Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
032 robisz TYLKO dynamicznie i po kilkunastu minutach jazdy,bo ECU adaptuje nowe wartości pod obciążeniem,reszty tych logów-nie wiem,jak to interpretować
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
teraz tylko znajdź dobrego gazownika
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no pewnie,że tak
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
seria AVJ nigdy nie dmuchnie tyle trzyma serię
-
[B6 ALT] Problem z odpaleniem auta
odpaliło by,tylko byłby problem ze spalaniem-przyczyn tego,że auto nie chce odpalić,może być kilka,dlatego VAG jest tu niezbędny
-
[ALL B7] lakier LY7W
wpylenie robi się na takich elementach,gdzie malowanie całej części jest zbyt duże -można wpyłkę zrobić do najbliższego załamania metalu i spolerować-nie będzie się rzucać w oczy,ale to ryzykowne-lepiej dobrać kolor i pomalować w tym samym odcieniu-wybór należy do Ciebie i lakiernika,który spaprał robotę
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
jeśli wartości z przepływki i doładowania wzrastają równomiernie-to są sprawne-noga w podłogę i trzymasz do odcinki-możesz je wymontować i sprawdzić
-
F1, Rajdy i Motorsport
na testy zapewne tak na tor to Robert wróci dopiero,jak będą mieli 100% pewności,że ręka jest sprawna-inaczej nikt Go nie wpuści za kierę i będzie ryzykował kolejny wypadek,może nawet gorszy od wszystkich poprzednich
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
- [B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
wartości są w normie-na wolnych sonda będzie pokazywać 1,0-0,9 i tak będzie oscylować- odepnij klemy na jakieś 45 minut-potem podepnij z powrotem i check zgaśnie ,jak znów się pojawi-powrócimy do tematu możliwe,ze sonda jest "za płytko" wkręcona i pokazuje ,ze jest z deczka za ubogo-zrób 032 dynamicznie- [B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
za krótko trzymałeś nogę na gazie :gwizdanie: -seria powinna mieć ok 120 g/s w 003 -reszta gra przejedz się jeszcze raz i przytrzymaj do odcinki-jak pokaże 120-to trzyma serię,ale jak będzie 110 i w górę-też w granicach normy,chyba,że dalej będzie 102-wtedy wrócimy do tematu- [B6 ALT] Problem z odpaleniem auta
w komorze silnika za licznikiem,jak siedzisz w aucie-otwierasz maskę i po prawej stronie pod szybą ,masz czarną plastikową skrzyneczkę na kilka śrubek- [B5 ABC] Montaż filtra stożkowego
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26825.0- [B6 ALT] Problem z odpaleniem auta
takie coś zawsze Ci się wyświetli po wciśnięciu checka co do problemu odpalenia-trzebaby podpiąć komputer i zobaczyć ,jakie są przyczyny ,że auto nie odpala-powodów może być wiele,a zawsze sie od tego zaczyna-pogadaj z kimś na regionalnych,umów sie i ktoś podjedzie do Ciebie,podepniecie vaga i napisz,co wyświeli- [ALL] Uszczerbek opony zapytanie [[zdjęcie]]
no właśnie o te mi chodziło-pomyłka- [ALL] Uszczerbek opony zapytanie [[zdjęcie]]
o ile nie jest kierunkowa :gwizdanie:- [ALL B7] lakier LY7W
dobry lakiernik zabiera ze sobą jakiś element z auta(np.klapkę wlewu paliwa)i na podstawie tego dobiera kolor- [B5 AEB] Błąd immo 01179 oraz ciagle denerwujaca diodka immo na liczniku
masz odłączone immo- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
też o tym czytałem,tyle,że to bardziej ma zastosowanie w niedoładowanych-u mnie bez tej "obrączki" na stożku i silikonowym TIPie -seria na drodze pokazała 164-nawet przyjmując ,że droga to nie to samo,co stacjonarna hamownia-to albo zdrowa seria,albo to nie ma znaczenia- [INNE] Konfrontacja logów - kupno TTki
wg mnie-srebrna ,jak piszesz-chyba po dzwonie... -czarna-wygląda ,jakby była po programie i straszne korekty robi na zapłonie (020-dochodzi do 11,gdzie po agresywnym programie -max to 5-8 stopni)- 144 g/s na przepływce,przy ponad barze ciśnienia-to albo coś z przepływką i/lub katem i to by tłumaczyło korekty,chyba,że nie ma kata-to wtedy tylko przepływka ,bo jeśli to seria BAM 225-to wskazania z przepływomierza,powinny pokazywać około 180g/s adaptacja lambdy-tez coś za niskie korekty,jak na wskazania z przepływki i doładowania- [ALL B6] Druga sonda
kurczę we wrocławiu chyba był ktos-jak sobię przypomnę-dam znać- [ALL B6] Druga sonda
może warto zbadać i naprawić przyczynę-może będziemy w stanie pomóc-co vag mówi?- [B7 BFB] Proszę o analizę logów 1.8T.Moje pierwsze logi więc proszę o wyrozumiałość :)
wszystko gra-nic nie dolega silnikowi- :gwizdanie:- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
spalanie jest uwarunkowane od wskazań z przepływki-więc,czy będziesz mieć stożek,czy ori puszkę-przy tych samych wartościach-czas otwarcia wtrysków pozostanie bez zmian cisnąc gaz-słyszysz "psssyt" i robisz to ponownie,a dopiero to ma wpływ na spalanie- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
tylko że ta kierownica ,w seryjnej puszce ma jakieś 5cm długości,a tolerancja na przepływce jest do 10%,potem będzie wywalać błąd w składzie mieszanki,będzie to widać po logach,ew.na korektach-więc nie wiem,czy ma to aż taki wielki wpływ fotki ori "kierownicy" - [B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata