Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. kurcze w szoku jestem jak ta 235 ułożyła się na 9J widziałem kilka 235 i właśnie dunlopów i tak się nie naciągnęła jak te z homologacją ale i tak uważam ze 215 na 9 J jest idealne choć 225 też dobrze wygląda . A już myślałem że mój oponiarz też mnie w uja robił że ukrytych wentyli nie za bardzo da się zamontować do tych felg
  2. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla Bischopa szukasz ?
  3. To ta smoła co widać na zdjęciach to wydostawała Ci się z wtrysków skąd ta smoła bo na pewno nie z wtrysków
  4. W ten sam dzień pojechałem na parking Auchan w Rumi i po 3 minutach przyjechała ochrona i mnie wyprosiła
  5. Niech ta zima trwa i trwa Kolejny dzień zabawy speszyl for ju
  6. nie ten silnik , raczej kle kle kle kle kle dokładka dobrze śnieg zbiera hahaha dokładnie ale nie jest aż tak źle jak przy 1.9
  7. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile 350 bez zniżek
  8. W końcu zima do nas i dotarła Więc musiałem troch przedmuchać parcha
  9. moim zdaniem to właśnie do mojego byłby idealny czerwony i taki będzie a do jego koloru auta idealny by był czarny
  10. Wszyscy teraz te S5 zakładają chyba jednak będę musiał swoje sprzedać i z RS6 C6 zakupić
  11. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    apropo żarników to Tomku na jakich jeździsz ??
  12. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a w temacie H4mm3Ra nie ma czasami zdjęć ?
  13. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w s-line kratki są wciskane a nie przykręcane
  14. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś więcej na temat? Zamontowane w lipcu po 2 miesiącach pofałdowane jak siusiak w stanie spoczynku
  15. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli mowa o aucie Grześka to on ma C6 a nie B6 i swap na sline może wyjść ciut drożej ale w c6 odchodzą listwy drzwiowe w c6 są 3 rzeczy do zmiany : lotka , tylny dyfuzor , i przedni zderzak co nie zmienia faktu ze koszt około 3 tys zł .
  16. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :grin: 170 zł i nie działa :grin: teleskopy 70 zł sprężyny 20 zł 2x0ringi 2 zł 6 podkładek 40gr 100 zł wydane z przesyłką i hula jak należy Napisz do gościa że nie działa i reklamuj
  17. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisz do użytkownika Trewor on handluje zawieszeniem
  18. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a przy maksymalnym skręcie nadkola powycierane
  19. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to nie jest tzw procedura startu ?
  20. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3 Turzolku szukasz B8? Kumpel będzie sprzedawał 3.0TDI szare (nie wiem czy nie daytona) w mega spasie tylko że automat. Auto w fajnym stanie. Byłbyś zainteresowany? Ja szukam CAHA najlepiej z q ale muszę najpierw pogonić swoją co chyba nie będzie łatwe Grzesiek graty ale tak jak Turzol dla mnie również C6 to za duża krowa. Jechałem kilkoma B8 i to auto to już granica górna wielkości jak dl amnie Dzięki, co do automatu, to nie wiem skąd ta podnieta u ludzi się bierze. jak dla mnie D nie urywa. Jak bym miał do wyboru, to wziąłbym bez wahania manual.......no chyna, że ktoś podczas jazdy je hamburgera, ma konferencje na telefonie i jeszcze kawe poranną dopija, wtedy już tylko automat i najlepiej jakiś ktoś do kręcenia kierownicą Jeżdżąc na manualu ma się jakby większą kontrolę nad autem. Zachowanie auta jest bardziej przewidywalne po wciśnięciu gazu. Biorąc pod uwagę koszty ewentualnych napraw automatu - a takie na pewno gdzieś po drodze nam się przytrafią, to jednak manual wygrywa. Tak samo jak Ty nigdy nie rozumiałem ludzi którzy jeżdżą automatami bo jeździłem borą która miała 170 kucy 390 niuta i za***przała jak głupia i skrzynia tam manualna mi odpowiadała w zupełności . Teraz mam 270 kuca i 570 niuta i ta skrzynia w 3.0 tdi manualna jest jednym słowem całkowicie do duuupy na 1 biegu do 30km/h na 2 do 50 km/h to chyba coś nie halo , te pierwsze 3 biegi w manualu to jedno wielki nie porozumienie , dlatego w takich autach powinny być automaty . albo inne skrzynie
  21. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do ideału brakuje automatu. Nie wiem jak w b8 ale w b7 do skrzyni trzeba się przyzwyczaić , pierwszy i drugi bieg to jakaś porażka , jazda dopiero zaczyna się od 3-4 biegu . Jak szukałem swojej 3.0 to automatów wogle nie brałem pod uwagę i nikt do tipa by mnie nie przekonał i dopiero jak zostałem że tak powiem zmuszony przejechać się automatem akurat z takim samym silnikiem jak mój to doceniłem tą wygodę .
  22. odda w dobre ręce http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6615561385
  23. dokładka do Audi A4 B7 ma taki numer 8E0807521M 1RR na dzień dzisiejszy w ASO 278 zł ale po zniżkach można dostać za około 230 - 240 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.