Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. 80 w terenie zabudowanym,przed Toba znak,ze przejscie blisko,auto zaslania Ci widocznosc,malo gosciu nie zginal,a Ty jeszcze sie pytasz ,czy moznaby opuscic dolna granice wiekowa,do prowadzenia pojazdow?nie mow mi,ze jezdzac od 14 roku zycia,nie nauczyles sie przewidywac takich sytuacji...nie chcialbym,abys odebral moje zdanie,jako atak,ale to bylo malo odpowiedzialne... moze te filmiki pobudza wyobraznie,a wszystkich zapraszam do odwiedzenia tego watka... http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 23:06_________________________________________________ http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=fhV5O-it9kY&feature=related http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=yVBfMMMUsGs&feature=related
  2. Trzeniu to jest tragedia,kobita ma cztery miejsca wolne do zaparkowania pod supermarketem i wali w auto-no ku....wa telefon mi z reki wypadl,jak m o tym powiedziala...musze pomyslec nad innna a4 dla mnie,a ta pojdzie dla Niej i tak chyba bedzie najlepiej...dla wszystkich
  3. amen ...zgoda,ja po roku od zdobycia prawka smigalem wszystkimi autami i dostawczymi,koparkami i widlakami w pracy,jakby szef mial smiglowiec,pewnie i za stery bym sie wladowal,ale jak jade z zona i ona kieruje,to po powrocie musze jebnac ze trzy piwa,zeby mi stres przeszedl,a jak widze,jak parkuje , to slabne...
  4. to ja powiem ,jak wyglada sytuacja w Anglii,otoz oprawko mozna sie ubiegac od 17 roku zycia,mozna jezdzic z kims,kto ma prawko przynajmniej 3 lata i powyzej 21 roku zycia,jako nabieranie doswiadczenia ,przed egzaminem,po zdobyciu prawka,przez pierwsze dwa lata 6 punktow karnych (z 12 mozliwych dla wszystkich posiadaczy PJ)dyskfalifikuja delikwenta i cofany jest na powtorny egzamin,ubezpieczenie auta jest wysokie do 25 roku zycia(mlodociani kierowcy placa 100% podstawowej stawki,bez bonusow,za bezwypadkowa jazde) i co to daje?niestety niewiele,bo mlodziez angielska kupuje jedne z najtanszych aut,z mala pojemnoscia,z uwagi na ubezpieczenie,''tuninguja''takie gowna,na wszelkie mozliwe sposoby,zeby sie pokazac przed swiatem,jakie za***iste autko maja,wyscigi tych peugeotow 107,czy 206,citroen saxo,corsa to najpopularniejsze ''wyscigowki' na angielskich drogach,nie wiem ilu,ale wielu jezdzi pod wplywem,bo dawka alkoholu w anglii jest wyzsza niz w polsce,scigaja sie,lub kraza bez wiekszego celu po miescie,robiac tylko duzy zgielk,bo tlumiki jakos powycinane,czy jak....konkluzja -im mlodsi,tym bardziej nieodpowiedzialni-oczywiscie nie wszyscy,bo nie mozna generalizowac,14 lat-pamietam,jaki ja bylem ,majac tyle lat-zdecydowanie nie...
  5. domjenick odpowiedział(a) na maniaq01 temat w Audi A4 B6/B7
    ja rozumiem,ze latwiej jest zadac pytanie,niz poszukac na Forum,ale uwierzcie mi,pokilku miesiacach na Forum,czytaniu tych samych pytan po kilkanascie razy,a w szczegolnosci odpisywaniu po kilka razy tego samego-prowadzi do takich zachowan,ze jest wklejana ta ikonka fajnie jest komus pomoc,ale jesli ja moge znalezc jakis watek,to kazdy moze tez,a i mniej spamu robi sie na Forum,wiekszosc interesujacych watkow jest ''podwieszonych'',jako FAQ i tam jest prawie wszystko,co trzeba wiedziec.....
  6. domjenick odpowiedział(a) na maniaq01 temat w Audi A4 B6/B7
    ja bym podpial Vaga i sprawdzil bledy w sterowniku modulu komfortu,jesli alarm zostal zintegrowany z seryjnym,to pokaze bledy,a jesli nie pokaze,to mozna przeprowadzic test sterownika i wtedy pokaze,czy wszystko jest podlaczone,po tym bedzie wiadomo,gdzie szukac,dlaczego sie nie uruchamia po pierwsze,to najpierw szukamy,potem zadajemy pytania-temat sprawdzenia alarmu juz byl http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5837.0.html;highlight=jak+sprawdzic+czy+jest+alarm http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60713.0.html;highlight=jak+sprawdzic+czy+jest+alarm http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27166.0.html;highlight=jak+sprawdzic+czy+jest+alarm milej lektury
  7. domjenick odpowiedział(a) na tomaszu temat w Lifestyle i Hydepark
    ciekawe ile kosztuje taki zestaw...u mnie ostatnio pokazaly sie turbiny pradotworcze,a w anglii wieje...moze cos z tego wyjdzie...
  8. dla pewnosci,wklejam adres miejsca,gdzie bedzie spotPolski Ośrodek Katolicki Newton Hill Road Leeds LS7 4JE Adres<--- tam byl spot,wiec miejse jest znane-jest restauracja polska,parking-wiecej info na wczesniejszych stronach watku...
  9. jak sie spotkamy,to pogadamy na temat czestrzych spotkan ja tez jestem za czestrzymi spotkaniami-powolutku...
  10. domjenick odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nie trzeba byc prawnikiem,by sie bronic samemu... a rzucanie paragrafami niewiele daje,bo jak sie nie ma Prawniczego wyksztalcenia-dopiero wtedy w Sadzie jest jatka,bo oni widza,ze ktos probuje walczyc ich bronia i jest po chlopie... -samemu mozna,bo zawsze mozna im powiedziec,zeby mowili ''ludzkim'' jezykiem,za nie prawniczym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.