Treść opublikowana przez domjenick
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
ale do tego trzeba trzech pokoleń...My o tym teraz rozmawiamy,bo widzimy,że jest źle-przekażemy to naszym dzieciom,a one swoim i może wtedy dopiero zacznie być lepiej
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
:decayed: :decayed: nie no podzielę sie kasą
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
ale muszą też podać powód odmowy przyjęcia,a znaleźć taki i jeszcze publicznie to udowodnić jest ciężko-możliwe tylko w zorganizowanej grupie osób,które czerpią z tego korzyści[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:58_________________________________________________ widzę,że mnie uprzedziłeś
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
u mnie w UK podobnie, jakieś dwa lata temu było sporo zleceń ,dwa razy w roku mieliśmy dwie,trzy duże budowy i kilka zleceń tak na tydzień,dwa roboty-teraz mamy jedną dużą budowę i parę małych zleceń,7 musiało odejść,bo nie było możliwości utrzymania 20 osobowej grupy,jednak zaraz,jak kryzys uderzył w UK-od razu poleciały nam duże zlecenia jedno po drugim,powody -podobne,jak w PL...ludzie albo nie mają pieniędzy,albo po prostu wstrzymują się z takimi rzeczami,jak remont,czy budowa domu-wolą poczekać i zobaczyć,czy się polepszy,czy sytuacja kredytowa się zmieni itp
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
napisz mu,ze masz kolegę w Walii- i chciałby auto zobaczyć i przetestowac,bo przecież w ciemno nie wyślesz mu pieniędzy-tak go podejdź choć z góry wiadomo,że to wajha,ale pośmiejemy się chodciaż-daj numer-zadzwonię i się zapytam,czy na spotkanie się umówi
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
dawaj numer ja zadzwonie :kox: :kox:zrobimy interes życia
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
mając 22 lata-4 lata w Indiach i 2 w Libii-kiedy miałeś czas,żeby zwiedzać inne Kraje w poszukiwaniu pracy,lub mieć jakiekolwiek odnośniki do porównań? będąc na wakacjach? gdzie z góry masz wszystko opłacone i nie interesuje cię to,że następnego dnia pójdziesz do sklepu po mleko,a ta grupa ludzi,którą spotkasz-właśnie będzie się zastanawiać,co zrobić,żeby kupić to samo ,co ty ?masz 22 lata i jeździsz autem,na które większość w Pl niestety nie może sobie pozwolić,zwiedzasz Kraje egzotyczne-co też kosztuje :gwizdanie:...studiujesz-i dobrze-inwestujesz w siebie,skąd możesz wiedzieć,co będzie za rok,czy dwa? może akurat będą potrzebować informatyków w kopalniach gazu łupkowego i się załapiesz,wtedy Polska będzie potentatem gazowym w Europie i przez najbliższe dwieście lat nie będzie problemów z paliwem,bo konwersje gazowe będą schodzić jak ciepłe bułki-problem drogiego paliwa zniknie...
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
nie eksperymentuj-sam możesz pogorszyć -Gregory napisał,co sprawdzać-podjedz do znajomego mechanika i niech sprawdza od najtańszej rzeczy,bo i tak samo się nie naprawi i samo nie przejdzie,a będzie już tylko gorzej
-
Praca w Niemczech, pytań kilka.
jeśli będziesz to robić ręcznie przez 3 tygodnie-to wiele czasu spędzisz w łóżku spiąc...poza tym jesli nie będzie tego robić jakas koparka-to musi byc jakaś ochydna manufaktura i wyzyskiwacz,więc spodziewałbym się najgorszych rzeczy,wiadomo,koparka nie wszędzie wjedzie i czasem pozostaje tylko łopata i szpadel,ale jeśli to ma być tylko ręczna robota...to
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
przyczyną u mnie była jazda bez ciśnienia oleju(zapchany smok pompy),jak napinacz łańcucha rozrządu nie dostał już oleju-auto wpadło w tryb awaryjny i po prostu już nie chciało jechać,w serwisie ,rozebrali silnik i wymienili mi przewód olejowy,wyczyścili smoka i pompę, turbina nie dostawała oleju i po prostu temperatura i brak smarowania zrobiły swoje,wirnik miał straszne luzy i olej wydostawał się w części gorącej,a spaliny dalej robiły resztę...
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
u mnie tez taki był-olej dostawał sie do katalizatora,na wolnych nie przepalało i dymilo,ale podczas jazdy nic,zatrzymałem się i po jakiejś minucie -dwóch-świeca dymna
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
zapomniałeś dodac o occie,zakupach dla młodych małżeństw i gigantycznych kolejkach po sprzęt AGD,lub RTv co do kryzysu w Hiszpani,Portugalii,czy Grecji-te Kraje w większości żyły z turystyki,więc kryzys uderzył w te kraje,gdzie ludzie przestali przyjeżdżać,bo nie mają pieniędzy-co takiego produkują te Kraje?
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
miałem identycznie-na postoju,czy na światłach-jakby świece dymną odpalił-niestety nowa turbina Cię ratuje,ew.regeneracja
-
[ALL] Prośba
komuś,kto jezdzi matizem,lub seicento-wszystko co inne od ich auta się podoba...
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 21:09_________________________________________________Ciebie to jeszcze w poniedziałek trzymało :kox: :kox:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
sTy,no to kto z nami pił?
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
znalazłem fotkę,jak Moskal pił piwo z nami do śniadania-jesteś Dawid usprawiedliwiony :gwizdanie: Nosfer wyszedłeś tu,jakbyś już pić nie mógł...
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
to już dawno sprawdzone ....Nie ma błędów na Vagu... no to jak nie ma-to znaczy że albo piloty nawalają,albo moduł,ze wskazaniem na moduł,bo dwa piloty na raz -to raczej graniczy z cudem,takie podwójne popsucie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:40_________________________________________________Ty,a z reszta to było w piątek wieczorem,a nie w sobotę rano,jak piliśmy piwa do śniadania
-
Szukam osoby, która korzystała z pomocy Rzecznka Praw Konsumenta
niekoniecznie-jeśli była dezinformacja,co do alternatywnego środka transportu i ten przypadek będzie potwierdzony innymi zgłoszeniami-winę ponosi przewoźnik,więc szanse są
-
Szukam osoby, która korzystała z pomocy Rzecznka Praw Konsumenta
no tym bardziej Rzecznik
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
my też za wiele nie widzieliśmy w drodze powrotnej :gwizdanie: ale to ze zmęczenia
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
w |B6??? nie ma takiej opcji-odpinasz wąż od przepustnicy,nawet w czujnik jest wpięta wtyczka auto gaśnie,próbowałem tak ostatnio
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Dawid-jakoś w BT-z rana nie chciałeś piwa ze mną pić,zaraz po śniadaniu zawinąłeś się gdzieś...no chyba,że nie lubisz piwa...Nosfer dotrzymywał mi kroku :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Kontrolka epc problem
najpierw podepnij vaga-potem będziemy myśleć dalej