Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lusterka są podgrzewane po włączeniu zapłonu i raczej działa to podgrzewanie cały czas bo w swojej audi sprawdzałem stoi w ogrzewanym garażu i jak włącze zapłon to napięcie dochodzi do lusterek czyli garaż ma tęperature jakąś 19 st. czy 21st. a napięcie działa jeszcze musze sprawdzić czy morze po jakimś czsie same się wyłączy i lusterka przestają grzać aby po jakimś czasie znowu się włączyć ide sprawdzić pużniej napisze
  2. zbychu odpowiedział(a) na daniel37 temat w 1.8
    na sto procent to kopółka jeżeli masz silnik 1,6
  3. miałem taki problem jak wy przy silniku ADP awarie usunołem sam chwila namysłu i wymiana kopułki jak ręką odioł
  4. Ja tesz mam ten problem i wiem że to niezalerzy zabardzo od przebiegu motoru mój ma jak ściągnełem go z niemiec 101 000 tyś km i tesz stuka przez 2 - 3 sek rano jak jest zimny ale jak zmieniam olej na nowy to jakieś 2 miesiące mam spokuj z tym klekotaniem ale pużniej powraca i znowu klekocze przez chwile . Po dłurzszej jeżdzie nieklekocze nz drugi dzień rano odppalam i nic niesłychać .............. będę musiał chyba sprubowac z tym gęściejszym olejem mobil .. a propo tego castrola to prawda jest szajs znajomy ma kontakt z formą a raczej z ludzmi ktuży są blisko produkcji i oni sami mówią tagrze nieprzychylnie o tej cieczy nara.........
  5. zbychu odpowiedział(a) na koziol temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie do was panowie chciałbym wymienić lampy na lampy od audika z 2000r a mam fure z 1997 r jakie musze zrobić przerobki ////?????????????
  6. WITAM WSZYSTKICH AUDIKOWCÓ OD KILKU MIESIĘCY MOGE SIĘ ZALICZYĆ DO WASZEGO GRONA KUPIŁEM TEN WSPANIAŁY WUZEK JAK NARAZIE JEST OK :th: MIAŁEM WCZEŚNIE AUDI ALE STARSZĄ 80 SIĄTKE T BYŁEM TESZ BARDZO ZADOWOLONY DLATEGO BEZ WACHANIA KUPIŁEM NASTĘPCE ........................................ A NA KONIEC TO TAK WOGGGGGGGGGÓLE JESTEM Z ZIELONEGO MIASTA PIŁY MAM AUDI A4 1,6 LIT W STANDARDOWYM WYPACIE PLUS GAZ SEKWĘCJA NO I SOBIE ŚMIGAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.