Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFN] Brak światła przeciwmgielnego lewy tył..
a może po prostu lampa z "anglika" pochodzi :gwizdanie:
-
[ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6
ale kotlety odgrzewacie-przecież to było w 2007
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Patryk-ja mam dla córki takiego Britaxa http://www.topmarket.pl/fotelik-samochodowy-0-18-kg-britax-first-class-plus-bella-p42521.html cena na ich stronie 700,ale może znajdziesz gdzieś taniej-musisz poszukać-jest za***isty-można go montować na środkowym siedzeniu z tyłu-jest do tego przystosowany-ogólnie mam go już jakiś czas i nie ma problemów-na prawdę polecam, choć cena jest,jaka jest
-
[ALL B7] 2.0T FSI - Wysokie obroty na jałowym i falowanie.
możesz,ale jak najszybciej podpiąć vaga i zobaczyć,co jest przyczyną
-
[ALL B7] 2.0T FSI - Wysokie obroty na jałowym i falowanie.
jakby Ci się chciało-to możesz do mnie wpaść,na początek zagadaj do chłopaka o nicku profil użytkownika Albinek -mieszka w Bradford -masz jakieś 100 km do Niego-podepnie vaga i będziemy wiedzieć więcej
-
[B6 AVB] Jak podnieść reflektor
na lampie masz dwa białe pokrętła-jeden ustawia góra/dół-drugi na boki
-
[B6 AVJ] Prosze o pomoc wrzucam bieg auto stoi.
po pierwsze-temat dotyczy silnika benzynowego,a nie diesla-co już stanowi róznicę po drugie-zrób logi i wklej do odpowiedniego działu,bo teraz-to nie wiadomo co to moze być
-
[B6 AVJ] Prosze o pomoc wrzucam bieg auto stoi.
raczej tarcza
-
[B5 ARM] Sonda lambda - napięcie powyżej 1V
sprawdzić sondę można podczas jazdy-sprawdzasz po kilku minutach jazdy kanał 032 i patrzysz,jakie korekty robi ECU-są dwie kolumny-powinny być najbliżej zera-potem jedziesz kolejny raz,ale ze zmiennym stylem,np raz jedziesz wolno,potem szybciej i zwalniasz,szybciej i zwalniasz-znów patrzysz,jakie są korekty-jeśli wartości nie ulegają zmianie-sonda do wymiany,na postoju sonda się nie nagrzeje i sprawdzanie napięcia moze nic nie dac-powie tylko,czy sonda działa,czy nie,a nie czy działa prawidłowo
-
[B6 AVJ] Zacinający się pedał gazu
jedyne,co może "odpychać" pedał-to sprężyna -tam zobacz-cała reszta jest elektroniczna-więc tam nic nie będzie Ci pedału odpychać
-
[B5 ABC] Gdzie filtr paliwa w 2.6 benzynie??
może dlatego,że w Audi, we wszystkich benzynach jest w tym samym miejscu
-
[ALL B5] Audi a4 2.6 quatrro silnik abc
średnica tłoka w 2,8 30v jest 82,5 mm ,a w 2,4 30 V 81,0 mm -jeśli chodzi o takie drobne szczegóły sprzęgło we wszystkich V-kach B5 jest takie samo-tarcza 240mm
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
słychac go jak ciągnie powietrze - od samego dołu no i później jak odpuszczasz gaz to psiknie dokładnie tak jest ale tylko w silniku doładowanym jest psiknięcie po odjęciu-w wolnossącym tego nie ma-jest tylko szum ssania
-
Pneumatyczny pistolet do kleju oraz przyssawki/uchwyty do szyb
[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 08:23_________________________________________________kupiłem -mają przyjść w 4-6 dni-jak przyjdą,to Ci powiem i dasz mi jakieś namiary ,gdzie to mam wysłać
-
F1, Rajdy i Motorsport
no bo to jest częścią każdego wyścigu-najpierw trening na torze-dopasowanie auta to charakterystyki toru,wzięcie pod uwagę warunków pogodowych,potem kwalifikacje i zapewnienie sobie jak najlepszej pozycji do startu-potem wyścig i tam jest już dużo rzeczy przesądzonych-to jest złożony cykl,a nie tylko jedna przejażdżka...nad tym wszystkim pracuje cała masa ludzi,ale widzi się tylko Vettela i jemu oddaje honory,a w gruncie rzeczy-to nie jest tylko jego zasługa-to samo z Hammiltonem-gdyby miał słabą ekipę i inżynierów-czy byłby 4? a Button 1?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
podejda-mam takie u siebie
-
F1, Rajdy i Motorsport
widać, że nawet bolid ma juz dość Heidfelda i czeka na Roberta :decayed: :decayed:
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
stożek-jak stożek-od samej tej rury,to pewnie z 20 kucy dojdzie a tak na serio-takich rur się nie stosuje -stosuje się gładkie,w szczególności do silników wolnossących,gdzie każda ilość zasysanego powietrza jest ważna,przy aucie z turbiną,taka rura będzie wydawać dziwne dźwięki,podobne do gwizdu powodowane zawirowaniami powietrza
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to już jakaś alternatywa jest 240mm też są w 6-cio biegowych V6 i V8 w B6-więc pewnie dałoby rade od tych mocniejszych przełożyć
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 masz tarcze 288,więc tu może być problem,bo wszystko trzeba by przekładać... 288 ? poprawiłem już 228 :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 masz tarcze 228,więc tu może być problem,bo wszystko trzeba by przekładać...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czyli jednakowe doładowanie w całym zakresie,jak ma to miejsce w BEXie-miało by sens
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
taśma -taka np. jak ta KLIKNIJ NA TO powoduje,że temperatura,jaką emitują kolektory-jest niższa pod maską,do tego jakąś osłonę potrzebujesz jak te KLIKNIJ NA TO izoluje to ciepłe powietrze od samego stożka-metal-przeważnie aluminium,które się szybko chłodzi od przepływającego powietrza-więc trzeba zadbać o "przeciąg"-istniejący element dolotu,skierowany na stożek-w zupełności wystarczy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
najlepiej to trzeba by zaprosić do rozmowy takich,jak ty,którzy takimi mocami dysponują na codzien,a co do mojego cytatu-chodziło mi o 300 niuta ,a nie moc-pomyłka moc 200+ i niut około 300+ tak miało być ale dzięki ,że poruszyłeś temat-zauważyłem swój błąd
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
nikt tego nie dowiódł,a na stożkach jeździmy od kilku już lat-nikt nie narzeka na przepływki :gwizdanie: poczytaj dział o tuningu aut,wszyscy tam mają stożki w silnikach wolnossących stosowanie stożka daje efekt dźwiękowy-bas,bo kolektor i przepustnica jest w miarę blisko od stożka-a już w silniku typu V-to aż się prosi o filtr stożkowy,ale wraz z nim-niestety owinięcie kolektorów wydechowych taśmą termiczną,bo temperatura panująca pod maską nie sprzyja osiągom auta-trzeba zadbać o dobry przeciąg pod maską i maksymalne obniżenie temperatury pod nią-taśma i przegroda -wtedy to ma sens