Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
zawsze będziesz mógł kopić moją i przełożyć kierę na lewą...
-
[ALL B5] Coś w środku szura na zakrętach
...ja dzis drzwi rozkręciłem i nic nie znalazłem-dalej wk....ia
-
[B5 AFN] Amorki bez wsporników na sprężyny
ale na szrocie może to dostanie jeszcze taniej :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
no dokładnie
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
no tak [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 15:54_________________________________________________
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
fajnie,że znów zaczyna się coś dziać w L-cy
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
058 145 703-litery się zmieniają, w zależności od roku produkcji K03 029 06B 145 703-to jest nr K03s co to za numer w ogóle? odpisz mu,ze w B5 nie było K03s,bo tam najmocniejszą jednostką była AJL 180ps,i tam siedzi normalne K03-029,K03s była tylko i wyłącznie w BEXie,jeśli on ją wyjął z BEXa-to albo ktoś wstawił zwykłą K03,lub on coś kręci ta ze zdjęcia na pewno nie pochodzi od silnika 1,8T BEX ta na pewno pochodzi z BEXa,bo osobiście ją wykręcałem...
-
[B5 AFN] Amorki bez wsporników na sprężyny
chcesz kupić taki wspornik? bo nie bardzo rozumiem,czego oczekujesz zakładając wątek...
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
standardowe wloty jak i do TIPa,tak samo z kompresora do IC mam u siebie rurę z BEXa,która idzie do drugiego,a właściwie do pierwszego IC(BEX ma dwa IC)a turbo mam K03-wszystko pasuje P&P
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
zważywszy na to,że idzie zima i mrozy-10W
-
[ALL B6] Czy brak kata powoduje palenie sie kontrolki check engine
nie no zgadza się,ze ingerencja i po kłopocie,chodzi o fakt zgaszenia kontrolki
-
[ALL B6] Czy brak kata powoduje palenie sie kontrolki check engine
przecież u siebie tak gasiłem w dwóch przypadkach,raz,jak silnik wpadł w tryb awaryjny z powodu jazdy bez ciśnienia oleju,a drugi raz,jak założyłem wtryski 320cc,bez korekty ciśnienia paliwa-w obu przypadkach wystarczyło odpiąć klemy na jakieś 45 minut
-
[ALL B6] Czy brak kata powoduje palenie sie kontrolki check engine
jak nie usuniesz usterki-to normalne,że powróci,ale jeśli chodzi o sam fakt zgaszenia-to zgasisz resetując komputer
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
w B5 nie było K03s :gwizdanie: a w B6 TYLKO BEX ma K03s i jest ona z 8-mioma łopatkami powiększ zdjęcie i zobaczysz numer turbiny K03s [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 22:05_________________________________________________Dev mnie uprzedził
-
[ALL B6] Czy brak kata powoduje palenie sie kontrolki check engine
daj sokój odpinasz klemy na ok.45minut i check gaśnie... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
zacytuj proszę,w którym momencie twierdzę,że nagar się bierze od tego,że wymieniają olej co 30tys...bo jakoś nie mogę znalezć swojego posta,w którym tak napisałem... tak,jeżdzę na 10W i nie narzekam to dlaczego producent zaleca takie nawet do B6? sorry-piszę,co myślę i nie dbam o to,czy to się komuś podoba,czy nie,nie uważam się za mędrca,któy pozjadał wszystkie rozumy i podważa argumenty fabryki,która wyprodukowała auto-jeśli producent zaleca stosowanie jakiegoś oleju w jakimś klimacie-to widocznie czymś to jest poparte,np jakimiś badaniami,na jakichś olejach,w jakichś autach...
-
[ALL B7] Zegary z s4 do 2.0tdi
no kręcić to będzie tylko wizualnie,bo fizycznie dalej będziesz mieć tyle,ile normalnie diesel się kręci do odcinki jeśli tylko to jest "problemem" to ok
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będziesz? Wielkanocne :polew: :polew:
-
[ALL B7] Zegary z s4 do 2.0tdi
s4 to benzyna i skala jest do 8 tysięcy obrotów ,więc jak chcesz to skalibrować?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nic nie da,a może zaszkodzić :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
trzeba uwzględniać warunki, w jakich się mieszka,a generalna zasada lania olejów jest taka: do nowych aut z małym przebiegiem full syntetyk,do aut z średnim przebiegiem i starszych w dobrym stanie-pólsyntetyk,a do aut z dużym przebiegiem,lub dosyć starych-minerał różnica pomiędzy mineralnym,a syntetykiem w dzisiejszych czasach jest niewielka najpierw wyczyść smoka i pokrywę zaworów,bo tam najwięcej syfu http://www.motofakty.pl/artykul/oleje_silnikowe_8211_jak_dobierac.html[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________proszę
-
Piwko - konkurs
jak będziesz w BT to będzie Ty wiesz,jak mnie zwabić ,bo PIWO,TO MOJE PALIWO ale niestety-nie tym razem...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
głosujemy na fotkę,a nie na autora fotki-jak będzie się podobać-kto zechce-zagłosuje,nie musisz o tym przypominać
-
F1, Rajdy i Motorsport
No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda? choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będziesz? Wielkanocne