Treść opublikowana przez domjenick
-
Szukam osoby, która korzystała z pomocy Rzecznka Praw Konsumenta
Michał-ja bym atakował z Rzecznikiem,chyba,że chce Ci się bawić z pismami ,rozprawami,odwołaniami itp
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
najpierw sprawdź błędy
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
w procedurze Adako jest błąd- nie można wpisać wszystkich pilotów jednocześnie-tylko każdy z osobna ...W polu "Nowa wartość" wpisz łączną ilość pilotów (max. 4) jakie chcesz dopasować do sterownika (łącznie z działającymi już pilotami) ... jeśli wpiszesz wartość 4-nie wpiszesz do pamięci 4 pilotów,tylko jednego na pozycji nr 4
-
[ALL B7] Kolor nadwozia po VIN
w avancie masz wlepę pod tylną kanapa-zobacz,jaki masz wpisany na wlepce i porównaj z linikem
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
jeśli turbina-to już prędzej dwie-byłoby lepiej iść w stronę BITurbo-dwa kolektory wydechowe-wzór jest w 2,7 bit,ale nie wiem,czy nie prościej wpiąć supercharger
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
tak w ogóle-to pierwszy raz widzę,żeby ktoś chciał taki manewr przeprowadzić,prędzej w drugą stronę...no ale poobserwujmy,co z tego wyniknie... :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Odłączanie turbiny (1.8T)
nie da się-gdyż w intercooler'ze jest czujnik ciśnienia-jeśli go nie będzie -auto po prostu zgaśnie,a skąd taki pomysł? czyżby auto za szybko jeździło?
-
[B6 AWA] Kontrolka epc problem
jak sie pali EPC-to elektronika silnika ma przerwy w dostawie prądu,w tym zapłon-niekoniecznie przepustnica
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
a próbowałeś tej metody,że ją polecasz?
-
[B5 AJM] Kluczyk scyzoryk problem z rozebraniem
jeśli chodzi tylko o to,czy można ten czarny plastik rozpołowić-to można-w B5 miałem tam bateryjkę,która zasilała diodę ,do podświetlania zamka
-
[B5 ADP] Jakie ciśnienie oleju 1.6 ADP
najpierw niech sprawdzi smoka pompy-to jest sitko,przy pompie,często sie zapycha i to może być powodem niskiego ciśnienia
-
[B6 AVB] Sygnał do alarmu
kalkulator i sumujesz :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
przede wszystkim czy ma jakieś wycieki-silnik bez nich na pewno będzie okurzony,jeśli myty-wskazuje na jakieś zabiegi maskujące,potem turbina,czy ładuje tyle,co powinna-można pojechac z kolesiem i próbować wyprzedzić-jakieś porównanie już będziesz mieć,sprawdzić ,czy nie dymi,czy nic nie szeleści i nie rzęzi w silniku ...ale najlepiej,jak Tomek napisął-wziąć kogoś z wiedzą i Vagiem
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
troche dużo,chyba,że bierzesz z pewnego źródła,z aukcji,czy giełdy-chyba odpuściłbym sobie
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
no i pewnie jeszcze z małym przebiegiem,jednym poprzednim właścicielem,całą historią- Rafał-nie ma takich-zawsze się coś będzie psuło
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
jasne to jest,że diesel,reszty się można domyślać-w opisie jest 150 konne V6 w benzynie,więc z pewnością chciałby autor przesiąść się na coś w podobnych osiągach
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
a masz jakieś wymagania,co do mocy ,ekonomii itp?
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
poczekaj-zaraz pójde zobaczyć a tak na poważnie-na szrocie z pewnością za darmo taką dostaniesz-to jest śruba na imbusa,ale nie pamiętam na jakiego wtrysk raczej nie wypadnie-jak wypadnie,stracisz moc i to poczujesz
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
będą mieli,ale popytaj gdzieś u jakiegoś ślusarza,na szrocie w razie,jakby nie mieli
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
nic się nie uszkodzi,aczkolwiek sprawdź mocowanie listwy-wtrysk sam sobie nie wyskoczy,jest dosyć ciasno osadzony,zabezpieczony metalową zawleczką-a do tego sama listwa jest na dwóch śrubach-nie wiem,jak to mogło "samo" wyskoczyć
-
ELSA
a możesz znaleźć ten przypis prawny/ustawę-bardzo mnie zaciekawiła opcja już słysze gromki śmiech w salonie Audi,jak powiem im,że jest ustawa ,że mogą mi wypożyczyć sprzęt diagnostyczny warty parę tysięcy złotych
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
...i jeszcze szybciej bedzie jechał... :gwizdanie: tiaaaa.... :gwizdanie:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja to raz nawet spory kawałek przejechałem i jeszcze sie dziwiłem,czemu jakas X5 mi droge zajeżdża...
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
nie no loozik
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja na promie z Dover i z powrotem jakoś spać nie mogłem w tym szumie...-weź pod uwagę drogę powrotną,która nie będzie taka sama po Zlocie