Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. Niestety dystansów na razie nie będzie bo te które mam czyli 17 , 12 i 5 nie pasują do tych opon , musiałbym 215 założyć a takich nie chcę (STAROŚĆ) Przy tej oponie na przód taka cienka blaszka by się przydał około 3 mm a na tył dam może 5mm . Niestety koza jak ujjj ale niżej już nie będzie no może ewentualnie przód około 1cm sorki za focisze ale ..... kaseta FHS
  2. Oczywiście w grę wchodziły jeszcze tylko ori rs6 Dystans na tyle 12 mm przód 5mm
  3. Nie jest tak źle ale wyobrażam sobie jaki byleś wkurzony
  4. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Tomku a powiedz mi jak naprawić pierwszą stronę i nie tylko , bo już nawet pojedynczo kasowałem i wklejałem linki i dalej nic nie widać .
  5. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pany nie wiem co jest ale w moim temaci wszystkie foty się wysypały i jak dytuje to wszystko jest ok a póżniej i tak ich nie widać a druga sprawa że jak teraz coś napisałem to post jest ukryty i nie mogę tego zmienić o co chodzi
  6. Może w tym tygodniu w końcu lato wpadnie bo oponki leżą od lutego
  7. a no wszystkie i nie wiem czemu edytuje , poprawiam i dalej to samo
  8. Zostaw te kierunki w spokoju przynajmniej pasują do zacisków
  9. z Treworem to Ty możesz rozmawiać o sadzeniu pomidorów a nie o oponach zapytaj się jakie on ma opony na swoich 8 J to ja zdziadziałem że na 9 J zakładam 225 a on tuuuu że jak założysz inne opony to się rozjedzie hehe Rozjedzie to się mu te jego padło . Trewor oddaj mi klucz bo lato tuż tuż a ja mam dalej koze na zimówkach @FroS-t jak już usunąłeś te śruby wraz z plastikiem z nadkoli to je zroluj . Pchaj na na przód 5mm a na tył 7 i wtedy zobaczysz jaki będzie spas na tych dziadkowych oponach
  10. Nieee auto od stycznia praktycznie stoi , zrobiłem nią może jakieś 300 km więc z tym założeniem nie śpieszy mi się aż tak . aaaa no i jakoś w listopadzie zrobiłem sobie program duupyyyy nie urywa bo wyszło 275 PS i 567 N DPF jest i zostaje Robię sie już stara d*pa i dziadzieje i w tym sezonie zakładam balony 225/35
  11. no przecież nie bede pisał że olej wymieniłem i filtry A tak poza tym to nic ciekawego opony nowe kupione a felgi się malują .
  12. Tył jest dobrze po sezonie się ułoży i ugniotą sprężyny zejdzie około 1 cm wiem sam po sobie . Co do opon to z tych co wypisałeś to myślę że z tymi nankangami to jakiś żart w porównaniu do pirelli . Jeździłem na falkenach parę lat i złego słowa nie powiem ale w tym sezonie wybrałem 225 na 9 J uniroyal rainsport 3 podobno cicha i fajna opona no i fajnie się układa .
  13. @FroS-t jet dobrze do bardzo dobrze tył 0,5 a przód 1 cm w dól do IDEALNIE opona 215/35 tył 1 cm przód 2 cm dystans na przód 5mm tył 10mm
  14. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy Ty wiesz co to jest dystans ?? Nie wiem czy masz gorączkę czy się nie wyspałeś ale pierdzielisz jak potłuczony co ma wspólnego dystans poszerzający do Quattro , jak z prawej strony na tylnej osi założę dystans np 5mm a z lewej strony założę dystans np 20mm to co się stanie ?? Quattro się rozpierniczy czy może wał napędowy bedzie krzywo chodził ? Przemyśl to jeszcze raz !
  15. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak może , szerokość zastosowanego dystansu nie ma nic wspólnego z obwodem koła także możesz nawet założyć z jednej strony 5mm z z drugiej 35 mm.
  16. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do 3.0 TDI nie ma dedykowanych osłon dodatkowych i żadna nie pasuje P&P trzeba niestety rzeźbić , docinać . Użytkownik @blade13 wyrzeźbił u siebie zapytaj się go jak to podocinał .
  17. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki panowie zamawiam 225/35/19 a powiedźcie jak wrażenia z jazdy na tej oponie ? Nigdy nie jeździłem na niej , sugerując się opiniami w necie to wypada naprawdę dobrze .
  18. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a masz jakąś fote jak to wygląda chodzi mi bardziej o rozłożenie tej opony na feldze
  19. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie gdzieś kiedyś żuciło mi się w oczy że ktoś miał założone uniroyale rainsport 3 na 9 j 225/35/19 i nie wiem kto to taki . Ogólnie chciałbym widzieć jak ta opona rozkłada się na feldze .
  20. dodatkowo cały zderzak z przodu z grillem + listwy na drzwi + lotka z tyłu bo narazie z S4 to tylko dyfuzor do zderzaka + emblemat na klapie
  21. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    najdroższy pasek w wersji R-Line 2.0 280 Ps to koszt około 270 tys a najdroższa superb z tym samym silnikiem to koszt około 220 tys
  22. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    moje z pełnym bakiem 1840 kg
  23. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    AP
  24. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie wiem czemu vogtland ? fakt faktem bo 3.600 ale wolałbym S.T X-ST to jest były Weitec z gruby KW a jak nie , to w tej samej kasie czyli 2600 jest AP , ten vogtland jakoś do mnie nie przemawia
  25. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzie można to zobaczyć kto nowy doszedł ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.