Treść opublikowana przez vwbartus
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Tak to ten sam Krystian
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Grześ to zimowe koła nie potrzebne mi dekielki Jak go kupowałem to też ten czerwony jakoś mi nie za bardzo się podobał ale im dłużej go mam to coraz bardziej się do niego przekonuje Proszę was z takim paździerzem do kalendarza
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Grzesiek w momencie zakupu sprawdzałem ją pod każdym względem z dużym naciskiem właśnie na wtryski mimo tego że auto kupiłem od użytkownika tego forum . No ale przez 2 lata zrobiłem nią ''AŻ '' 15 tys, km ale jakieś 4 5 tys temu zaczęło lekko trząść budą po rozgrzanym silnika na postoju a ostatnio po uruchomieniu w hali garażowej strasznie miałem żrące spaliny no i pojechałem do Bajera i on postawił diagnozę że to wtryski a potwierdził to też stół i tyle w temacie A dziś też trochę pobawiłem sie QUATTRO po większych zaspach :dance:
-
B7 Crew
Panowie jakie żarówki led macie w swoich halogenach ? nie chcę tam montować jakiś xenonów itp. mi halogen służy jako "Coming Home- Leaving home" Montował ktoś już coś takiego ? http://allegro.pl/zarowka-h8-h11-zarowki-led-cree-canbus-osram-i5603167115.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już wszystko jasne no to wychodzę z domu i do zobaczenia
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Hehe kupiłem ją a 5 dni później diagnoza że wtryski mi leją i znowu 7 koła w ebane wtryski wydałem i z modami chyba na ten rok dam sobie spokój a dziś trochę polatałem po okolicznym lesie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może uda mi sie wpaść na 19 a gdzie jest ta świętokrzyska ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hmmm przekozak to audi , w uj pracy włożone Widzę że parę gwintów po-testowałeś i myślę że z tych wszystkich tak jak mi jeździło Ci się na H&R . Zajefajna sprawa z hamulcami możesz powiedzieć jaką masz teraz tarczę 370mm ? Co do powietrza to hmmm jeździłem na gwincie KW było naprawdę za***iście do czasu kiedy przy 140 km/h nie wywalił śię wąż i nie wylądowałem w rowie wtedy powiedziałem sobie nigdy więcej , wiem teraz są lepsze zestawy ale dalej nie mam do tego zaufania . Chociaż mam nadzieje że u Ciebie będzie wszystko OK . Ale i tak naprawdę podziwiam to auto .
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Zaciski przygotowałem sam do malowania a pomaluje mi je Stefan z DareGarage
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Grzes a z drugiej strony czerwony z czerwonym może nie zaciekawie wyglądać .Ale jeszcze zobaczymy co i jak .
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Jeszcze na 100 % nie wybrałem albo na żółty albo czerwony ale na 85% żółty
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Zima 2015/16 Hamulce 6 Tłoczkowe + tarcze 345 Zaciski na razie w podkładzie na wiosnę będą malowane i zakładane . Kupiłem w końcu koło zapasowe pełno wymiarowe Na zimę kupiłem Avusy III z baloniastą oponą 235/40/18 dystans z tyłu 10 a z przodu 5 mm Wpadły również pedał RS Kierownica TT S-line Tu już na aucie
-
Dokładka tył s-line 2 rury.
niczym się nie różnią i są takie same mowa o 2.0TFSI i 3.0 TDI bo 4.2 S4 i RS4 są inne S-line 2.0 TFSI i 3.0TDI nr 8E0 807 521 H
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to Twoja taka grafitowa stoi na hutniczej koło Megi ??? i chyba ostatni ją widziałem u Krystiana na Pogórzu . ? Yep. Firmę mam obok Megi,a Dzidziusia serwisuje u Krystiana. Wszystko się zgadza Choć raczej stoi na Handlowej,a nie na Hutniczej. Kilka razy widziałem właśnie stojąca na parkingu dla pare aut na Hutniczej właśnie koło Megi a co do Krystiana to u niego serwisuje auta od oklo 15 lat i jakoś w grudniu byłem u nich z nawiewem i oglądałem właśnie Twoją niunie i pokazał mi mały prezencik który u niego wymieniałeś , trochę pociągnęło po kieszeni ja na razie mam spokój z tym ale pewnie w dalekiej przyszłości też mnie to czeka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to Twoja taka grafitowa stoi na hutniczej koło Megi ??? i chyba ostatni ją widziałem u Krystiana na Pogórzu . ?
-
Brembo 6 tłoki
Przemek nie mam jeszcze wymiarów tych tulejek . A ja już kupiłem przewody TRW tylne z A6C6 . Jak przymierzałem 6 tłoki to tam wąż wychodzi z boku i idzie ku górze obok amora i może chodzi o to że oplot jest bardziej sztywny i bardziej podatny na pekanie .
-
Brembo 6 tłoki
Przemek chyba chodzi Ci o zaciski 18 ZR/Zl. Śruby są potrzebne ponieważ w zaciskach jest większy otwór mocujący niż w starych , Ja natomiast na te swoje stare śruby nałożę tulejki . Ja szukałem i nie znalazłem tarcz 350 które pasują P&P
-
[RS4 B7] by y0p5
y0p5 kiedy jedziesz na kuracje ?
-
Brembo 6 tłoki
No właśnie znalazłem i u niego , ciekawe czy takie przewody będą pasować http://sidmotorsport.pl/pl/h/1050-przewody-hel-s4.html Ps, Dev jak dziś do mnie zadzwoniłeś i powiedziałeś że zaciski są już gotowe to ąż zaniemówiłem i się ucieszyłem heh
-
Brembo 6 tłoki
Pokaże jeszcze ktoś jak wyglądają te śruby montażowe 6 tłoków do B7 ? jak to wygląda bo podobno mają jakieś tulejki i gdzie to można kupić ?
-
Brembo 6 tłoki
Dzięki Dave Panowie przypomnijcie jeszcze ile trzeba rozwiercić tarcze z ML aby pasowały do B7 ?
- B7 Crew
-
Brembo 6 tłoki
Dev rozmawiałem z Tobą chwile przez tel. Czyli do tych zacisków muszę kupić tylne przewody hamulcowe od A6C6 ? i czy to są takie http://allegro.pl/przewod-hamulowy-tyl-350mm-audi-a6-c6-4f0611775d-i5731015235.html czy muszą być z takim czymś ? http://allegro.pl/przewod-hamulcowy-prawy-przod-audi-a6-c6-lift-i5731014566.html
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
No żesz kurcze Grześku nie wieże że taką kozą jeździsz i to jeszcze na takich balonach Dobrze że zima szybko minie
-
Brembo 6 tłoki
taka felga alu wejdzie na 100 % i też ET 42