Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Jak usunąć piloty zapisane w pamięci centralnego zamka?
musisz wpisać nowy klucz w miejsce istniejącego w pamięci masz 4 ,więc wygląda to tak na vagu 1111,teraz bierzesz jeden klucz i po kolei wpisujesz go w każdą pozycję,naciskając na pilocie przycisk 1-na pierwszą pozycję,dwa razy na drugą itd na końcu będziesz mieć tylko jeden klucz w pamięci i dopisujesz drugi na którą pozycję chcesz procedura z ross-techa(z linka) zawiera błąd,ponieważ nie można zapisać kilka pilotów jednocześnie-tylko jeden pilot tu masz filmik-jak to działa w B6-w B5 jest podobnie,tylko w sterowniku c.zamka 35,a nie w module komfortu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74077.0
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
nie jestem pewien,ale chyba maja taką samą średnicę-jeśli jestem w błędzie-można dokupić reduktory silikonowe
-
[ALL] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
mi to bardziej na smd wygląda-ja mam takie i tak świeci-ledy świecą jaznym kolorem,ale nie ma takiego blasku i "snopa|" światła
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
średnica przpływki standardowej w celu skrócenia czasu otwarcia wtrysków tak powyższym cytatem-zaprzeczasz sam sobie-albo rezasz,albo nie rezasz
-
F1, Rajdy i Motorsport
dobrze Go w ogóle zobaczyć ,jak chodzi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ja też
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u Pawła w knajpie pewnie znajdziesz miejsce do napicia się piwa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a gdzie mieszkasz teraz?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
roboty papierkowej dużo nie ma,tu masz linka-szukaj http://www.autotrader.co.uk/[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 09:06_________________________________________________jest tu ktoś jeszcze?
-
[ALL B7] Problem z elektryką szyb.
vag i skan modułu komfortu
-
[ALL B5] Alarm wariuje...
podepnij vaga,skasuj błędy i po kolejnym załączeniu sie alarmu wstaw,co pokaże po tym fakcie-zakładając,że alarm oryginalny
-
[ALL B6/B7] Modyfikacje srebrnego audi?
http://www.google.pl/search?q=tuning+audi+a4&hl=pl&biw=1280&bih=619&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=VnH2TZHUMMqY8QPZ8Ly_Bw&sqi=2&ved=0CDkQsAQ[/url] kilka fotek jeszcze przeszło by moje kryteria,ale dużo jest po prostu zwieśniaczonych aut
-
[B6 AWX] Centralny zamek- masa błędów POMOCY!
zacznij od drzwi-zamek jest zintegrowany z modulem-podmien i bédziesz widzial na vagu,czy wywala blad ten sam,jak tak-idziesz do modulu komfortu,ale najpierw drzwi-bez znaczenia ktore,blad pojawial sie w obu
-
[B6 AWX] Centralny zamek- masa błędów POMOCY!
to samo jest z drzwiami pasażera,dobrze by było podmienić na próbę cały moduł z innego auta
-
[B6 AWX] Centralny zamek- masa błędów POMOCY!
rozumiem,że po wykasowaniu-błędy powracają te same
-
[B6 AWX] Centralny zamek- masa błędów POMOCY!
alarm się uzbraja i wyje?
-
[ALL B6/B7] Modyfikacje srebrnego audi?
a co przez to rozumiesz i czego oczekujesz od tego pojęcia? co chcesz z tym autem zrobić...? ...skoro zakładasz temat i pytasz ludzi o to,co można zrobić z autem,domyślam się ,że chcesz coś zmienić w wyglądzie,tylko teraz pytanie -w jakim celu to ma być?Musisz bardziej określić Twoje oczekiwania,każdy ma inny gust i nikt nie wie,jaki masz Ty-gdybyś bardziej określił,np."chcę zmienić felgi,zderzaki i przyciemnić szyby" wtedy dostaniesz kilka fotek z takimi kryteriami,a tak -to nie wiem,czy ktoś odgadnie gdzie Ty "idziesz",czy w kierunku S4, S-line'a,czy jakieś ekstremalne zmiany... co do fotek,które wkleiłeś-dla mnie styl B6 z czarną maską-wcale nie odbiega stylem B7 z taką samą maską
-
F1, Rajdy i Motorsport
zmienimy... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
muszą byc i takie warunki,żeby strategia wygrała a nie Vettel Żeby strategia wygrała, to jakiś wyścig musi być, a nie kilka okrążeń procesji :gwizdanie: :decayed: :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
muszą byc i takie warunki,żeby strategia wygrała a nie Vettel
-
[B6 AVJ] Turbo K03-29 do naprawy-jaka cena?
wiem,ze nie pojeżdżę,chodzi o to,czy ktoś to kupi i za ile ,w celu regeneracji
-
[ALL] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
ja jeżdzę dosyć długo z takimi lampkami nad rejestracją po UK,byłem w DE i PL-żadnych problemów a tak to u mnie wygląda
-
Zawieszanie się komputera
było w dwie strony kompik śmigał,ale po ok 3 godzinach-zawiesił się ponownie przy rozruchu[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 00:31_________________________________________________powracam do problemu-komp na razie śmiga-uwalona była karta graficzna i dwie kości RAM-mało prawdopodobne,że obie się zepsuły w jednym czasie-a jednak jedna padła zaraz po drugiej-nowe kości i śmiga,nowa karta-po prostu były źle dobrane podzespoły-na razie jest dobrze
-
[B6 AVJ] Turbo K03-29 do naprawy-jaka cena?
Sprawa ma się następująco-mam turbinę ,jak w temacie-puszcza olej w stronę gorącą,co powoduje siwy dym za autem i teraz interesuje mnie cena ,jaką można uzyskać za taki "egzemplarz",przebieg-na pewno 150tys,ale przed regeneracją-to chyba małe ma znaczenie
-
[B5 APS] BRAK ISKRY - nie odpala 2.4 V6
przy blokadzie IMMo-silnik odpali,ale zgaśnie po chwili