Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. nie przejmuj się dasz radę zrobić-tutaj na pewno znajdziesz części-może nawet taniej niż gdzie indziej i złożysz sobie dobre autko
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7319.msg91832#msg91832
  3. ...zbyt wczesny termin na podjęcie decyzji-ciekawa opcja-niektórzy jeszcze się nie otrząsnęli po BT,a tu już kolejny Zlocik
  4. doładowanie dobre-0,65 przed odcinką-tylko zrób 030 zobaczymy jak jest AFR wysterowany i korekty 031,no i przepływkę 003,ale gaz w podłogę i lecisz do co najmniej 5tys. wyżej ,już będą wartości spadać,bo i turbo słabiej pompuje
  5. w benzynie robi się tylko dynamiczne i przepływka(003),temperatura w dolocie(004)lambda (031,032) i doładowanie(115)-statyczne i BS nic nie mówią w benzynowych silnikach
  6. jeśli przy nierównościach,to może być płyn od hamulców-zrób test kontrolek,może właśnie ona nie działa
  7. tia i fotki jakieś znów porób Bartek
  8. napisał,ze 350 zł
  9. może właśnie byłoby łatwiej znależć
  10. 16" jeszcze wejdzie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29591.0
  11. jeśli są jakiekolwiek niejasności-omijałbym to z dalejka
  12. kto pracę Ci załatwiał?agencja,biuro pracy?
  13. ...jak w Pl będzie pod dostatkiem gazu łupkowego-wszyscy będą mieli konwersję... :gwizdanie:
  14. -zaczynają się sezony zbiór warzyw-szukaj tam,może to nie jakies kokosy,ale jak nie masz nic innego w Pl-to chociaż parę euro http://warszawa.gumtree.pl/f-Praca-Sezonowa-W0QQAQ5fJobTypeZcasualQQCatIdZ8
  15. nie wiem-chciałeś numer-to masz
  16. pierwszy błąd mówi o zaburzeniach w detonacji-powodem może być cewka,przewód,świeca,albo za mała kompresja- tu raczej obstawiam na kończącą się którąś cewkę,lub świeca drugi zaś mówi o za dużej dawce paliwa-powodem może być jeden wtrysk,albo wszystkie z powodu źle działającego regulatora paliwa -jeśli nie było w vagu podane ,który wtrysk-sprawdź regulator
  17. 8E0 253 409 AQ/BH/BB
  18. szkoda Vitalija-mógł być dosyć wysoko...
  19. jeśli masz immo w liczniku-to musisz kodować od nowa
  20. przekodować,że na wyświetlaczu i na fisie będzie pokazywać km,zamiast mile,spalanie w litrach/na 100km,a nie w milach na galonie-wskazówek nie da się przekodować
  21. tak,jak w angliku-nic nie da zmiana tarcz
  22. ja nie rozumiem po co szukać na siłę problemów-wyczyść pompę i smoka,kup nowy filtr i olej,o gradacji,jaka poleca producent do danego klimatu i po kłopocie-jeśli miałeś 10w40-zalej taki sam
  23. od 5 do 7 barów przy 3000 ob/min,ale co Ty chcesz sprawdzać,skoro kontrolka na liczniku Ci pika i wyje-to masz 0,5 bara,bo przy takim ciśnieniu włącza się alarm-więcej nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.