Treść opublikowana przez domjenick
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
nie chcę Cie umoralniać,ale osobiście przekładam koncentrację i dobre samopoczucie za kółkiem nad czasem,który można zaoszczędzić kierując 24h non stop
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
waliłem dwa lata temu taką trasę-w większości ja prowadziłem-jeśli miałbym teraz jechać ponownie-to są dwie opcje-albo samolot i wynajęcie auta na dwa dni(co w związku ze Zlotem-ryzykowne w skutkach),lub płynac promem z NC do Amsterdamu-nie ma to jak przespać się w łóżeczku :gwizdanie: a rano wyjeżdżasz świeżutki,po prysznicu i wypoczęty-do mnie masz 460km,jadąc górą,przez Belfast,a potem z Amsterdamu do Jasińca masz lekko ponad 1000 km-przemyśl,tysiąc km mniej do jechania :gwizdanie: chyba ,że już masz bilety wykupione
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
a którędy będziesz jechał i ilu kierowców z Tobą będzie jechać?pytam,bo jest fajna opcja promu z Newcastle-16 godzin i wyspany rano jedziesz dalej,a i przy okazji-spotkalibyśmy się w NC
-
[B5 ADR] Problem z wysokimi dodatnimi korektami sondy lambda podczas jazdy
u mnie przy zbyt bogatej check wyskoczył po kilkudziesięciu kilometrach
-
[B6 AMB] Pęknięty przewód- do czego służy (foto)
nie-bo obydwa są ciśnieniowe
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
przyjedzie
-
[B5 ADR] Problem z wysokimi dodatnimi korektami sondy lambda podczas jazdy
dziwi mnie jeden fakt,że nie ma żadnych błędów
-
[B5 ADR] Problem z wysokimi dodatnimi korektami sondy lambda podczas jazdy
rozumiem,że wszystko-regulator i wtryski masz,jak w oryginale być powinno-chyba,że nie wiesz-to podaj nr wtrysków i regulatora-sprawdze,czy na pewno pochodzą z ADRa kolejną rzeczą-może być czujnik temperatury w dolocie
-
[B5 AEB] Prośba o numer części
- [B5 AEB] Prośba o numer części
masz zrzut-myślę,że chodzi o nr4- [B5 ADR] Problem z wysokimi dodatnimi korektami sondy lambda podczas jazdy
a skąd regulator i jaki?- Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
ja mieszkam bardzo blisko szkockiej kreski :gwizdanie:- [B5 AEB] Przeładowanie
chyba są delikatnie "ostrzejsze",ale niech Gregory się wypowie-w końcu wie najlepiej- [B6 AMB] Pęknięty przewód- do czego służy (foto)
dobrze gadasz ciśnieniowy od zimnej części muszli z resztą obydwa są ciśnieniowe i obydwa mają takie wymiary na końcach-ciężko dopasować,ale można przyciąć za pęknięciem- [B5 ADR] Problem z wysokimi dodatnimi korektami sondy lambda podczas jazdy
wtryski i regulator ciśnienia paliwa na listwie bym sprawdził,od kiedy to się dzieje?- [B6 AMB] Pęknięty przewód- do czego służy (foto)
jakie podciśnienie??? jest to wężyk ciśnieniowy od N75 do aktuatora-jeśli jest pęknięty-w zależności od pęknięcia-nie otworzy się klapka i może wystąpić przeładowanie-wymień wężyk,bo przy kolejnej próbie wyprzedzania możesz stracić moc-niezbyt to przyjemne,ani bezpieczne-śruba jest od kompresora,ciśnieniowy wąż od niej idzie do N75-ale to już widać-też ją dokręć,ale z wyczuciem,bo ma miękko miedzianą,lub mosiężną podkładkę [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 23:40_________________________________________________ a czy turbina jest elektronicznym elementem,żeby sie załączało i wyłączało-nie-jest to część mechaniczna,która pracuje cały czas,jak tylko odpalisz silnik turbina może ładować ciśnienie wyższe ,niż atmosferyczne w zależności od obrotów silnika,którego spaliny napędzają turbo cały czas- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
właśnie, przecież kto Was złapie na tym :decayed: :polew: :polew: :decayed: a wiadomo,kto zadba o resztę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
nie-już pisałem wcześniej -mam remont,który pochłonie sporo czasu i pieniędzy :gwizdanie:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
...co się odwlecze.... :gwizdanie:- [ALL B6] Wymiana tarcz tył
lekko nie było,ale poszło- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
do Bukowiny przyleciałem,ale na obecną chwilę,czeka mnie remont w domu,samo się nie zrobi... .- [ALL B6] Wymiana tarcz tył
powtarzam jeszcze raz-wymieniłem tarcze z tyłu-odkręcając tylko jedną śrubę od tylnego zacisku-proszę -link do wątka,gdzie jest opisane ,jak się wyjmuje zacisk i można wyjąć tarczę,wychylając ją do siebie i wychodzi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142531.0 co do jarzm i odkręcania ich-zgoda -z przodu śruby ,z tyłu imbusy- [ALL B6] Wymiana tarcz tył
Tomek-wymieniałem u siebie nie raz-z przodu jest imbus,z tyłu śruby-zdejmowałem z tyłu tarczę,bez zdjęcia jarzma,odkręciłem górną śrubę i wychyliłem zacisk na bok-to wszystko-poniżej zdjęcia z tyłu,gdzie w B6 masz srubę do ustawiania kąta-więc się nie pomylisz,bo z przodu jej nie ma-sam widzisz,że są śruby-a z przodu masz imbusa z plastikową zaślepką-zaślepkę oczywiście zdjąłem do zdjęcia- [ALL B6] Moduł domykania szyb
seryjny moduł komfortu nie posiada takiej opcji-trzeba rezać gdzie się wpiąć? jest opis na forum,o domykaniu szyb z kluczyka-tylko moduł ,o którym jest tu mowa-musi się uaktywnić sam,po np minucie od zamknięcia auta,lub uzbrojenia alarmu-więc trzeba się podpiąć do czegoś,co ma napięcie przez jakiś czas po zamknięciu/uzbrojenia alarmu,zakładając,ze moduł,który kupiłeś zadziała właśnie tak,jak napisałem- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
nie obserwuj tylko się zapisuj nie powiem-miło wspominam bagażnik Twojego auta,a raczej jego zawartość... :gwizdanie: BTW-myślicie,ze dałoby rade wylądować na tym pasie? - [B5 AEB] Prośba o numer części