Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. Dobrze wygląda suczzzz . Ja bym się pokusił o wypchanie koła tylnego tak aby błotnik wchodził pomiędzy oponę a felgę Sandały
  2. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak byś był z 3-city to poleciłbym Ci gościa do którego większość wozi swoje wtryski jak chcesz to możesz je tu wysłać koszt za sprawdzenia to 30 zł szt. http://www.mej-eurodiesel.com.pl/
  3. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3R zapytam się tylko z ciekawości ile kelwinów mają D1S osramy night breaker ? więcej niż philipsy 4850K ?
  4. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Colourlock taki zestawik http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB +1 dla zestawu colourlock Ja np wolę gliptone ma fajniejszy skórzany zapach końcowy http://www.wipers.pl/20,gliptone-gt11-gt12.html
  5. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Michał sprzedajesz powietrze a przecież moje auto jest na gwincie :grin: Telefon masz wiec jak coś to dzwoń zobaczymy co masz na sprzedaż
  6. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bzdura
  7. No ujowa sprawa Całka na bank Może nie będzie aż tak źle dostaniesz trochę siana a auto pogonisz jeszcze przed nowym rokiem do Pl i będziesz zarobiony jak górnik
  8. Leszek i jak tam temat wtrysków ? Sory że wczoraj Ci nie odpisałem ale poszedłem już w kime . Co do wtrysków to te nie są regenerowane bo są piezo i regeneruje to podobno tylko fabryka wtrysków Boscha. Jak leją Ci 3 to i tak wymień komplet bo te następne 3 wymienisz w najbliższym czasie bo i tak się szybciej zesrają niż myślisz . Ja mam właśnie z tego linku co podałeś tylko ja się sfrajerowałem i na szybkości kupowałem takie same tylko że płaciłem 1150zł i sory że wczoraj spierdoliłem Ci wieczór
  9. Niestety muszę Cię zmartwić te wtryski które posiadamy niestety nie są regenerowane sam wydałem na nie 7 koła ale wiem że można dostać taniej
  10. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamiast zadzwonić to pytasz gdzie popadnie Podrzuć i tutaj info bo fajnie wygląda. Pewnie że fajnie wygląda ale do zderzaków DTM albo tak jak tu u Michała al'a DTM bo myślę że do slina albo s4 będzie to kijowo wyglądać , chociaż mogę się mylić bo na żywo chyba jeszcze nie widziałem
  11. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kaju 9 35 czy 9 44 ?
  12. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zajrzyj do tematu H4mm3R on chyba miał -30
  13. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Leszek wiadomo już co z motorem ??
  14. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    znalazłem parę zdjęć czyli Felga 8J z oponą 225/40/18 ET 45 + dystans 17/5mm co daje ET 27/5 . Na tył dodał bym jeszcze tak aby było ET 20 .
  15. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    otóż to , w inne bajery sie dokłada i jest spoko ale jak przyjdzie cos zrobić mechanicznie to jest zgrzytanie zębów , sam mam 3.0 tdi teraz akurat mam przedmuch na jednej z głowic i bede robił obie , jednak cieszy mnie ten fakt ze jako silnik bedzie na stole to przy okazji zrobie rozrząd chociaż jest u mnie dobry takze troche inaczej podchodzę do tych silników Dokładnie tak jak piszecie . Rok temu miałem troche siana i zacząłem sobie kupować graty jak kupiłem sobie hamulce i kiere to jeeeb wtryski do wymiany i uj razem z kiera prawie 10 koła wyyebane no ale przecież nie musiałem wymieniać na nowe , mogłem kupić jakieś używki albo chociaż jeden nowy i gnać dalej do żyda ale mówię sobie przecież będę ją dalej jeździł bo jest świetna , po tym zabiegu myślę sobie no teraz hamulce no i udało się z hamulcami . Przyszło lato czas na nowy mod zbieram kasę na CSy bo te sporty są świetne no ale może polepszę sobie i będę miał CSy i tu nagle uuuuj jak grom z jasnego nieba jeeeb klima i zaś 3 koła w piz*eu poszłoooo . Doszedłem do wniosku że jednak cobie te CSy odpuszczę . Teraz po przejechaniu około 4 tys od wymiany hamulców chyba mnie znów czeka wymiana tarcz
  16. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    myślę że jak założysz 10 i 12 to będzie optymalnie , jutro jak bedzie mi działał photobucket to pokaże Ci jak u mnie siedzi 8J z ET 27
  17. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no powiem Ci że na styk bałbym się o przód jak nie masz zrolowanych nadkoli ale na pewno będzie git ( oczywiście na ten sezon ) z Twoją kozą
  18. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jakie masz opony ?
  19. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jeździłeś już na tych felgach z tymi oponami ?? . Rok temu miałem takie zimówki i przy ET 45 przy mocno skręconych kołach wytarło mi nadkola od wewnątrz a jak dałem dystans 10 mm to tarło mi o błotnik tylko wtedy jeszcze nie miałem zrolowanych ( chodzi o przód )
  20. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zależy kto jak ma auto obniżone Przy tej oponie którą zamówiłeś czyli 225/45/18 moim zdaniem najbardziej optymalnie będzie wziąć dystans 17 mm tak aby ET było 30 .
  21. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kurde myślałem że w S4 nie ważne czy to b6 cz b7 wychodziły tylko aluminiowe i wtedy rozumiem cenę nawet po 1000 zł ale za plastik 6 stów to moim zdaniem baaardzo dużo zwłaszcza że w profi firmie która okleja auta foliami koszt oklejenia lusterek to wydatek około 100 zł za 2 szt. i folia niczym się nie różni od tego od S4.
  22. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    panowie a te nakładki S4 nie są czasami plastikowe ? Tam jest napis ABS coś tu moim zdaniem nie halo no i nr jak wpisuje gdzie kolwiek to wyskakuje że to zwykłe plastikowe
  23. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do C6 BKN nie szedł, tylko BMK 224/225 PS (różnie podają tą wartość ) rzeczywiście mój błąd czyli BKN wychodził tylko w b7 ? Grzesiek a w dziale sprzedam masz ładną b8 z 2010 roku 2.0TDI kolegi czaki22 co w niej jest nie tak ?
  24. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To są S4 i nie wiem co Tomkowi się ubzduralo z RS4 . Ale ma rację lusterka w RS4 są całkiem inne niż w S4
  25. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grześku widzę że sam już nie wiesz czego chcesz Silnik BKN podajże 204 PS przy tym przebiegu na 95% ma wymieniony rozrząd i wtryski , jeśli tego nie ma to w najbliższym czsie na 100 % Cię to czeka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.