Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. A widziałeś rs4 b7 w automacie? A widziałeś S4 B7 w dieslu ? Chyba nie rozumiesz, skąd chłopak weźmie nakładki rs'owe na pedały z automata. Tomku ale żeś mnie teraz zaskoczył i nie wiem czy ty tak na poważnie czy żartujesz . I nie wierze w to że hamulec nie pasują np z rs4 B8 . RS5, S5 Q5
  2. A widziałeś rs4 b7 w automacie? A widziałeś S4 B7 w dieslu ?
  3. ooooooooo panie nie dość że w szufladzie masz pokrętło w chromie to teraz jeszcze zauważyłem że nie masz nakładek rs4
  4. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja od dwóch lat posiadam Pilkingtona i nie mogę powiedzieć złego słowa o niej , nie rysuje sie ani nie piaskuje . W poprzednim aucie wymieniałem na Nordglass i więcej tego gówna bym nie założył bo po dwóch latach mogłem wymieniać na nową bo od wycieraczek się porysowała a od piaskowania wyglądała jak sitko .
  5. Noooo jet teraz bym pokusił się o pokrętło świateł te z A3 w chromie bo prawa strona przyciski w chromie , kiera w chromie a lewa strona w czerni
  6. koło petarda tylko czemu poszedłeś w tak szeroką oponę jak nie chciałeś jakiegoś tam naciągu przy 215 to mogłeś pójść na kompromis i 225 założyć no i jakoś dziwnie ten uniroyal się ułożył chyba możesz jakoś bliżej zrobić fotkę jak to dokładnie się ułożyło ?
  7. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Etam ładne sorry że zapytam ale Ty to Ty ten sam z forum golfa ? Pamiętam że kiedyś w kącikach się mocno udzielałeś i z tego co kojarzę to miałeś czarną czwórkę jeśli Ty To ty oczywiście
  8. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dodajcie panowie do tego że każde te zdjęcie jest z jakimś tam naciągiem bo każdy myśli inaczej bo np. z przodu można mieć nawet ET 15 przy feldze 8J z oponą 205/35/18 i na mocnej glebie rant felgi będzie na równo z błotnikiem ale jak już damy standard zawias i oponę 235/40/18 to opona bedzie bardzo mocno wystawała poza błotnik . Ja teraz u siebie w letnim setupie przy felgach 4x9 J 19' opony 215/35/19 z przodu miałem ET 27 i lekkiej glebie przód miałem na równo z błotnikiem a tył miałem Et 21 i felga wystawała poza błotnik w okolicach 2 cm
  9. to teraz liczymy . 1 Kierownica 2. pasażer , 3 fotel kierowcy 4. fotel pasażera 5-6 KURTYNA POWIETRZA która idzie od przedniej szyby aż do tylnej klapy w avancie 7-8 w bogatych wersjach za dodatkową opłatą występowały w tylnej kanapie . Jeśli możesz to wklej zdjęcie z metką airbag w tylnej kanapie . To że masz napis AIRBAG na słupkach to tylko informacja że po całości idzie jedna kurtyna powietrzna . A nie że tam gdzie jest napis airbag to poduszka
  10. vwbartus odpowiedział(a) na MarioxF temat w Audi A4 B7
    bako odpuść sobie , ja chciałem swoje chromy zmienić na czarne ale jak dowiedziałem się że aby ich nie uszkodzić trzeba wycinać tylne szyby to sobie odpuściłem
  11. Fajny pasacik z fajnym jak na vw wyposażeniem Powiedz mi kolego gdzie w tym pasacie masz 12 poduszek maxymalnie możesz mieć 10 w co i tak wątpię to gdzie ty znalazłeś ich aż 12 ? Jest może gdzieś tutaj temat tej czerwonej B7 co jest z Twoim paskiem na pierwszych zdjęciach ?
  12. nie ma za co ale ja na następny sezon kupuje hankooki
  13. vwbartus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie a czym się różni np 225/6016 od np 225/40/18 lub tak jak dla was 225/45/18 ?? bo nie rozumiem że np na 18 jeździ się gorzej , gówno prawda , jeździłem całe życie właśnie na 16 i 2 lata temu kupiłem 18 z oponą 235/40/18 opona pirelli sottozero2 i jeździło się świetnie , ze względu na hamulce (musiałem bardziej wypchnąć koło co skutkowało obcieraniem o błotnik ) w tym roku zmieniłem opony na 225/40/18 i myślę że też będzie się jeździło świetnie . B8 na 16 wygląda komicznie , wiem że o wygląd tu nie chodzi ale naprawdę nie ma różnicy w jeździe na śniegu między taką oponą 225 czy to w 16 czy w 18 .
  14. Na falkenach jeżdżę od kilku lat i złego słowa nie mogę powiedzieć i dużo moich znajomych na jakiś tam naciągach śmiga i nie narzekała .
  15. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zakładasz obwódkę chrom z audi a8 i pokrętła z audi a3 i wychodzi coś takiego możesz również złożyć bez tej obwódki z A8
  16. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dalej na renku pracujesz ?
  17. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O 10 30 mam wizytę będę pewnie przed 10 a o której wyjdę to nie wiem
  18. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiek we wtorek będę w Gdańsku na smoluchowskiejo w klinice to może się spotkamy
  19. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki panowie A kupił może już ktoś te podróbki a alledrogo za 30 zł szt ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-dekielki-dekielek-alufelg-8e0601165h-i6493837849.html
  20. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chyba znalazłem ale 100 % pewności nie mam 8E0601165H mogę pogonić
  21. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    panowie zna ktoś numer dekielków do AVUS 3 ?
  22. A ja mam pytanko czy oby to są zaciski od s4 czy może od a6? Bo coś dziwnie blisko są felgi. Mam prośbę możesz mi zmierzyć odległość od zacisku do felgi oczywiście chodzi mi o przód. Rozumiem że Twoje rotory mają ET33.
  23. ja też właśnie kupiłem 225/40/18 i nawet już mam je na aucie a kupiłem nowe Bridgestone Blizzak LM001
  24. Piękne koła Aby Ci się tylko zmieściły na zaciski bo ja je przymierzałem i nie chciały mi wejść na zaciski bym musiał dać dystans powyżej 10mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.