Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa poznań do wrześni przyjedzie. Setup... Hmm, ja nie zdążyłem mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/ ---------- post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ---------- a panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było? a nie było bo sie pracowało niestety.. :/ i nie zawsze jest jak ale frekwencja się pojawi. Na razie myślę dorezać do audi nowe końcówki wydechu z nierdzewnej kwasoodpornej stali i te obwódki szyb. A na wiosnę spawanie zderzaka, malowanie alu i nowa lotka na tył no ciemne szyby wpadną http://cosmo911.home.pl/spau02.jpg ładnie to wygląda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja albo żona jeździmy średnio 4-5 razy w tygodniu do Poznania ( miesięcznie robię 2800-3200 km ) więc ze względów ekonomicznych jeździmy 100-110 km/h zresztą wtedy z reguły trafiasz na zielone światła , jak jedziesz szybciej z reguły trafiasz na czerwone , na całej trasie właśnie te ograniczenia do 60 km/h są najbardziej irytujące w niektórych miejscach te ograniczenia to śmiechu warte po prostu... :facepalm::facepalm: Zresztą i tak z Wrześni do świateł w Swarzędzu to jest mniej więcej 20-25 minut - dalej to już inna bajka no dla kogo to dla kogo tyle tu radary są i trzeba zwolnić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja albo żona jeździmy średnio 4-5 razy w tygodniu do Poznania ( miesięcznie robię 2800-3200 km ) więc ze względów ekonomicznych jeździmy 100-110 km/h zresztą wtedy z reguły trafiasz na zielone światła , jak jedziesz szybciej z reguły trafiasz na czerwone , na całej trasie właśnie te ograniczenia do 60 km/h są najbardziej irytujące w niektórych miejscach te ograniczenia to śmiechu warte po prostu... :facepalm::facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie ja tak samo mieszczę w tym czasie ale autostradą to przed Poz bramka to lipa :facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przy 110 też nie pstryka - mówiłem o tym na spocie Z tym że w Nekli ( od strony Poznania ) , Brzeźno , Kostrzynie ( obydwa ) , Swarzędzu - zamontowali już tą zółtą folię , na szybkach jeszcze folia ochronna ale te fotoradary przejęła ITD więc pewno niedługo będą działać a na pewno do 2014 bo tak mówi ustawa - także na te trzeba uważać dobrze wiedzieć trzeba uważać na te photo bo masakra a autostradą nie opłaca się jechać ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi dali bo stanąłem za blisko pasów i dali 100 i 3 pkt :facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak radary nie działają to git ;]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/ ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga srebrny Passat Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera... no dokładnie tak na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik Jeśli to nie klekot to jest tylko jedna opcja Bartku wiesz może który radar działa na 92 ? do Pzn ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/ ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga srebrny Passat Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera... no dokładnie tak na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/ ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga srebrny Passat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to wiem że tam stoją mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
: Siema:: Siema: Panowie czy orientuje się jak z teraz wygląda droga 92 do Poznania od Słupcy z radarami ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wiem wiem zgłaszam się do Ciebie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
założyłeś? bo albo nie widzę albo ślepy jestem. wrzuć tu go ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- już znalazłem Norbercie zgłoszę się do Ciebie to zrobimy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Oj Norbi Norbi. Ogarnąłeś te uchwyty do kubków ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmianu koloru
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawy jaki koszt będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to tak jak na spocie Konińskim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha a dużo aut było ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytałem masakra Tomek masz jakies foto z wczoraj ? nie, nie miałem aparatu. aha no to ok. a ktoś robił zdjęcia ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
AC pewnie jest ale szkoda samochodziku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytałem masakra Tomek masz jakies foto z wczoraj ?
-
Audi AEB QUATTRO AVANT
wszystko się da nie musisz od razu gleby dawać do ziemi wystarczy taka która oko będzie cieszyć