Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta z tego co wiem to 312 i 409 też są crackowane, przynajmniej jakiś czas temu były :gwizdanie: no przecież napisałem
  2. starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta
  3. no chyba,że kabel to klon-wtedy wiadomo :gwizdanie:
  4. tylko oprogramowanie,z powodów Praw Autorskich-kabel możesz sobie zrobić sam
  5. kiedyś się zastanawiałem,bo gość koło mnie mieszkał i miał takiego range'a-obstawiałem,ze nawet 12K,ale głupio było podejść i zapytać,spryski miał i to na bank był biksenon-więc chyba ori
  6. a jakie są w Land Roverach i Range Roverach?Bo świecą aż na fioletowo i raczej nie wydaje mi się,że kogoś,kogo stać na takie auta,zamontuje hid 8,czy 10K
  7. jeśli błąd cały czas wyskakuje-to tak,tylko nie jestem pewien,czy czasem przekaźnik nie jest zintegrowany z pompą-musiałbyś wtedy całą pompę wymienić,najlepiej wyjąć z innego auta i sprawdzić
  8. ... i tak będzie to raz na ileś tam m-cy -skoro fabryczny smar wytrzymał 10 lat-to ten nowy,na pewno też tyle będzie-więc mod jednorazowy,bo wątpię,że duża cześć forumowiczów,będzie trzymać auta kolejne 10 lat ale pomysł 1-wsza klasa
  9. to odegnij prowadnicę delikatnie
  10. teraz śmiga
  11. link nie działa-przynajmniej u mnie
  12. a co dolega autu,że chcesz robić logi?
  13. no to już wiesz,co sprawdzać
  14. przecież zamek wychodzi bez zdejmowania prowadnicy-trzeba mieć jednak małą dłoń,bo mało miejsca ,ale idzie-dwa razy wyciągałem,choć z przednich drzwi,prowadnicę trzeba było lekko odgiąć,ale tył idzie bez większych problemów
  15. ewentualnie wtyczkę,lub przewód od tej cewki lub wtryskiwacza,choc obstawiałbym wtryskiwacz,bo przy cewkach i świecach check miga najpierw
  16. bracia Klitschko-to bardzo zrównoważeni i wykształceni goście...nie dają sie prowokować...
  17. odkręcasz śrubkę i podnosisz do góry i wychodzi-nie rób tego z gorącym płynem :gwizdanie:
  18. nie doczytałem,że to 96
  19. kiedyś dużo rowerem jeździłem,regularnie ,dziesiątki kilometrów-czasu nigdy nie mierzyłem,-ostatnio zacząłem biegać z psem,niestety żeby wrócić do dawnej kondycji-potrzeba troche czasu i regularności,a z tymi ostatnio krucho u mnie ale może dzięki temu wątkowi...zobaczymy :gwizdanie:
  20. wymień tylko czujnik,nie potrzeba całego zbiornika
  21. http://instrukcja.pl/i/audi_a4_sam_naprawiam http://instrukcja.pl/i/audi_a4_cz_2_sam_naprawiam zaloguj się ,jak nie będziesz mógł otworzyć plików
  22. nie musisz mieć vaga, żeby to skasować,ale wiadomo,że fajnie się spotkać i pogadać
  23. sprawdź najpierw przewody od wtryskiwaczy-reszta to problem z szyną CAN
  24. Auto: A4 B6 (FWD) Nadwozie: Sedan Silnik: AVJ 150 (2001) Skrzynia: FTW Manual 5-cio biegowy Zawieszenie seryjnie było 1BA Przód -OJG 680mm Tył -OYH 680mm nacisk na osie 1-1045 2-1020 zamiana na 1BE (pochodzą z AWXa/sedan/manual 5-cio biegowy/FWD/2001) Przód-OJG 665 mm Tył -OYG 660 mm stabilizator z RS4/B7 na tyle obydwa zawieszenia mierzone na feldze 18" profil 40mm
  25. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.