Treść opublikowana przez vwbartus
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobrze wygląda suczzzz . Ja bym się pokusił o wypchanie koła tylnego tak aby błotnik wchodził pomiędzy oponę a felgę Sandały
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Colourlock taki zestawik http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB +1 dla zestawu colourlock Ja np wolę gliptone ma fajniejszy skórzany zapach końcowy http://www.wipers.pl/20,gliptone-gt11-gt12.html
- B7 Crew
- B6 DIVISION
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
No ujowa sprawa Całka na bank Może nie będzie aż tak źle dostaniesz trochę siana a auto pogonisz jeszcze przed nowym rokiem do Pl i będziesz zarobiony jak górnik
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Leszek i jak tam temat wtrysków ? Sory że wczoraj Ci nie odpisałem ale poszedłem już w kime . Co do wtrysków to te nie są regenerowane bo są piezo i regeneruje to podobno tylko fabryka wtrysków Boscha. Jak leją Ci 3 to i tak wymień komplet bo te następne 3 wymienisz w najbliższym czasie bo i tak się szybciej zesrają niż myślisz . Ja mam właśnie z tego linku co podałeś tylko ja się sfrajerowałem i na szybkości kupowałem takie same tylko że płaciłem 1150zł i sory że wczoraj spierdoliłem Ci wieczór
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Niestety muszę Cię zmartwić te wtryski które posiadamy niestety nie są regenerowane sam wydałem na nie 7 koła ale wiem że można dostać taniej
-
B6 DIVISION
Zamiast zadzwonić to pytasz gdzie popadnie Podrzuć i tutaj info bo fajnie wygląda. Pewnie że fajnie wygląda ale do zderzaków DTM albo tak jak tu u Michała al'a DTM bo myślę że do slina albo s4 będzie to kijowo wyglądać , chociaż mogę się mylić bo na żywo chyba jeszcze nie widziałem
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
otóż to , w inne bajery sie dokłada i jest spoko ale jak przyjdzie cos zrobić mechanicznie to jest zgrzytanie zębów , sam mam 3.0 tdi teraz akurat mam przedmuch na jednej z głowic i bede robił obie , jednak cieszy mnie ten fakt ze jako silnik bedzie na stole to przy okazji zrobie rozrząd chociaż jest u mnie dobry takze troche inaczej podchodzę do tych silników Dokładnie tak jak piszecie . Rok temu miałem troche siana i zacząłem sobie kupować graty jak kupiłem sobie hamulce i kiere to jeeeb wtryski do wymiany i uj razem z kiera prawie 10 koła wyyebane no ale przecież nie musiałem wymieniać na nowe , mogłem kupić jakieś używki albo chociaż jeden nowy i gnać dalej do żyda ale mówię sobie przecież będę ją dalej jeździł bo jest świetna , po tym zabiegu myślę sobie no teraz hamulce no i udało się z hamulcami . Przyszło lato czas na nowy mod zbieram kasę na CSy bo te sporty są świetne no ale może polepszę sobie i będę miał CSy i tu nagle uuuuj jak grom z jasnego nieba jeeeb klima i zaś 3 koła w piz*eu poszłoooo . Doszedłem do wniosku że jednak cobie te CSy odpuszczę . Teraz po przejechaniu około 4 tys od wymiany hamulców chyba mnie znów czeka wymiana tarcz
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
a jeździłeś już na tych felgach z tymi oponami ?? . Rok temu miałem takie zimówki i przy ET 45 przy mocno skręconych kołach wytarło mi nadkola od wewnątrz a jak dałem dystans 10 mm to tarło mi o błotnik tylko wtedy jeszcze nie miałem zrolowanych ( chodzi o przód )
- B7 Crew
-
B7 Crew
kurde myślałem że w S4 nie ważne czy to b6 cz b7 wychodziły tylko aluminiowe i wtedy rozumiem cenę nawet po 1000 zł ale za plastik 6 stów to moim zdaniem baaardzo dużo zwłaszcza że w profi firmie która okleja auta foliami koszt oklejenia lusterek to wydatek około 100 zł za 2 szt. i folia niczym się nie różni od tego od S4.
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
do C6 BKN nie szedł, tylko BMK 224/225 PS (różnie podają tą wartość ) rzeczywiście mój błąd czyli BKN wychodził tylko w b7 ? Grzesiek a w dziale sprzedam masz ładną b8 z 2010 roku 2.0TDI kolegi czaki22 co w niej jest nie tak ?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Grześku widzę że sam już nie wiesz czego chcesz Silnik BKN podajże 204 PS przy tym przebiegu na 95% ma wymieniony rozrząd i wtryski , jeśli tego nie ma to w najbliższym czsie na 100 % Cię to czeka