Treść opublikowana przez Arkadiush
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
mądre słowa
-
Uciekający płyn
akurat powiem zrobiłem test szybki.. kiedy silnik był zimny itp zostawiłem białą kartkę pod pojemniczek płynu kierowniczego i po całej nocy kartka biała więc w sumie nie wiem co jest grane ;/
-
Montaż gazu
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad założeniem gazu w swojej audi i ogólnie od wymiany rozrządu zrobiłem około 9 tys km i szkoda mi trochę kasy na paliwo bo kurde leje się leje i końca nie widać... Chciałbym wiedzieć orientacyjnie ile to kosztuje jaką butle można włożyć w koło i czy w ogóle opłaca się zakładać gaz jak się w roku przykładowo zrobiło 15 tys km.
-
Uciekający płyn
Witam. Zauważyłem że od jakiegoś czasu muszę dolewać płyn do wspomagania. I tak co miesiąc sprawdzam i co jakiś czas dolewam. To normalne czy może gdzieś wężyk nie trzyma i ucieka gdzieś ??
-
Pukanie podczas skrętu w lewo.
Podobnie miałem że łożysko siadło xD mechanik mi pokazał to wyglądało jak dziecięca grzechotka ;D
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
no w sumie i racja.. ale turbo nie znalazłem wtedy... i tak lipa lekko
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
no w sumie racja... a wirus da więcej koni czy co trzeba zrobić żeby trochę dołożyć koników?
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
na liczniku mi pokazał taką prędkość.. a mogłem spojrzeć w climatronicu przez kod ciekawe ile tam by pokazało...
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
popieram.. do moich felg koleś chciał 50 zł za sztuke ;/ a ja pier... takie coś kupię felgi inne i będzie spokój
-
[B5 AFF] nie działa zapalniczka - uszkodzona czy brak prądu?
no właśnie ja mam podobnie zapalniczka nie grzeje się ale telefon ładuje to co zrobić z tym fantem żeby działało to i to ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wejdź w zakładkę gadżety klubowe wszystko będziesz miał ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Przypomniało mi się żeby klubowicza pokazać stłuczkę w Wa-wie jak kierowca BMW uderzył we mnie ;/ http://zapodaj.net/images/573bd6ac003a9.jpg I z Wawy na lawecie odjechał w moje strony... Jednak maskę mam nie w kolorze...;/ delikatnie jaśniejsza ;/ ale koszt mega za***isty drogi bo około 3500 zł z dojazdem... z ubezpieczenia dostałem 2600.. ;/
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Ogólnie jakoś od kiedy ją mam jakoś dziwnie przyspiesza... elektryka pytałem to powiedział wymień świece wymieniłem ale nadal to samo ;/ ale od 3-4-5 normalnie przyspiesza ... na 5 biegu 223 km a koleżanka w A3 z takim samym motorem 240 i w czym tkwi problem ?
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Witam. Posiadam Audi 1.8 125 km. Zauważyłem że na 1 i 2 biegu auto nie ma takiego dobrego przyspieszenia.. Wymieniłem świece ale nadal problem jest ... Przykładowo jechałem Hondą 125 km i na 1 ma lepsze przyspieszenie co może być powodem ??
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
ano polska;/ najlepiej gdzieś na giełdę jechać może coś taniej
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
no ja wiem że to jest 40 zł na jednym ale tak się cenią za te dekielki :/
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
u mnie jak ja pytałem się o dekielki do moich felg to chciał 50 zł za jeden ;/
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja kupiłem ramkę a dalej części z miesiąca na miesiąc będę się starał coś dać nowego mimo że mam rok krowę ale brakuje hajsu na wsio ;/
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
do takiego trochę mu brakuje ale zbieram kasę i graty i trzeba modzić ciężko ale dam radę
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-b5-audi-1-8-125-km-225704/ masz ;]
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
Tu nie chodzi o chwalenie akurat jak to mówią każdy jeździ tym na co go stać prawda? no a większości nie stać na audi i nie oszukujmy sie bo akurat każda audi nie należy do zbyt tanich samochód
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
co prawda to prawda... ano cóż wyje... mam na takich ludzi bo albo zazdroszczą audi że ich na nie nie stać albo inne powody które są dla mnie śmieszne
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
ano tak jest właśnie... Jak leżałem w szpitalu w innym mieście to mi porysowali maskę ;/ także widać ludzie są jacy są ;/
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
Jedź na szrot i dopasują tam ale ludzie za***przą ;/ oni kradną co popadnie ;/ kumplowi niedawno ukradli 2 lusterka ;/
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
nie martw się nie tylko Tobie tak powiedział
-
Pytanie
o to nie widziałem a przeglądam wątki w miarę niech się nam tu może pokażą ktoś z Wlkp? ;D