tu masz z ebaya, http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Idle-air-control-Valve-Audi-80-100-A4-A6-Coupe-Quat_W0QQitemZ330310084571QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item330310084571&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 jako przyklad ile kosztuje w Anglii i jak to wyglada-akurat to jest do wiekszych silnikow,ale wygladem nie roznia sie wcale,to jest ten element w przepustnicy,do ktorego podpieta jest kostka,o ile dobrze pamietam powinien byc numer seryjny na tej czesci,po tym numerze do Audi service,albo gdzies do sklepu z czesciami,uwazam jednak,ze lepiej jest wymienic cala przepustnice i tu masz linka do ebaya http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fCarsPartsQ5fVehiclesQ5fCarPartsQ5fSM?_nkw=body+throttle++audi+a4&_sacat=0&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=idle++control+audi+a4&_osacat=0 ,moje zdanie jest takie,auto nie jest pierwszej mlodosci- wiec nawet tanszy zamiennik moglby byc ,zamiast tylko modulu,bo tak,jak wczesniej Ci pisalem- nie wiesz nigdy ,jak bedzie sprawowac sie ''łatka'',jaka bylby sam modol...ja bralem z ebaya