Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
dalej by walcem jezdzil... sorry za OT- [B6 AMB] Obroty na biegu jałowym w 1.8TQ
komp to wyrownuje,to tylko na poczatku wlaczenia klimy czujesz roznice,potem sie wyrownuje- [B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
ferodo premier- [B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
rownie dobrze moznaby wsadzic opornik... taniej,a i efekt podobny...- [B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
ja mam ferodo-nie znam innych,bo tylko takie kupywalem dwa razy i jestem zadowolony- [B5 AFF] Ściąga w prawo
przeciez juz raz wspominales ten problem,po co zakladasz nowy watek??? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czy_to_normalne_dzialanie_abs-t42593.0.html;msg704255#msg704255- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [B5 AHH] Podświetlenie obszaru przed samochodem po otwarciu drzwi a'la Passat i Audi A6
i jakies fotostory... albo chociazby schemat...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
...taaak ,a za piec stron nie bedzie nic innego,jak to,co wyzej napisalem,nie pierwszy to juz raz... :gwizdanie:- [ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 AVF] Problem z xenonem (błąd na FIS'ie)
wszystko jest mozliwe-zamien przetwornice stronami,a potem zarnik i zobaczysz roznice- [B6 AMB] Obroty na biegu jałowym w 1.8TQ
kidy wlaczasz klime obroty delikatni wzrosna i drgania ustana- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
A gdzie ja napisałem że to był teren zabudowany?? W terenie zabudowanym są przeważnie światła z przyciskiem, jak się chce przejść. A tu było poprostu przejście przez 3 pasmową drogę, nawet nie było nad pasami znaku. Może i gdzieś było ostrzeżenie na chodniku o pieszych, ale ja nie zauważyłem, dopiero jak go minąłem to się zorientowałem że to był przejście dla pieszych. nie bede teraz odbijac pileczki,bo to nie ma sensu...odpowiedza na Twoj watek,niech bedzie,ze 14 lat ,to zdecydowanie za malo,zeby prowadzic samochod...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B7] Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiat%C5%82a_do_jazdy_dziennej Przepis ECE-R87 mowi o tym,ze swiatla do jazdy dziennej ,musza zgasnac,po wlaczeniu swiatel mijania...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - [INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?