Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ale do tego trzeba trzech pokoleń...My o tym teraz rozmawiamy,bo widzimy,że jest źle-przekażemy to naszym dzieciom,a one swoim i może wtedy dopiero zacznie być lepiej
  2. :decayed: :decayed: nie no podzielę sie kasą
  3. ale muszą też podać powód odmowy przyjęcia,a znaleźć taki i jeszcze publicznie to udowodnić jest ciężko-możliwe tylko w zorganizowanej grupie osób,które czerpią z tego korzyści[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:58_________________________________________________ widzę,że mnie uprzedziłeś
  4. u mnie w UK podobnie, jakieś dwa lata temu było sporo zleceń ,dwa razy w roku mieliśmy dwie,trzy duże budowy i kilka zleceń tak na tydzień,dwa roboty-teraz mamy jedną dużą budowę i parę małych zleceń,7 musiało odejść,bo nie było możliwości utrzymania 20 osobowej grupy,jednak zaraz,jak kryzys uderzył w UK-od razu poleciały nam duże zlecenia jedno po drugim,powody -podobne,jak w PL...ludzie albo nie mają pieniędzy,albo po prostu wstrzymują się z takimi rzeczami,jak remont,czy budowa domu-wolą poczekać i zobaczyć,czy się polepszy,czy sytuacja kredytowa się zmieni itp
  5. napisz mu,ze masz kolegę w Walii- i chciałby auto zobaczyć i przetestowac,bo przecież w ciemno nie wyślesz mu pieniędzy-tak go podejdź choć z góry wiadomo,że to wajha,ale pośmiejemy się chodciaż-daj numer-zadzwonię i się zapytam,czy na spotkanie się umówi
  6. dawaj numer ja zadzwonie :kox: :kox:zrobimy interes życia
  7. mając 22 lata-4 lata w Indiach i 2 w Libii-kiedy miałeś czas,żeby zwiedzać inne Kraje w poszukiwaniu pracy,lub mieć jakiekolwiek odnośniki do porównań? będąc na wakacjach? gdzie z góry masz wszystko opłacone i nie interesuje cię to,że następnego dnia pójdziesz do sklepu po mleko,a ta grupa ludzi,którą spotkasz-właśnie będzie się zastanawiać,co zrobić,żeby kupić to samo ,co ty ?masz 22 lata i jeździsz autem,na które większość w Pl niestety nie może sobie pozwolić,zwiedzasz Kraje egzotyczne-co też kosztuje :gwizdanie:...studiujesz-i dobrze-inwestujesz w siebie,skąd możesz wiedzieć,co będzie za rok,czy dwa? może akurat będą potrzebować informatyków w kopalniach gazu łupkowego i się załapiesz,wtedy Polska będzie potentatem gazowym w Europie i przez najbliższe dwieście lat nie będzie problemów z paliwem,bo konwersje gazowe będą schodzić jak ciepłe bułki-problem drogiego paliwa zniknie...
  8. nie eksperymentuj-sam możesz pogorszyć -Gregory napisał,co sprawdzać-podjedz do znajomego mechanika i niech sprawdza od najtańszej rzeczy,bo i tak samo się nie naprawi i samo nie przejdzie,a będzie już tylko gorzej
  9. jeśli będziesz to robić ręcznie przez 3 tygodnie-to wiele czasu spędzisz w łóżku spiąc...poza tym jesli nie będzie tego robić jakas koparka-to musi byc jakaś ochydna manufaktura i wyzyskiwacz,więc spodziewałbym się najgorszych rzeczy,wiadomo,koparka nie wszędzie wjedzie i czasem pozostaje tylko łopata i szpadel,ale jeśli to ma być tylko ręczna robota...to
  10. przyczyną u mnie była jazda bez ciśnienia oleju(zapchany smok pompy),jak napinacz łańcucha rozrządu nie dostał już oleju-auto wpadło w tryb awaryjny i po prostu już nie chciało jechać,w serwisie ,rozebrali silnik i wymienili mi przewód olejowy,wyczyścili smoka i pompę, turbina nie dostawała oleju i po prostu temperatura i brak smarowania zrobiły swoje,wirnik miał straszne luzy i olej wydostawał się w części gorącej,a spaliny dalej robiły resztę...
  11. u mnie tez taki był-olej dostawał sie do katalizatora,na wolnych nie przepalało i dymilo,ale podczas jazdy nic,zatrzymałem się i po jakiejś minucie -dwóch-świeca dymna
  12. zapomniałeś dodac o occie,zakupach dla młodych małżeństw i gigantycznych kolejkach po sprzęt AGD,lub RTv co do kryzysu w Hiszpani,Portugalii,czy Grecji-te Kraje w większości żyły z turystyki,więc kryzys uderzył w te kraje,gdzie ludzie przestali przyjeżdżać,bo nie mają pieniędzy-co takiego produkują te Kraje?
  13. miałem identycznie-na postoju,czy na światłach-jakby świece dymną odpalił-niestety nowa turbina Cię ratuje,ew.regeneracja
  14. komuś,kto jezdzi matizem,lub seicento-wszystko co inne od ich auta się podoba...
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 21:09_________________________________________________Ciebie to jeszcze w poniedziałek trzymało :kox: :kox:
  16. znalazłem fotkę,jak Moskal pił piwo z nami do śniadania-jesteś Dawid usprawiedliwiony :gwizdanie: Nosfer wyszedłeś tu,jakbyś już pić nie mógł...
  17. to już dawno sprawdzone ....Nie ma błędów na Vagu... no to jak nie ma-to znaczy że albo piloty nawalają,albo moduł,ze wskazaniem na moduł,bo dwa piloty na raz -to raczej graniczy z cudem,takie podwójne popsucie
  18. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:40_________________________________________________Ty,a z reszta to było w piątek wieczorem,a nie w sobotę rano,jak piliśmy piwa do śniadania
  19. niekoniecznie-jeśli była dezinformacja,co do alternatywnego środka transportu i ten przypadek będzie potwierdzony innymi zgłoszeniami-winę ponosi przewoźnik,więc szanse są
  20. my też za wiele nie widzieliśmy w drodze powrotnej :gwizdanie: ale to ze zmęczenia
  21. w |B6??? nie ma takiej opcji-odpinasz wąż od przepustnicy,nawet w czujnik jest wpięta wtyczka auto gaśnie,próbowałem tak ostatnio
  22. Dawid-jakoś w BT-z rana nie chciałeś piwa ze mną pić,zaraz po śniadaniu zawinąłeś się gdzieś...no chyba,że nie lubisz piwa...Nosfer dotrzymywał mi kroku :gwizdanie:
  23. najpierw podepnij vaga-potem będziemy myśleć dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.