Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mrdadi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mrdadi

  1. Czy w zaznaczonym miejscu powinno się coś wyświetlać ? temperatura zużycie paliwa ??? hmm ? pozdrówka MrDadi
  2. hejka, ja mam instalację SGI2 za 3200, działa idealnie... spalanko mam spokojna trasa 9,5 , miasto 11,5, mieszana 10,5 dynamiczna trasa 11,5, miasto 13,0, mieszana 12
  3. hihi, mam to samo.... pedał w podłodze, a on od 70 do jakis 140km/h ma prawie te same obroty, dopiero później skacze... przy kick-down tego nie ma, obroty dochodza do końca i redukcja do 6000 i znow do konca, az nie popuszczę... tiptronik
  4. u mnie instalacja SGI2 , 35 stopni i przekroczeniu 1500 obr. nawet jak mu sie w tym czasie depnie do końca - nic nie czuć przełączania z paliwa na gaz... odwrotnie przełączając z gazu na paliwo również, żadnych przytknięć, szarpnięć... po prostu miodzio...
  5. sprzęt tak jak w profilu... instalacja SGI2 , spalanie trasa od 10,2 do 11,5 , mieszana 11-12 na razie 10 tys zrobiłem na niej, koszt 3200, chodzi bez zarzutu.. ----------==== 31.05.2008 zrobiłem nią 28 tys. spalanie na trasie przy bardzo delikatnej jeździe rekord 9,15 litra na 100km !!!!!!!!! normalnie spala 10,5 (do 120km/h) - spokojna jazda... wariacje (do 160km/h) - więcej niż 14 mi nie spalił...
  6. Hejka, Ubezpieczenie TUW OC 60% / AC 60% - zniżki OC - 320 zł / rok AC - 420 zł / rok (na sumę 18500) kradzież + kolizje bez amortyzacji
  7. wystarczy wymienić na oryginalną
  8. Hejka Czy STAG 300 się nada ? Czy ktoś instalował w Kaliszu lub okolicach ? pozdr. MrDadi
  9. Hejka Właśnie kupiłem Audi A4 Avant 2,4, największy szok przeżyłem jadąc do domu i obserwując wskaźnik paliwa ale jeszcze większy szok jak wcisnąłem do podłogi to już moje 3 Audi a miałem 1) Audi 80 B3 1.8E z 1987 2) Audi 80 B4 2.3E z 1994 (to woziło super) pozdr. MrDadi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.