Treść opublikowana przez vwbartus
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Niestety dystansów na razie nie będzie bo te które mam czyli 17 , 12 i 5 nie pasują do tych opon , musiałbym 215 założyć a takich nie chcę (STAROŚĆ) Przy tej oponie na przód taka cienka blaszka by się przydał około 3 mm a na tył dam może 5mm . Niestety koza jak ujjj ale niżej już nie będzie no może ewentualnie przód około 1cm sorki za focisze ale ..... kaseta FHS
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Oczywiście w grę wchodziły jeszcze tylko ori rs6 Dystans na tyle 12 mm przód 5mm
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nie jest tak źle ale wyobrażam sobie jaki byleś wkurzony
- B7 Crew
-
B7 Crew
pany nie wiem co jest ale w moim temaci wszystkie foty się wysypały i jak dytuje to wszystko jest ok a póżniej i tak ich nie widać a druga sprawa że jak teraz coś napisałem to post jest ukryty i nie mogę tego zmienić o co chodzi
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Może w tym tygodniu w końcu lato wpadnie bo oponki leżą od lutego
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
a no wszystkie i nie wiem czemu edytuje , poprawiam i dalej to samo
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zostaw te kierunki w spokoju przynajmniej pasują do zacisków
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
z Treworem to Ty możesz rozmawiać o sadzeniu pomidorów a nie o oponach zapytaj się jakie on ma opony na swoich 8 J to ja zdziadziałem że na 9 J zakładam 225 a on tuuuu że jak założysz inne opony to się rozjedzie hehe Rozjedzie to się mu te jego padło . Trewor oddaj mi klucz bo lato tuż tuż a ja mam dalej koze na zimówkach @FroS-t jak już usunąłeś te śruby wraz z plastikiem z nadkoli to je zroluj . Pchaj na na przód 5mm a na tył 7 i wtedy zobaczysz jaki będzie spas na tych dziadkowych oponach
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Nieee auto od stycznia praktycznie stoi , zrobiłem nią może jakieś 300 km więc z tym założeniem nie śpieszy mi się aż tak . aaaa no i jakoś w listopadzie zrobiłem sobie program duupyyyy nie urywa bo wyszło 275 PS i 567 N DPF jest i zostaje Robię sie już stara d*pa i dziadzieje i w tym sezonie zakładam balony 225/35
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
no przecież nie bede pisał że olej wymieniłem i filtry A tak poza tym to nic ciekawego opony nowe kupione a felgi się malują .
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Tył jest dobrze po sezonie się ułoży i ugniotą sprężyny zejdzie około 1 cm wiem sam po sobie . Co do opon to z tych co wypisałeś to myślę że z tymi nankangami to jakiś żart w porównaniu do pirelli . Jeździłem na falkenach parę lat i złego słowa nie powiem ale w tym sezonie wybrałem 225 na 9 J uniroyal rainsport 3 podobno cicha i fajna opona no i fajnie się układa .
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
@FroS-t jet dobrze do bardzo dobrze tył 0,5 a przód 1 cm w dól do IDEALNIE opona 215/35 tył 1 cm przód 2 cm dystans na przód 5mm tył 10mm
-
B7 Crew
Czy Ty wiesz co to jest dystans ?? Nie wiem czy masz gorączkę czy się nie wyspałeś ale pierdzielisz jak potłuczony co ma wspólnego dystans poszerzający do Quattro , jak z prawej strony na tylnej osi założę dystans np 5mm a z lewej strony założę dystans np 20mm to co się stanie ?? Quattro się rozpierniczy czy może wał napędowy bedzie krzywo chodził ? Przemyśl to jeszcze raz !
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
dodatkowo cały zderzak z przodu z grillem + listwy na drzwi + lotka z tyłu bo narazie z S4 to tylko dyfuzor do zderzaka + emblemat na klapie
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew