Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Każdy tak ma że w dziale "Moje Audi" jak w swoim temacie dodaje post to musi być zatwierdzony
  2. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Napisałem Posta w moim temacie i post jest " UKRYTY" o co chodzi ??
  3. Dziś przysły felgi na nowy sezon , wyczyściłem je porządnie nawoskowałem dziś 2 razy i jeszcze jutro też 2 razy i po takiej kuracji będą czekać w piwnicy na nowe opony Zamówione mam już nowe dekielki szare i zobaczę które będą lepiej pasowały
  4. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    oczywićie że wejdzie 8J z ET 20 to tak samo jak 9 z ET 33
  5. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a były 9J z ET 35 ??? chyba z Et 33
  6. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z tymi lampami al b8 nie chodziło mi jak one świecą tylko raczej jak wyglądają bo ja osobiście nawet jak by mi dali je za darmo i dopłacali te 3 tysiące to nawet bym ich nie założył bo po prostu dla mnie to trąca WIOSKĄ no ale o gustach się nie dyskutuje .
  7. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmmm o kurcze 3 tys za takie pieniądze ma się oryginalne bixenony + soczewka z b8
  8. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @KewsonND wiem że szukasz czarnej ja tez szukałem czarnej ale wyszło jak wyszło i nie żałuje https://a4-klub.pl/topic/332981-b7-asb-rodzinne-czerwone-combi/
  9. Hmmm jakoś trudno mi uwierzyć że Twoim marzeniem był Phaeton z takim silnikiem i w takiej wersji . Pewnie z tych marzeń t tylko Phaeton bo silnik miał być co najmniej 5.0 Diesel albo 6.0 BP a wersja biznesowa 4 osobowa
  10. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a to dziwne że od pażdziernika 2006 mają białe kierunki bo moja jest z 28 sierpnia 2006 i bix i biały kierunek
  11. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E0 807 285 BA 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka z PDC 3FZ - czarna 8E0 807 285 BB 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka bez PDC (tablica przykręcana do blendy) 3FZ - czarna 8E0 807 285 AA 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka z PDC (tablica przykręcana do blendy) 3FZ - czarna
  12. Nic się nie dzieje tylko setki założyłem obrucone o 90 stopni tak aby zgrywały się z dokładką.
  13. Efekt piękny Nie wiem jak to jest dokładnie ale mój magik od takiej zabawy odradzał mi kładzenia ceramiki na świeży lakier musiałem czekać pare miesięcy aby lakier dobrze się wygrzał bo wiadomo że osiada i szkoda roboty . Czemu nie ściągnęli kół i tej szmaty nie umyli i nie nałożyli jakiegoś czernidła ani nawet tych chlapaczy ?
  14. tak je możesz rozebrać potrzebujesz tylko śrubokręta cieniutkiego aby z drugiej strony podważyć zaczepy
  15. Dokładnie takie jak pokazałeś ZR/ZL18 . potrzebujesz : -zaciski -tarcze 345 z mercedesa ML W164 i roztoczyć dokładnie o 0,85mm - przewody hamulcowe z A6C6 tylne lub oplot na zamówienie -śruby montażowe do tych zacisków ( takie http://sidmotorsport.pl/pl/945-sruby-dla-zaciskow-17-18zr-l.html) jakaś tam jest ale jedno co mnie cieszy najbardziej to to że nie puchną jak seria
  16. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nigdy nie mówię nie tylko że za tą cenę to można pewnie już dostać b8
  17. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak chodziło mi o post z deklami nie wiem co jest grane ale napisałem drógi post i wszystko jest ok
  18. Dekielki pomalowane
  19. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pany znowu nic nie mogę zrobić w moim temacie co jest grane, napisałem post i nic mi się nie wyświetliło , edytowałem go i komunikat mi wyskoczył że post nie istnieje lub jest za stary na edycje
  20. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a zajrzyj do mnie
  21. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zbawicielu
  22. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no włąsnie lipa bo ja nic nie widzę i tak się nieda jak piszesz test
  23. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    próbowałem już wszystkich linków i żaden nie działa nie wiem co jest grane . Ktoś jeszcze korzysta z photobucket.com ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.