Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. 032 robisz TYLKO dynamicznie i po kilkunastu minutach jazdy,bo ECU adaptuje nowe wartości pod obciążeniem,reszty tych logów-nie wiem,jak to interpretować
  2. teraz tylko znajdź dobrego gazownika
  3. seria AVJ nigdy nie dmuchnie tyle trzyma serię
  4. odpaliło by,tylko byłby problem ze spalaniem-przyczyn tego,że auto nie chce odpalić,może być kilka,dlatego VAG jest tu niezbędny
  5. wpylenie robi się na takich elementach,gdzie malowanie całej części jest zbyt duże -można wpyłkę zrobić do najbliższego załamania metalu i spolerować-nie będzie się rzucać w oczy,ale to ryzykowne-lepiej dobrać kolor i pomalować w tym samym odcieniu-wybór należy do Ciebie i lakiernika,który spaprał robotę
  6. jeśli wartości z przepływki i doładowania wzrastają równomiernie-to są sprawne-noga w podłogę i trzymasz do odcinki-możesz je wymontować i sprawdzić
  7. na testy zapewne tak na tor to Robert wróci dopiero,jak będą mieli 100% pewności,że ręka jest sprawna-inaczej nikt Go nie wpuści za kierę i będzie ryzykował kolejny wypadek,może nawet gorszy od wszystkich poprzednich
  8. wartości są w normie-na wolnych sonda będzie pokazywać 1,0-0,9 i tak będzie oscylować- odepnij klemy na jakieś 45 minut-potem podepnij z powrotem i check zgaśnie ,jak znów się pojawi-powrócimy do tematu możliwe,ze sonda jest "za płytko" wkręcona i pokazuje ,ze jest z deczka za ubogo-zrób 032 dynamicznie
  9. za krótko trzymałeś nogę na gazie :gwizdanie: -seria powinna mieć ok 120 g/s w 003 -reszta gra przejedz się jeszcze raz i przytrzymaj do odcinki-jak pokaże 120-to trzyma serię,ale jak będzie 110 i w górę-też w granicach normy,chyba,że dalej będzie 102-wtedy wrócimy do tematu
  10. w komorze silnika za licznikiem,jak siedzisz w aucie-otwierasz maskę i po prawej stronie pod szybą ,masz czarną plastikową skrzyneczkę na kilka śrubek
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26825.0
  12. takie coś zawsze Ci się wyświetli po wciśnięciu checka co do problemu odpalenia-trzebaby podpiąć komputer i zobaczyć ,jakie są przyczyny ,że auto nie odpala-powodów może być wiele,a zawsze sie od tego zaczyna-pogadaj z kimś na regionalnych,umów sie i ktoś podjedzie do Ciebie,podepniecie vaga i napisz,co wyświeli
  13. no właśnie o te mi chodziło-pomyłka
  14. o ile nie jest kierunkowa :gwizdanie:
  15. dobry lakiernik zabiera ze sobą jakiś element z auta(np.klapkę wlewu paliwa)i na podstawie tego dobiera kolor
  16. też o tym czytałem,tyle,że to bardziej ma zastosowanie w niedoładowanych-u mnie bez tej "obrączki" na stożku i silikonowym TIPie -seria na drodze pokazała 164-nawet przyjmując ,że droga to nie to samo,co stacjonarna hamownia-to albo zdrowa seria,albo to nie ma znaczenia
  17. wg mnie-srebrna ,jak piszesz-chyba po dzwonie... -czarna-wygląda ,jakby była po programie i straszne korekty robi na zapłonie (020-dochodzi do 11,gdzie po agresywnym programie -max to 5-8 stopni)- 144 g/s na przepływce,przy ponad barze ciśnienia-to albo coś z przepływką i/lub katem i to by tłumaczyło korekty,chyba,że nie ma kata-to wtedy tylko przepływka ,bo jeśli to seria BAM 225-to wskazania z przepływomierza,powinny pokazywać około 180g/s adaptacja lambdy-tez coś za niskie korekty,jak na wskazania z przepływki i doładowania
  18. kurczę we wrocławiu chyba był ktos-jak sobię przypomnę-dam znać
  19. może warto zbadać i naprawić przyczynę-może będziemy w stanie pomóc-co vag mówi?
  20. spalanie jest uwarunkowane od wskazań z przepływki-więc,czy będziesz mieć stożek,czy ori puszkę-przy tych samych wartościach-czas otwarcia wtrysków pozostanie bez zmian cisnąc gaz-słyszysz "psssyt" i robisz to ponownie,a dopiero to ma wpływ na spalanie
  21. tylko że ta kierownica ,w seryjnej puszce ma jakieś 5cm długości,a tolerancja na przepływce jest do 10%,potem będzie wywalać błąd w składzie mieszanki,będzie to widać po logach,ew.na korektach-więc nie wiem,czy ma to aż taki wielki wpływ fotki ori "kierownicy"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.