Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
a to niby co ma byc?... gdy jeszcze raz widzialem zdjecie po wypadku-widze,ze audi bylo uderzone w okolice lewej lampy-wiec granica pomiedzy za dalekim wyjechaniem,a wymuszeniem pierwszenstwa jest widoczna,bo przy ewidentnym wymuszeniu pierw. auto byloby uderzone w prawa lampe,badz prawy bok auta,tutaj na nic nasze spekulacje,bo sad bedzie musial zadecydowac,czy kierowca seata mial mozliwosc unikniecia wypadku...- [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
tak,jak pisze swiezak84-nie przyznawaj sie do tego,ze mu wyjechales-stales przed wykonaniem manewru zobaczyles seata i sie zatrzymales i nie wiesz,czy wyjechales za bardzo czy nie,ranna w wypadku-ja uwazam,ze lepiej jest,jak sprawe bada prokuratura,a nie policja-zawsze mozna sie odwolac,swiadkowie w aucie na pewno beda trzymac strone kierowcy,ale to jeszcze nie znaczy,ze sad uzna Ciebie winnym-nie wybiegajmy za daleko w przyszlosc-niedlugo bedziesz wiedzial co i jak...badz dobrej mysli- [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
bo poszkodowana w wypadku ma obrazenia skutkujace rozstrojem zdrowia na czas pow 14 dni,bo nawet przy zwichnieciu tyle gips jest stosowany obligatoryjnie,(zwolnienie z pracy i odszkodowanie) nie wazne jest,co bedzie lepsze dla Ubezpieczyciela i jakie auto jest tansze do wyplaty ubezpieczenia,bo to bedzie pochodzic ze skladek winnego,a jesliby bylo inaczej-to odwolanie i sprawa w sadzie z powodztwa cywilnego,za probe zmniejszenia kosztow wyplaty odszkodowania,na Twoja niekozysc oby wszyscy swiadkowie tak zaznawali... ...dobra ide spac,jutro pogadamy...raczej pozniej...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
tym bardziej bym sie nie przejmowal,bo firma-ta sama,musi kogos obarczyc wina,kolejny plus ,to zlamana noga-pewnie bedzie dochodzenie z innej instytucji ubezpieczeniowej...na Twoja kozysc przemawiaja warunki,przed wszystkim mgla...mandatu nie dali-czyli nie sa pewni ,czyja jest wina i sprawa pojdzie wyzej...jacys swiadkowie?- [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
jesli bedzie dochodzenie policyjne i wykaze,ze typek walil 100/h,nie bedzie sladow hamowania,to nieistotne,czy wyjechales za daleko i on w Ciebie przy...bal ,bo po pierwsze-skrecajac w lewo zatrzymales sie,bo nie byles pewny co do sytuacji na drodze,dwa-jesli nie bylo drogi hamowania-to on popelnia przestepsto jadac, przekroczyl predkosc i jesli to bylo ,powiedzmy na oko-okolo 100/h,to nawet wjezdzajac za daleko na jego pas,myslac,ze jedzie przepisowo-myslales,ze zdazysz,ale on jechal duzo za szybko,wiec zahamowales i ustapiles mu pierwszenstwa,ale on jechal za szybko,zeby dostosowac sie do Twojego manewru i z tad kolizja,bo to on zlamal prawo,nie Ty ,wiec ja bym nie odpuszczal...w takiej sytuacji,moznaby mowic o Twojej winie,jeslibyscie jechali obaj przepisowo i Ty zajezdzajac mu droge ,powodujesz niebezpieczna sytuacje,bo on musi wybrac: -nagle hamowanie,co moze skutkowac kolizja z autem jadacym z tylu -nagla,niesygnalizowana zmiane pasa,co rowniez moze skutkowac kolizja z autem jadacym z boku(na drodze z kilkoma pasami) -zjechanie na pobocze ,tym samym powodujac zagrozenie zdrowia lub zycia dochodzenie w takich sprawach musi byc,bo wymaga tego ubezpieczyciel,do wydania opini na temat odszkodowania-nie odpuszczaj-tu chodzi o fakt,ze to on zlamal prawo i stworzyl niebezpieczna sytuacje na drodze,jadac bardzo szybko,nie majac nawet czasu na nacisniecie hamulca,a jesli hamowal,no to juz bedzie wiadomo na 100 procent,z jaka predkoscia walil...policja sie nie przejmuj...poczekasz...zobaczysz...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa masz ostry nick...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL] programowanie multi kiery
tutaj masz linka do spotow holenderskich,ale masz tam uzytkownikow,wyslij PW-moze sie ktos znajdzie... http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_nederlanden-t51376.0.html#lastPost- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [B5 AFN] Czy to normalne działanie ABS ?
wezel,a sprawdzales wezyki chamulcowe? jesli ciagnie w prawo zobacz z lewej strony,bo tam moze byc za slaby docisk na klocek i to moze byc przyczyna ciagniecia w jedna strone- [B5 AFN] Czy to normalne działanie ABS ?
no tak nie doczytalem...- [B6 AMB] Obroty na biegu jałowym w 1.8TQ
w moim nie trzeba loginu ,760 po restarcie-czyli tak fabryka ustawila, mozna zmienic vagiem,ale tam (nie pamietam dokladnie i moge sie mylic)chyba najnizsza wartosc jest 123 lub 127 i to jest jakies 740 ob. nizej nie da rady zejsc,to samo jest w gore-mozna ,ale tylko do jakiejs granicy-moge to jutro sprawdzic,ale jakos po polodniu dopiero,bo mam cos do zrobienia rano,wiec jesli nikt nie napisze cos ,co cie usatysfakcjonuje,to opisze krok po kroku,jak to jest u mnie mozna tez za pomoca programu ''Lemmiwinks'' od Revo-technic, lub ''Custom setings'' od Custom code, tylko te programy nie ze wszystkimi autami chca wspolpracowac [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 01:04_________________________________________________wiec jak obiecalem - wchodzisz w silnik ,potem adaptacje,kanal 01 i tam powinna byc wartosc 128,co sie rowna 750 ob/min (na zegarze bedzie jakies 900) mozesz najnizej zejsc do wartosci 123 i to by bylo 700 ob/min,analogicznie w druga strone najwyzej do wartosci 133,co sie rowna 800 ob/min,mysle,ze rozjasnilem sytuacje...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [B6 AMB] Sprawdzenie czy kluczyk jest oryginalny??
z tym guzikiem to gosciu przesadzil-to jest normalna funkcja wyszukiwania auta-dostepna w wielu wersjach alarmow,a kluczyk to mozna sprawdzic w serwisie,jesli w serwisie byl dorabiany,bo napewno byloby to odnotowane...swoja droga,powinienes w ubezpieczalni powiedziec,ze nie wiesz ,czy to oryginal-masz prawo nie wiedziec,bo sie po prostu na tym nie znasz ,a poprzedni wlasciciel dal ci tylko ten- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
eee tam desperacja... Slawku-gratulacje,z podjecia trudnej decyzji,jedno sie konczy-inne dopiero zacznie... Angela-rowniez gratki,mniej stresu,bo dziecku zaszkodzi... a dla Was obojga-duzo zdrowia i szczescia,spokoju,mniej stresu,problemow-ale jednego Wam zazdroszcze-wspolnej fascynacji audi....ja mam wieczne zwary z zona o Forum , auto (chociaz ostatnio o auto mniej,bo zaczela jezdzic :gwizdanie: )i wszelkie mody,bo zawsze mnie pyta '' a czy to na pewno jest potrzebne?''...odpowiedz wszyscy znaja...- [B5 AHL] Wysoka temperatura płynu chłodzącego po wymianie termostatu na ORI
kiedy obroty wzrastaja,pompa szybciej kreci-temperatura delikatnie spadnie-i w druga strone to samo,jesli obroty spadaja,pompa nie kreci szybko-temperatura delikatnie podskoczy-klimatronik to pokarze,zas na blacie caly czas bedzie 90,bo ten czujnik od wskaznika ma taka tolerancje-jesli silnik sie nie przegrzewa,nie slabnie,nie traci mocy,na blacie caly czas taka sama temp(nie wyzsza niz 90st),woda sie nie gotuje-nie ma obaw,wszystko jest w porzadku-nie szukaj dziury w calym zaczalbym sie martwic,jak bedziesz mial w/w objawy...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...