Treść opublikowana przez domjenick
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
:tongue4: [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:54_________________________________________________ tu napisalem dobrze... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
mialem zbojkotowac ten watek,ale jednak jeszcze sie ''poudzielam'' jedna rzecz Mateuszu-masz racje,ze trzeba cwiczyc,ale niektorzy w tym watku twierdzili,ze ABS jest mu niepotrzebny-zgoda,jeden twierdzi,ze mu sie bez jezdzi lepiej,ja twierdze,ze mi pomaga,bo pomogl kilka razy,szczegolnie raz na zakrecie,byl objazd a ja nie znalem drogi 'jechalem szybko,jak na tamte warunki(noc i deszcz),100/h i nagle pojawia sie w ciemnosciach ostry zakret i chamowanie,auto wpada w poslizg i wyrzuca mnie na pobocze w kierunku drzewa-noge trzymalem caly czas na hamulcu i kiedy kola zlapaly przyczepnosc,kierujac wyprowadzilem auto w pole-meczylem sie jakies pol godziny,zeby wyjechac z tamtad ale jednak ABS pomogl mi ,bo w tych ulamkach sekund nie ma czasu na myslenie,nie twierdze,ze jestem jakis kozak za kolkiem,ale daje sobie rade na drodze,moja wersja jest,ze ABS zostal stworzony dla ludzi przecietnych i malo doswiadczonych,a takich jest chyba wiecej ,niz ''race boy'ow'',ale jesli ktos usilnie chce wszystkich przegadac i przekonac,ze ABS to zlo,podajac jakies tam fakty i liczby-ok,ja je tez znam ,ale dalej twierdze,ze jest potrzebny,chocby do kierowania autem,podczas chamowania druga rzecz,juz odmienna od innych,ale wazniejsza na Forum A4-to szanowanie innych-piszac dajesz zly przyklad,a tego nikt nie lubi,kiedy jest taka atmosfera na Forum,masz racje,ze ilosc postow i dlugosc pobytu na Forum nie upowaznia do niczego,ale nie w taki sposob...
-
[B5 AFN] Problem z ABS
no i ja sie czegos dowiem i co? dziala?
-
[B5 ADP] Ubywa płynu chłodzącego
jak ubywa,to musi byc wyciek,pompe mozesz sprawdzic na postoju,odkrec korek od pojemnika i obserwuj,powinienes widziec cyrkulacje plynu,jesli pompa jest walnieta-temperatura silnika wzrasta,bo nie ma chlodzenia-moze tylko uszczelka-najlepiej postaw auto w garazu,na kilka dni,zdejmij oslone pod silnikiem i obserwuj-na pewno gdzies kapnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
My rowniez
-
[B5 AFN] Problem z ABS
nigdy nie wyjmowalem czujnika,moze sprobuj na drugim kole i bedziesz wiedzial,czy sie go wykreca,jesli bedzie jakas zawleczka,to zn,ze sie wyciaga-musisz poprobowac...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja mysle ,ze marzec -ja moge kazda sobote i niedziele po polodniu,a wlasciwie pod wieczor,bo zona pracuje do polodnia,wiec zanim przyjdzie i ja sie zbiore i dojade to mozna na 17-18 godzine w jakis weekend marca
-
[B5 AHL] Głośniki na pamiątkę właścicielowi
w AHL nie bylo w tylnych drzwiach,byly po lifcie,a z tylu na polce byly 2-dwudrozne,dlatego w kodach wyposazenia masz 8-4 z przodu i dwa dwudrozne na polce-wzmak-jak wczesniej ktos napisal,pod lewym glosnikiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
3 urodziny klubu :)
:beer1: no... i oby bylo wiecej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zawsze mozesz wpadac i robic zdjecia,potem je wklejaj na forum,w ten sposob przyczynisz sie do rozwoju Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do dzialu spoty i zloty
-
[ALL B5] Czy da się to zmienić ?
albo na kasety magnetofonowe
-
[ALL B5] Czy da się to zmienić ?
nie ma sprezynek,tylko taki sprezysty drucik,one ''chodza''na takich prowadnicach,kiedys wB5 walczylem z tym i sie poddalem,bo dostep jest marny wyjalem oba i potem jak wkladalem,z pierwszym nie bylo problemow,a jak wkladalem drugi-pierwszy znow mi sie zapadal,i tak w kolko...az sie poddalem
-
[B5 AFN] Problem z ABS
do podniesienia mozesz uzyc dwoch lewarkow-dwa skrety na strone i dwa na druga i tak do gory-nie krec wiecej,bo auto moze ci sie ''obsunac''na jedna strone-powodzenia...
-
[ALL B5] lift w 15 minut
...w tym watku jest zdjecie w nocy tych lampek,jakby ktos chcial zobaczyc,jak to wyglada-tamten watek zostal zamkniety i z tym powinno byc to samo...Panowie,temat byl przerabiany kilkakrotnie,zacznijmy odsylac do watkow,bo za duzo na forum o tych lampach...-to taka moja skromna prosba do Wszystkich... tu jest link http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_przednie_lampy_led_w_b6-t36226.45.html
-
[B6 ALT] Pomarańczowa kontrolka oleju
wierze Ci na slowo czesci moze i maj tanie ,ale servis i obsluga :gwizdanie:
-
[B5 AWM] Spalanie 15l/100km - czy to normalne ?
ja po ostatnim rezanku i testach 11,5- pilowalem auto,az pompa wody zdechla... :gwizdanie:
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
a po co Ci bezpiecznik,jak nie chcesz miec ABSow-to wyjmij cala pompe,albo upierdol przewody-na to samo wyjdzie-od tego momentu bojkotuje ten watek :gwizdanie:a jak chcesz cos znalezc to jest taka opcja
-
[B6 AMB] Jak powinien działać, pressure regulating valve
moj czasem furkotal ,jak odpuszczalem gaz-odwrocilem go i jest ok,delikatne psss,ale nie az takie,zeby sie wszyscy ogladali,ale w srodku slychac... [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:32_________________________________________________a co do DV od TT-sprawdzone,smialo mozna zakladac...
-
[ALL B5] Przy hamowaniu ściąga w prawo
sprawdz przewody
-
[B5 AFN] Problem z ABS
moze Ci to pomoze- http://www.vag-com.pl/odpowietrzanie-pompy-abs.htm
-
[B6 ALT] Pomarańczowa kontrolka oleju
chyba nie mowimy o tym samym UK-ja za rozrzad z czesciami zaplace 150 f(w tym tygodniu bede robil,tylko czekam na pompe wody i pasek)-czesci pochodza z ebaya,bo w servisie w Newcastle koles za wymiane rozrzadu zaplacil 750 f,ale za to MOT mu zrobili za darmo... wiec nie przekonasz mnie do servisu- a tak z ciekawosci ile dales za pasek i pompe wody?
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
masz tu linka,jak zamontowac dual intercooler,ale tez jest pokazane,jak zdjac zdezak http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=189131