Treść opublikowana przez domjenick
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta z tego co wiem to 312 i 409 też są crackowane, przynajmniej jakiś czas temu były :gwizdanie: no przecież napisałem
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
no chyba,że kabel to klon-wtedy wiadomo :gwizdanie:
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
tylko oprogramowanie,z powodów Praw Autorskich-kabel możesz sobie zrobić sam
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
kiedyś się zastanawiałem,bo gość koło mnie mieszkał i miał takiego range'a-obstawiałem,ze nawet 12K,ale głupio było podejść i zapytać,spryski miał i to na bank był biksenon-więc chyba ori
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
a jakie są w Land Roverach i Range Roverach?Bo świecą aż na fioletowo i raczej nie wydaje mi się,że kogoś,kogo stać na takie auta,zamontuje hid 8,czy 10K
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
jeśli błąd cały czas wyskakuje-to tak,tylko nie jestem pewien,czy czasem przekaźnik nie jest zintegrowany z pompą-musiałbyś wtedy całą pompę wymienić,najlepiej wyjąć z innego auta i sprawdzić
-
Sposób na zacierające się wycieraczki
... i tak będzie to raz na ileś tam m-cy -skoro fabryczny smar wytrzymał 10 lat-to ten nowy,na pewno też tyle będzie-więc mod jednorazowy,bo wątpię,że duża cześć forumowiczów,będzie trzymać auta kolejne 10 lat ale pomysł 1-wsza klasa
-
[ALL B6] Jak zdemontować prowadnicę szyby ?
to odegnij prowadnicę delikatnie
-
[ALL] Lakiernictwo
teraz śmiga
-
[ALL] Lakiernictwo
link nie działa-przynajmniej u mnie
-
[B5 AEB] Problem VAG/ Proszę o analizę logów
a co dolega autu,że chcesz robić logi?
-
[B6 AVJ] Check engine i przerywanie
no to już wiesz,co sprawdzać
-
[ALL B6] Jak zdemontować prowadnicę szyby ?
przecież zamek wychodzi bez zdejmowania prowadnicy-trzeba mieć jednak małą dłoń,bo mało miejsca ,ale idzie-dwa razy wyciągałem,choć z przednich drzwi,prowadnicę trzeba było lekko odgiąć,ale tył idzie bez większych problemów
-
[B6 AVJ] Check engine i przerywanie
ewentualnie wtyczkę,lub przewód od tej cewki lub wtryskiwacza,choc obstawiałbym wtryskiwacz,bo przy cewkach i świecach check miga najpierw
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
bracia Klitschko-to bardzo zrównoważeni i wykształceni goście...nie dają sie prowokować...
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc ,temperatura płynu
odkręcasz śrubkę i podnosisz do góry i wychodzi-nie rób tego z gorącym płynem :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie doczytałem,że to 96
-
Strefa biegaczy, triathlon
kiedyś dużo rowerem jeździłem,regularnie ,dziesiątki kilometrów-czasu nigdy nie mierzyłem,-ostatnio zacząłem biegać z psem,niestety żeby wrócić do dawnej kondycji-potrzeba troche czasu i regularności,a z tymi ostatnio krucho u mnie ale może dzięki temu wątkowi...zobaczymy :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc ,temperatura płynu
wymień tylko czujnik,nie potrzeba całego zbiornika
-
[B5 AEB] Monenty dokęcenia śrub
http://instrukcja.pl/i/audi_a4_sam_naprawiam http://instrukcja.pl/i/audi_a4_cz_2_sam_naprawiam zaloguj się ,jak nie będziesz mógł otworzyć plików
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie musisz mieć vaga, żeby to skasować,ale wiadomo,że fajnie się spotkać i pogadać
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
sprawdź najpierw przewody od wtryskiwaczy-reszta to problem z szyną CAN
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Auto: A4 B6 (FWD) Nadwozie: Sedan Silnik: AVJ 150 (2001) Skrzynia: FTW Manual 5-cio biegowy Zawieszenie seryjnie było 1BA Przód -OJG 680mm Tył -OYH 680mm nacisk na osie 1-1045 2-1020 zamiana na 1BE (pochodzą z AWXa/sedan/manual 5-cio biegowy/FWD/2001) Przód-OJG 665 mm Tył -OYG 660 mm stabilizator z RS4/B7 na tyle obydwa zawieszenia mierzone na feldze 18" profil 40mm
-
Konkurs
:gwizdanie: