Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Audi AEB QUATTRO AVANT
ładny samochód ale jakoś ta naklejka mi się nie widzi na samochodzie:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie przynajmniej nie musiałeś odpalać samochodu a ile było aut ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja nie mogłem nawet na 15 minut pozwolić bo pielęgniarka nie wiedziałem kiedy przyjedzie ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja mam angine ropną :kwasny: we wtorek pracowałem i szefowa nie chciała mnie zwolnić a jak do domu przyszedłem ponad 38 stopni gorączki tabletki okazały się za słabe i do żyły dali mi:kwasny:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/ ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ---------- a Panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a na co chory jesteś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/ Ale daj spokój - chory jesteś, dałeś wcześniej znać. Nie ma o czym mówić (zdrowie jest najważniejsze). no ja napisałem wcześniej bo chciałem być z wami chłopacy szczery.. trochę pomogłem w tym spocie bo napisałem żeby coś zorganizować także niedługo nie wiem co mi lekarz powie jutro bo jak powie że wszystko si to w środe zawitam do Poznania bo liczniki będę miał wymieniane na polifcie z fisem :naughty:i tempo podłączony więc jak by ktoś się chciał spotkać to pisać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Waszych stron nikt się nie pojawił - poza miejscowymi wleciał tylko Poznań. no a kilku zgłaszało się a slo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam jak po spocie Panowie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co się stało że na lawecie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomku jak coś podeślij mi foto ze spotu na face podam Ci e-maila:naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a masz problem Tomaszu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie miłego spotu mnie niestety nie będzie ;/ angina wygrała ze mną.... wrzućcie foto jakieś po spocie
-
[B5 2.8] Sedan
kolor ładny ale czekam na opis lepszy i lepsze foto:kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
: Siema: Panowie mnie na spocie nie będzie niestety ;/ Dzisiaj w nocy przyjechało po mnie pogotowie bo mnie tak w klacie łupało że z bólu wytrzymać nie mogłem i mnie zabrali ale mnie wypuścili ale mnie uziemili na stałe w chacie bo teraz mam dożylne zastrzyki i weflon mam ;/ do środy siedzę w domu ;/ jeszcze raz Panowie sorki :facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieje że wyzdrowieje do niedzieli żeby pojechać z wami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do dziś najpóźniej jutro "groka" sobie zapodaj 2 dni walczę z tym dziadostwem;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem czy bede bo chory jestem angine mam:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no raczej tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba rozruszać ekipę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie musi być akurat tu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie nie teraz zbieramy wiarę na wrześni a później może na Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Padła propozycja od Bart-S że przy Tesco i jest to jedyne rozsądne miejsce. czy tesco czy kauchland obojętnie