylu-jak odsuniesz kable to ja zobaczysz i jedna z boku,od wenetrznej strony,kolo chlodnicy te z gory musisz calkiem odkrecic torxy,a te dwie pozostale tylko poluzowac
  16. przy tym roczniku nie sprawdzisz turbawki vagiem ponieważ kanał 115 jest nie obsługiwany zostaje ci tylko podpięcie manometru pozdro ...no tak,zapomnialem-dzieki za korekte
  17. witaj zapraszam do odwiedzania watkow o spotach angielskich
  18. rozrzad okolo 123 tys temu razem z pompa wady...z tego co widze ,to w miare regularnie serwisowany,wymiany rzeczy,ktore naturalnie sie zuzywaja,delikatne pukniecie w tyl,przy 106 tys,amorki maja przejachane jakies 130 tys,szczerze mowiac,to nie jest takie zle auto-bylo uzywane,ale przeciez nikt nie kupuje auta,zeby stalo w garazu... moje zdanie jest takie-jesli nic sie nie psulo notorycznie-co widac po rachunkach,to walczyc o znizke ceny wymienic rozrzad dla pewnosci i jezdzic,ale wybor nalezy do Ciebie
  19. nie bardzo,bo on ma za zadanie regolowanie cisnienia ,otwiera sie elektrycznie,sterowany przez ECU na podstawie mapy doladowania i jej tolerancji (ok 0,3 bara),wiec mozesz przeprowadzic test Vagiem ,wchodzisz w silnik i jest opcja test,potem jest przeprowadzany test wszystkich wazniejszych podzespolow silnika ,w tym zaworu n 75,po tym tescie sprawdzasz bledy-jesli jest uszkodzony-powinien pokazac blad
  20. witamy Romanie
  21. trzeba robic,mozna manualnie,nawet lepiej,bo w b5 czasem Vagiem nie mozna w tym silniku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.