Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 AVF] Po wymianie tarczy i klocków kontrolka nie gaśnie
i co mu komp powie? że jest przerwa w obiegu-tyle to my i bez kompa wiemy
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
im wyższa ilość oktanów-tym silnik będzie miał więcej mocy
-
[B6 AVJ] Logi do oceny pomóżcie!! 17963 - Charge Pressure: Maximum Limit Exceeded
Gruszka-inaczej aktuator-jest odpowiedzialny za "upuszczanie" nadmiaru ciśnienia-jeśli jest zle wyregulowany-jest to jedna z przyczyn przeładowania i trybu awaryjnego DV-inaczej zawór upustowy-ma za zadanie upuszczanie nadmiaru ciśnienia,ale nie ma wpływu na przeładowanie co do logów-przecież masz w pierwszym poście ale z niego nie wynika,żeby auto przeładowywało i wpadło w tryb awaryjny-w trybie awaryjnym AVJ nie dmuchnie więcej,jak 0,2-0,3 bara
-
[B6 AVJ] Turbo K03-29 do naprawy-jaka cena?
nie to ta stara,leży i coś trzeba z nią zrobić,albo zregenerować i sprzedać,albo odsprzedać komuś,kto to zrobi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko gdzie? na inne forum?,czy jak...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ale tu cisza... :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Po wymianie tarczy i klocków kontrolka nie gaśnie
jeśli jest kontrolka-jest gdzieś przerwa,albo kabel,albo wtyczka,ew. wada fabryczna
-
[ALL] Siara :)
http://www.plan-rozwoju.pcz.pl/wyklady/ener_srod/ener_mus.pdf http://www.plan-rozwoju.pcz.pl/wyklady/ener_srod/ener_szy.pdf
-
[B6 AVJ] Logi do oceny pomóżcie!! 17963 - Charge Pressure: Maximum Limit Exceeded
a gruszka sprawdzona?
-
[ALL B5] AIR BAG wyłącznik?
tak,ale bez loginu -nie wejdziesz w adaptację
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no co tam-żyjecie?
-
[B6 ALT] Kontrolka epc
może po prostu żarówka się spaliła,błędy EPC pokaże w liczniku 17-tam sprawdzałeś?
-
[ALL B6] Obsługa klimatyzacji
wskazówka-żeby zmieniać temp. po obu stronach-przytrzymać przycisk AUTO po stronie kierowcy ok 3 sekund,potem zmieniając temperaturę po stronie kierowcy-od strony pasażera też się zmieni
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
ale ,jak jest DV na dole-to słychać wystarczająco głosno,żeby się ludzie obracali też myślałem podobnie-im bliżej stożka-tym powinno być głośniej,ale było wręcz odwrotnie z resztą-niech to ktoś sprawdzi na metalowym TIPie
-
[ALL] A4 b7 jak z aktualizowac sterownik za pomoca vag can pro
logi wrzuć na stronę,co podał truckmaniak ,logi rób do odcinki na 3 biegu
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
bedzie wyżej bedzie głośniej, proste robiłem test z DV podłączoną bezpośrednio do dolotu-nic nie słychać,musi iść od ciśnieniowej rury kompresora,mam siliconowego TIPa i nic nie słychać,może na metalowym będzie inaczej,ale też wątpię
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
przecież ona zawsze będzie proporcjonalna ,przy sprawnych podzespołach-auto,typu A4-to nie jest bolid na tor F1-auto to ma granice tolerancji na każdym elektronicznym elemencie,ponieważ jest zbudowane,żeby się poruszało w każdym klimacie i strefie czasowej,to że ludzie przerabiają tego typu auta na tor-wcale nie oznacza,że trzeba brać je tą samą miarą,co typowe wyścigówki,w których strojenie komputera,zawieszenia i innych dupereli odbywa się w czasie rzeczywistym ,podczas testów w A4 dysproporcje występują,kiedy przepływka jest popsuta i to,czy ją umiejscowisz za filtrem,przed przepustnicą,czy nawet w bagażniku,lub na dachu-nie zmieni pomiaru,jeśli jest niesprawna
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
po co ???? żeby ciśnienie ją rozdęło
-
F1, Rajdy i Motorsport
był ktoś?
-
[ALL] A4 b7 jak z aktualizowac sterownik za pomoca vag can pro
Jest coś takiego Urządzenie serwisowe VAS-5051B i pokrewne (oraz jak się okazuje VAG CAN Professional) umożliwiają flash'owanie sterowników poprzez gniazdo diagnostyczne. Pliki z flash'ami w swojej nazwie zawierają dokładny numer katalogowy sterownika oraz wersję oprogramowania, rozszerzenie pliku to ".sgo". Grupa VAG przeprowadza akcje serwisowe które czasami zawierają aktualizację sterownika systemu którego dotyczy akcja serwisowa. Śmiem twierdzić, iż w przypadku gdy od ogłoszenia akcji serwisowej na konkretne pojazdy minie krótki okres czasu (zanim ASO otrzyma zaktualizowany "FlashDVD") pliki pobierane są właśnie z serwera producenta przez Internet. i widzisz Adaś-człowiek się uczy całe życie
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
nie ma żadnego wpływu-to jest mit,że stożek dobija przepływkę,jest wiele przykładów na Forum,że chłopaki jeżdżą i nic się nie dzieje A danie przepływki przed przepustnice może ją załatwic ? nie słyszałem,żeby w audi ktoś miał przepływkę ,przed przepustnicą,w silniku doładowanym
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
nie ma żadnego wpływu-to jest mit,że stożek dobija przepływkę,jest wiele przykładów na Forum,że chłopaki jeżdżą i nic się nie dzieje
-
[B5 AAH] Wymiana wtryskiwaczy 2.8 V6 174KM
listwa podejdzie,wtryski pochodzą od V6 ACK,tyle,że 30-zaworowej,pewnie będą ciut większe i może zalewać paliwem
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
tak ,daje to,że nie ma niepotrzebnych zawirowań,ale to ma znaczenie w silniku atmosferycznym,a elementy filtra są takie same do silnika n/a i atmosferycznego,gdzie ilość powietrza jest bardziej potrzebna niż w turbodoładowanym,bo na ustalenie dokładnej dawki paliwa ma jeszcze wpływ ciśnienie atmosferyczne,które się zmienia każdego dnia i raz zassie mniej,raz zassie więcej,potem jest poprawka na dane z przepływki -tolerancja błędu jest 10% na plus,lub minus,ze względu na wahanie atmosferycznego ciśnienia i jest ustalana dawka paliwa,w turbodoładowanym masz te ciśnienie stałe przy danych obrotach,np 0,5 bara/3,5 tys.ob./min -ciśnienie atmosferyczne ma mały wpływ na to,bo N75 i tak to reguluje,żeby było cały czas tak samo
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
lepiej zgłoś to do DVLA,żeby Ci wysłali,bo masz pół roku od przybycia do UK,na wymianę Prawka,ew. zawiadomienia ich o tym,że jesteś tu, i powinni Ci wysłać,counterpart kara może być sroższa... koleś na polskim Prawku jechał 97 mil na 70 i też sprawa w Sądzie,bo nie miał angielskiego prawka i nie mogli mu punktów dać-wyrok 2 miesiace bez Prawka i 200 funtów kary,obeszło się bez punktów