Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany ma ktoś na zbyciu jedną czarną ramkę klubową? Pilnie bym potrzebował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to trzeba teraz bezpiecznik wymienić czy co? Bo zakładałem ledy i dwie strony i nic d*pa ciemno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem nie sprawdzałem a włożyłem stare żarówki i też nie działają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany a takie pytanie. Miałem podświetlaną rejestracje zwykłymi LED z motoryzacyjnego i zamówiłem LEDY SMD jak wyjąłem jeden drugi świecił to jak podłożyłem tego leda to nie działał :facepalm:i finał finału nie ma podświetlania w ogóle co zrobić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
biorę w ciemno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Ty Grzesiu masz kozak zderzak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chce wymienić ale nie wiem czy zwykły poliftowy czy jaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana... mówisz o tym 1? ale ciekawe czy w kolor dostane Zapomnij - nawet jeśli to i tak na 99% odcień będzie inny. I tak trzeba będzie malować więc nie ma to znaczenia... No to szukam w kolorze zderzaka bo malować nie chce :facepalm:zobaczymy może ktoś z forum będzie coś miał
-
Wasze przebiegi benzynowców
no ale nie powinien dawać takiego samego avatara jak taki znajdę to też u Siebie ustawię i co miałeś ustawić i co? znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym, a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś zmęczyłem się odśnieżaniem mały pług zapiąć na przód,dwa trzy kółka i po sprawie,zaczęły się ferie więc i zaczął się śnieg.Dzieciaki się cieszą no ja nie mam ferii niestety pod audi dołączę pług:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana... mówisz o tym 1? ale ciekawe czy w kolor dostane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Takie pytanie do was mam. Zamierzam wymienić zderzak przedni i powiecie mi który do b5 podpasuje lepiej: Czy po prostu taki poliftowy:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
będzie kozak
-
Wasze przebiegi benzynowców
no ale nie powinien dawać takiego samego avatara jak taki znajdę to też u Siebie ustawię i co miałeś ustawić i co? znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym, a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś zmęczyłem się odśnieżaniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Ty to miałeś ostatnio przyjechać to wybrałeś piwo:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie sypie:facepalm:nawet nie ma się ochoty wyjść z chaty i gdzieś jechać no piękny śnieg .. byłem dzisiaj w Zielonej Górze ... drogi praktycznie czarne .... zjechałem do lasku na sikundę i nie wytrzymałem i wyłączyłem ESP ... bo było takie rondko/postój wokół drzewa a przy okazji szukam tłumaczy/freelancerów ewentualnie biur tłumaczy z doświadczeniem ... chętnych do współpracy, znających się na rzeczy i narzędziach CAT jeśli ktoś kogoś zna to może podać mój kontakt [email protected] Ja nie mam u siebie ESP i daje radę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W Słupcy ciągle pada śnieg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie sypie:facepalm:nawet nie ma się ochoty wyjść z chaty i gdzieś jechać
-
Wasze przebiegi benzynowców
no ale nie powinien dawać takiego samego avatara jak taki znajdę to też u Siebie ustawię i co miałeś ustawić i co?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? pod Tesco
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi Zaje.. już dawno i dlatego nie kupuje mi nawet kratki w zderzaku zaje.. nie jesteś sam Michale
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u siebie pod blokiem?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak dojdą to dryndnę do Ciebie i dogadamy się a kiere zrobiłeś? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00