Treść opublikowana przez vwbartus
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
kurcze w szoku jestem jak ta 235 ułożyła się na 9J widziałem kilka 235 i właśnie dunlopów i tak się nie naciągnęła jak te z homologacją ale i tak uważam ze 215 na 9 J jest idealne choć 225 też dobrze wygląda . A już myślałem że mój oponiarz też mnie w uja robił że ukrytych wentyli nie za bardzo da się zamontować do tych felg
-
B6 DIVISION
Dla Bischopa szukasz ?
-
Smarki spalinowo/olejowe, wyciek z kolektora
To ta smoła co widać na zdjęciach to wydostawała Ci się z wtrysków skąd ta smoła bo na pewno nie z wtrysków
-
[ BMK 3.0 224 KM ] Zapach spalin w kabinie, ulane wtryski
Masz DPF ?
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
W ten sam dzień pojechałem na parking Auchan w Rumi i po 3 minutach przyjechała ochrona i mnie wyprosiła
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Niech ta zima trwa i trwa Kolejny dzień zabawy speszyl for ju
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
nie ten silnik , raczej kle kle kle kle kle dokładka dobrze śnieg zbiera hahaha dokładnie ale nie jest aż tak źle jak przy 1.9
-
B6 DIVISION
Ile 350 bez zniżek
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
W końcu zima do nas i dotarła Więc musiałem troch przedmuchać parcha
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
moim zdaniem to właśnie do mojego byłby idealny czerwony i taki będzie a do jego koloru auta idealny by był czarny
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Wszyscy teraz te S5 zakładają chyba jednak będę musiał swoje sprzedać i z RS6 C6 zakupić
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Weź zmień tą gałe bo się świeci jak psu ... :whistling:
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Coś więcej na temat? Zamontowane w lipcu po 2 miesiącach pofałdowane jak siusiak w stanie spoczynku
-
B6 DIVISION
Jeśli mowa o aucie Grześka to on ma C6 a nie B6 i swap na sline może wyjść ciut drożej ale w c6 odchodzą listwy drzwiowe w c6 są 3 rzeczy do zmiany : lotka , tylny dyfuzor , i przedni zderzak co nie zmienia faktu ze koszt około 3 tys zł .
-
B6 DIVISION
:grin: 170 zł i nie działa :grin: teleskopy 70 zł sprężyny 20 zł 2x0ringi 2 zł 6 podkładek 40gr 100 zł wydane z przesyłką i hula jak należy Napisz do gościa że nie działa i reklamuj
-
B6 DIVISION
Pisz do użytkownika Trewor on handluje zawieszeniem
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
a to nie jest tzw procedura startu ?
-
B6 DIVISION
Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3 Turzolku szukasz B8? Kumpel będzie sprzedawał 3.0TDI szare (nie wiem czy nie daytona) w mega spasie tylko że automat. Auto w fajnym stanie. Byłbyś zainteresowany? Ja szukam CAHA najlepiej z q ale muszę najpierw pogonić swoją co chyba nie będzie łatwe Grzesiek graty ale tak jak Turzol dla mnie również C6 to za duża krowa. Jechałem kilkoma B8 i to auto to już granica górna wielkości jak dl amnie Dzięki, co do automatu, to nie wiem skąd ta podnieta u ludzi się bierze. jak dla mnie D nie urywa. Jak bym miał do wyboru, to wziąłbym bez wahania manual.......no chyna, że ktoś podczas jazdy je hamburgera, ma konferencje na telefonie i jeszcze kawe poranną dopija, wtedy już tylko automat i najlepiej jakiś ktoś do kręcenia kierownicą Jeżdżąc na manualu ma się jakby większą kontrolę nad autem. Zachowanie auta jest bardziej przewidywalne po wciśnięciu gazu. Biorąc pod uwagę koszty ewentualnych napraw automatu - a takie na pewno gdzieś po drodze nam się przytrafią, to jednak manual wygrywa. Tak samo jak Ty nigdy nie rozumiałem ludzi którzy jeżdżą automatami bo jeździłem borą która miała 170 kucy 390 niuta i za***przała jak głupia i skrzynia tam manualna mi odpowiadała w zupełności . Teraz mam 270 kuca i 570 niuta i ta skrzynia w 3.0 tdi manualna jest jednym słowem całkowicie do duuupy na 1 biegu do 30km/h na 2 do 50 km/h to chyba coś nie halo , te pierwsze 3 biegi w manualu to jedno wielki nie porozumienie , dlatego w takich autach powinny być automaty . albo inne skrzynie
-
B6 DIVISION
do ideału brakuje automatu. Nie wiem jak w b8 ale w b7 do skrzyni trzeba się przyzwyczaić , pierwszy i drugi bieg to jakaś porażka , jazda dopiero zaczyna się od 3-4 biegu . Jak szukałem swojej 3.0 to automatów wogle nie brałem pod uwagę i nikt do tipa by mnie nie przekonał i dopiero jak zostałem że tak powiem zmuszony przejechać się automatem akurat z takim samym silnikiem jak mój to doceniłem tą wygodę .
-
[RS4 B7] by y0p5
odda w dobre ręce http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6615561385
-
Dyfuzor tylnego zderzaka AUDI A4 S4 B7
dokładka do Audi A4 B7 ma taki numer 8E0807521M 1RR na dzień dzisiejszy w ASO 278 zł ale po zniżkach można dostać za około 230 - 240 zł