Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] Jakie kupić HIDy 6000k
Panowie-już kilka rodzajów Hidów testowałem i 6000,ale nie od chińczyków,czy tych najtańszych-są białe,miałem(mam cały czas-6k) a także miałem 6K w halogenach mgłowych-są białe,z LEKKĄ poświatą niebieskiego,ale to dopiero widać pod pewnym kątem,lub w mgłowych a tutaj najtańszy chłam z Chin wniosek-jeśli chcesz ori-kupuj ori,a jak hidy-to loteria-jeśli kupujesz najtańsze z Chin,to dopuki nie założysz-nie będziesz wiedział,więc zanim kupisz-zapytaj się,czy możesz zwrócić, jeśli będą za niebieskie i/lub widoczność nie będzie dobra
-
[B5 ANB] Przewód przy sliniku urwane kolanko nie wiem jak sie nazywa
dla ścisłości-jedna wchodzi do pompy SAI,pod tubiną,druga do dolotu-na pewno nie do turbiny
-
Napój MonaVie
Paweł-spójrz na fakty-gość mówi o wielkich pieniądzach zarobionych na tym produkcie-widziałeś kogoś znanego ,żeby to reklamował?Widziałes ten napis Monavie na jakimś bilbordzie,sportowej imprezie,jako sponsor?Każdy,kto generuje takie pieniądze pompuje odpowiednie fundusze w reklamę,a nie w pozyskiwanie nowych dystrybutorów,bo dobry produkt-sam się sprzeda,podam przykład-RedBull-unikalny smak-nie można porównać z niczym innym-i jest wszędzie, nie jest drogi i stoi na pólkach,a nie jest roznoszony przez dystrybutora-jakie sklepy to rozprowadzają? łatwy chwyt-POMOC biednym w Brazylii-pracując-wspierasz... ...ale zaobserwuj ten filmik,jak gość o tych rzeczach mówi-w tle masz szczęśliwą parę,masa przyjaciół i fajne auta,jachty,występy,autografy, uczciwość,godność, wartości-pieniądze i zamówienia na czas,wycieczki-czyli życie łatwe miłe i przyjemne-wszystko to,czego ludzie pragną,jak zbierzesz to do kupy-zobaczysz ile czynników psychologicznych to porusza,a wszystko to zbiega się do trzech głównych rzeczy,które już wcześniej wspomniałem
-
[ALL B7] Śmiertelny wypadek-POMOCY!!
tak-chłopak na pewno będzie wezwany pod kątem wyjaśnień,sekcja zwłok wykaże,czy obrażenia,jakich doznał poszkodowany,pokrywają się z wyjaśnieniami kierowcy i to będzie dowód w sprawie,a nie przeciwko komuś, sytuacja może się odwrócić,kiedy sekcja potwierdzi,że auto mogło jechać dużo szybciej,ślady na jezdni,odległość hamowania,zniszczenia na aucie,no i jesli są świadkowie,wtedy jest zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci
-
[B6 AWX] Problem z otwieraniem szyb
w anglikach też tak chodzą-to nie ma nic do rzeczy ja myślę,że kable ktoś odwrócił
-
[B6 AWX] Problem z otwieraniem szyb
może ktoś zamienił kable biegunami-spróbuj odwrócić i powinno być dobrze
-
[ALL B7] Śmiertelny wypadek-POMOCY!!
no ale tu chodzi o odzyskanie odszkodowania od Ubezpieczyciela kierowcy,a oni dalej będą to rozpatrywać na drodze sądowej,w jaki sposób to odzyskać,nie może być czegoś takiego-nie dostanie pan nic,bo ofiara była pijana
-
Czas oczekiwania na sprawę w sądzie - DOLNOŚLĄSKIE
Maciek-Arielka nie musi nabijać-z resztą Ona się dosyć skutecznie udziela w dziale "Ubezpieczenia,Kolizje,wypadki" itd z racji wykonywanego zawodu,a posty są naliczane tylko w technicznych
-
[ALL B5] Adaptacja przepustnicy krok po kroku vag 4,9
a czytałes mojego posta? :gwizdanie:
-
Napój MonaVie
kiedyś pracowałem jako "przedstawiciel handlowy" oferując ludziom różne gówna,każdy wiedział,że towar jest nic nie warty,ale odpowiedni farmazon robił cuda,a że większość już ludzie znali-trzeba było wymyślić coś ekstra,żeby było proste i skuteczne-i jak widać nigdy się nie zmieniają metody,trzy podstawowe elementy psychologiczne,na które da się złapać 75% społeczeństwa-chciwość,zazdrość i okazja na który z tych elementów dajesz się złapać? chcesz zarobić,ale mało włożyć?ktoś zarobił dużo pieniędzy nie wychodząc z domu na kilka godzin,a Ty tyrasz po kilkanaście w pocie czoła i nie masz nic-czy po prostu zwietrzyłeś łatwą okazję do zarobienia? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Pytanie związane z przepustnicą
nie ma,
-
[B5 AGB] Dodatkowe wskaźniki
w kolektor
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
temp-ok termostat tak się będzie otwierał przy 87,ale na vagu zawsze pokaże koło 100 lambda-nie widać dokładnie,w jakich obrotach jakie wrtości wrzuć logi tutaj http://vaglog.rtnet.pl/index.php
-
brak podswietlenia w panelu z regulatorami nawiewu
spójrz czasem na datę ostatniego posta :gwizdanie:
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
ja myślę,że jeśli już zmieniać-to na gwintowane-zawsze można podnieść na zimę,lub jeśli będzie za nisko
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
sprawdź 004 jaka temperatura w dolocie i zloguj 031,zobaczymy jaki AFR masz,rozumiem,że auto teraz jeździ na seryjnym sofcie,czy się coś zmieniło?
-
[INNE] Czy VAGiem zdiagnozuję ASTRĘ II?
z tego co wiem,do opli jest opel com http://www.op-com.pl/ ale czy kabel jest ten sam-to nie wiem,jak masz kabel-ściągnij oprogramowanie ze strony ADAKO i spróbuj
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
ja bym brał RS4/B7
-
[ALL B5] Adaptacja przepustnicy krok po kroku vag 4,9
jak nie można zrobić vagiem-to się robi samoadaptację,poprzez odpięcie i ponowne podpięcie wtyczki,lub odpięcie i ponowne podpięcie klem aku-z reszta adaptacja przepustnicy-to nie jest jakiś magiczny zabieg ,który usunie wszelkie usterki w przepustnicy-jest to tylko po to,żeby zsynchronizować czujnik wolnych obrotów z jej położeniem i jeśli czujnik jest uszkodzony-nic nie da adaptacja,jeśli to jest jedyny problem-to masz już rozwiązanie
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
podstawowe pytanie-ile chcesz na to przeznaczyć pieniędzy?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a tam jeszcze ktoś przyjeżdża? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1204.0
-
[B5 ADP] Trzyma wysokie obr ponad 2tys/obr + ciężko odpala
a co ma przepływomierz do wysokich obrotów?[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 00:27_________________________________________________ KLIKNIJ NA TO ja kupowałem nową
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
jak nie przyjdzie do domu-to pewnie następnym razem,podczas kontroli się o to upomną...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
z Londynu to jest spora grupa,większość siedzi na Audi Maniacs
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
tu się zgadzam co do klekotania-niestety,ale moje zdanie jest troszkę inne-już tłumacze dlaczego: na jednej stronie stawiamy 1,8T z przebiegiem dużym w (ogólnym tego słowa znaczeniu)a po drugiej z małym,obydwa zalewamy olej rzadki np 0W,lub 5W-stopień zużycia elementów w obu przypadkach-na pewno będzie różny,więc jeśli silnik z dużym przebiegiem,będzie miał bardziej zużyte zawory,tłoki,układ zapchany resztkami poprzednich olejów,nagarem i co chyba najważniejsze-wysłużoną,aczkolwiek wciąż działającą pompą oleju-to wszystko złoży się na to,że przez noc,kiedy auto stoi nieużywane-rzadki olej ścieknie na dół i z rana ,przez chwilę na górze-tego oleju po prostu nie ma ,lub nie ma go wystarczająco dużo,żeby cały ten układ kanalików był wypełniony i to się okazuje właśnie delikatnym klekotaniem-w drugim przypadku (ma mniejszy przebieg,mniej zużyte elementy)-olej ten pozostaje na tych elementach i takiego efektu nie ma,oczywiście róznice w zużyciu są mikroskopijne i nie do dostrzeżenia gołym okiem Pana Frania z warsztatu na ul.Białej, dlatego jedni twierdzą,ze 5W30 jest najlepszy,a drudzy powiedzą,że jeżdżą na 15W i też jest dobrze,bo i stopień zużycia silnika jest inny