Treść opublikowana przez Matius.
-
Jak wymienić lampy przedliftowe na poliftowe ?
Dzięki wielkie kolego. Ja wpisywałem... Całą nazwę tematu facepalm...
-
Jak wymienić lampy przedliftowe na poliftowe ?
Tak jak w temacie bo już mnie to zaczyna irytować od 3 godzin szukam i nic. Wiem że był fajny poradnik z niebieskim samochodem co i jak. Jak docinać itp. A teraz za nic nie mogę go wyszukać... Wyszukiwarka działa jak by chciała a nie mogła... Proszę o pomoc. Pozdrawiam Matius.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Dekory kozackie.
- USA style
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
Fajnie to wygląda i przede wszystkim jest to praktyczne. Pewnie teraz wszyscy na parkingu się oglądają
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Jakoś mi się nie widzą czerwone carbonowe dekory Moim zdaniem carbon musi być czarny. Sam osobiście mam oklejone dekory, konsole w B5. I wygląda super jak dla mnie.
-
Jaki laptop 14'' do 4000zł
Ja mogę Ci polecić: - TOSHIBA Z830+11F - SAMSUNG 900X1B - DELL XPS 13Z - ACER S3
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ja z Apple mam Ipoda Touch 4G na laptopy, telefony mnie nie stać, dlatego używam Androida z SGS2. Ogólnie jako użytkownik Androida, iOS, a kiedys WM mogę powiedzieć że każdy z tych systemów jak dla mnie ma swoje + i -. W iOS zadziwia mnie jak do urządzenia jak np. mój ipod z taktowaniem procesora nie powalającym na kolana wrzucili system który chodzi tak płynnie.
-
[Felgi] Pytanie o to czy warto.
Cześć, noszę się z zamiarem zakupu felg do Mojej A4 B5 Na allegro znalazłem ciekawą ofertę a mianowicie: http://allegro.pl/ronal-r41-5x112-vw-audi-passat-a4-golf-v-sprawdz-i2276424739.html lub http://allegro.pl/oryginalne-felgi-5x112-audi-vw-skoda-i2297681117.html lub http://allegro.pl/srt-5x100-112-et40-r17-vw-audi-seat-skoda-mercedes-i2283055129.html I ogólnie zapytać was czy są bardzo uszkodzone czy coś co widać ze zdjęć. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam Mateusz.
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
Ciekawe czy te moje to jest dobrze policzone bo jak tak to mi się bardziej opłaci przerejestrować całkiem na ojce...
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
Cześć, mam takie pytanie, mam A4 B5 1996r. 1.9 TDi i dzisiaj byłem się dowiedzieć ile będzie kosztowało ubezpieczenie. I najtaniej prawie 2000zł... Auto mam z ojcem, który ma 40% zniżki. Ja mam 19 lat no i prawko od roku. Jakieś rady? Najtaniej im wyszło w Compensa. Czekam na odpowiedź pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, wszystkich dzisiaj zakupiłem Audi A4 B5 TDI 90 koni mam nadzieje że wszystko będzie super. To moje pierwsze auto Pozdrawiam i do następnego.