Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. zawsze będziesz mógł kopić moją i przełożyć kierę na lewą...
  2. ...ja dzis drzwi rozkręciłem i nic nie znalazłem-dalej wk....ia
  3. ale na szrocie może to dostanie jeszcze taniej :gwizdanie:
  4. no tak [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 15:54_________________________________________________
  5. fajnie,że znów zaczyna się coś dziać w L-cy
  6. 058 145 703-litery się zmieniają, w zależności od roku produkcji K03 029 06B 145 703-to jest nr K03s co to za numer w ogóle? odpisz mu,ze w B5 nie było K03s,bo tam najmocniejszą jednostką była AJL 180ps,i tam siedzi normalne K03-029,K03s była tylko i wyłącznie w BEXie,jeśli on ją wyjął z BEXa-to albo ktoś wstawił zwykłą K03,lub on coś kręci ta ze zdjęcia na pewno nie pochodzi od silnika 1,8T BEX ta na pewno pochodzi z BEXa,bo osobiście ją wykręcałem...
  7. chcesz kupić taki wspornik? bo nie bardzo rozumiem,czego oczekujesz zakładając wątek...
  8. standardowe wloty jak i do TIPa,tak samo z kompresora do IC mam u siebie rurę z BEXa,która idzie do drugiego,a właściwie do pierwszego IC(BEX ma dwa IC)a turbo mam K03-wszystko pasuje P&P
  9. zważywszy na to,że idzie zima i mrozy-10W
  10. nie no zgadza się,ze ingerencja i po kłopocie,chodzi o fakt zgaszenia kontrolki
  11. przecież u siebie tak gasiłem w dwóch przypadkach,raz,jak silnik wpadł w tryb awaryjny z powodu jazdy bez ciśnienia oleju,a drugi raz,jak założyłem wtryski 320cc,bez korekty ciśnienia paliwa-w obu przypadkach wystarczyło odpiąć klemy na jakieś 45 minut
  12. jak nie usuniesz usterki-to normalne,że powróci,ale jeśli chodzi o sam fakt zgaszenia-to zgasisz resetując komputer
  13. w B5 nie było K03s :gwizdanie: a w B6 TYLKO BEX ma K03s i jest ona z 8-mioma łopatkami powiększ zdjęcie i zobaczysz numer turbiny K03s [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 22:05_________________________________________________Dev mnie uprzedził
  14. daj sokój odpinasz klemy na ok.45minut i check gaśnie... :gwizdanie:
  15. zacytuj proszę,w którym momencie twierdzę,że nagar się bierze od tego,że wymieniają olej co 30tys...bo jakoś nie mogę znalezć swojego posta,w którym tak napisałem... tak,jeżdzę na 10W i nie narzekam to dlaczego producent zaleca takie nawet do B6? sorry-piszę,co myślę i nie dbam o to,czy to się komuś podoba,czy nie,nie uważam się za mędrca,któy pozjadał wszystkie rozumy i podważa argumenty fabryki,która wyprodukowała auto-jeśli producent zaleca stosowanie jakiegoś oleju w jakimś klimacie-to widocznie czymś to jest poparte,np jakimiś badaniami,na jakichś olejach,w jakichś autach...
  16. no kręcić to będzie tylko wizualnie,bo fizycznie dalej będziesz mieć tyle,ile normalnie diesel się kręci do odcinki jeśli tylko to jest "problemem" to ok
  17. będziesz? Wielkanocne :polew: :polew:
  18. s4 to benzyna i skala jest do 8 tysięcy obrotów ,więc jak chcesz to skalibrować?
  19. nic nie da,a może zaszkodzić :gwizdanie:
  20. trzeba uwzględniać warunki, w jakich się mieszka,a generalna zasada lania olejów jest taka: do nowych aut z małym przebiegiem full syntetyk,do aut z średnim przebiegiem i starszych w dobrym stanie-pólsyntetyk,a do aut z dużym przebiegiem,lub dosyć starych-minerał różnica pomiędzy mineralnym,a syntetykiem w dzisiejszych czasach jest niewielka najpierw wyczyść smoka i pokrywę zaworów,bo tam najwięcej syfu http://www.motofakty.pl/artykul/oleje_silnikowe_8211_jak_dobierac.html[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________proszę
  21. jak będziesz w BT to będzie Ty wiesz,jak mnie zwabić ,bo PIWO,TO MOJE PALIWO ale niestety-nie tym razem...
  22. głosujemy na fotkę,a nie na autora fotki-jak będzie się podobać-kto zechce-zagłosuje,nie musisz o tym przypominać
  23. No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda? choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej...
  24. będziesz? Wielkanocne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.