Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arti@R1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arti@R1

  1. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja nie, chyba Papucik bo sie pyta jaki to silnik ;-)
  2. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    RS6 C6, 5.0 V10 Biturbo... ;-) Pojawiła sie nowa S4 B5 Avant w LPU ze Szwajcarii, dzis był u mnie koles w sklepie, niebawem ma wpasc na diagnostyke i kasowanie błędów to oblukam, bo S4 bedzie na sprzedaz, polift 99, niecałe 20K
  3. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Spox, jakos sie polepi ;-)
  4. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mam spawarke i dopiero się uczę ;-)
  5. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kilka fotek z telefonu....
  6. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    1. paput 2. Kowi - 70% 3. Rafi_2006 4. dziako 5. Paweł Puławy 6. DarkMind 7. kicker 8. Michał 9. armistead 10. artiR1 11. Robson 12.
  7. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda 1.Paput 2.Michał 3.kacek 4.dziako 5. Arti 6. 7.
  8. Spox, jeszcze na pewno bedzie okazja sie spotkac ;-)
  9. armistead, fajne auto i mody zacne... Chyba sie dzis mijalismy w Pulawach... jechalem czarną S4 B5
  10. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A chyba ja mam pompe paliwa do wymiany... Ost ciezko mi pali na benzynie a teraz wcale... Tylko na LPG w trybie awaryjnym. Podłączyłem VAGA i 0 błędów.
  11. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mówiłem mu,żeby sie zarejestrowal... Jakby był snieg to można by tam gdzie ostatnio sie wściekalismy na parkingu przed Komunalnym... Może byśmy nikogo nie pobudzili...
  12. arti@R1 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput, będe, będę... widze ze już jestem na liście to dzwon do michala jak cos ustalicie. Dopisz jeszcze kolege Piotrka z Puław A4 B6 1.9TDI
  13. Zimą 18l w mieście 10l trasa
  14. Jest kilka osób w okolicy Puław, którzy wrzucają gotowy program w ciągu minuty i teoretycznie samochód ma jeździć... :-) Lecz jak ma to być zrobione tak jak trzeba to proponuje udać sie do Witka MR MOTORS, Warszawa. Nad moim BiT pracowal kilka godzin zeby wszystko poustawiac...
  15. Witam wszystkich bardzo serdecznie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.