Treść opublikowana przez vwbartus
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany kto u nas po 3-city jeździ srebrnym RS4 w b7 po prawej stronie na klapie napis MTM na blachach W..... z klubowymi ramkami często go widzę w Redzie .
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie wiem czy chcesz kupić nowy czy używane bo teraz weitec wypościł nową serie ST X i niczym się nie różni w komforcie od KW ponieważ wychodzą z tej samej fabryki z jednej grupy KW . Przednie halpery występują i weitecu jak i KW i niezależnie od roku produkcji . Natomiast starsze model weitaca Hicon GT jest twardszy od KW fakt faktem porównywałem je w vw borze ale myślę ze w audi byłoby tak samo .
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Andrzej czytałeś pw ? Widziałeś coś takiego u siebie ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
a to dobre :grin: :grin:
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
AP będzie lepszy bardziej komfortowy Vogtland jest bardziej twardszy i zawsze vogtland kojarzy mi się z niskobudżetówką . Jest jeszcze kawał czasu do wiosny więc w tych pieniądzach znajdziecie używany naprawdę dobry gwint , dobrej firmy w bardzo dobrym stanie .
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no szkoda szkoda Andrzej kiedy będziesz w PL bo mam sprawę jeśli wracasz przez Szwecję
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Panowie ma może któryś z was naklejki forum , chętnie odkupie 1 szt. ? chciałem kupić ale kolega sprzedaje tylko po 5 szt a po co mi tyle , wiem że każda naklejka to dodatkowe 5 kucy no ale mi wystarczy tyle co mam
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zanim będziesz kręcił umyj go dobrze , bo nie daj boże dostanie sie piasek pod nakrętkę to stanie i niczym jej nie ruszysz , pozostanie tylko cięcie .
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Bierz 3.0 ASB ale jak szukasz b7 z 2007 roku to bedzie to ASB dźwięk silnika petarda , praca bajka . Też przesiadłem się z 1.9 ASZ na 3,0 ASB i się zakochałem a reszta się nie liczy
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Łukasz piszesz że dysponujesz kwotą około 10 tys euro i że będziesz szukał auta w niemcowni . To już sprowadzam cię na ziemie zapomnij o kupnie auta tam w tej kwocie . Owszem zdarzają sie okazje za 5-7 tys euro . no ale chyba wiesz że okazje to tylko w ERZE hehe , sam sobie popatrz że dobre B7 tam zaczynają sie od 10 - 11 tys euro . Też tam chciałem kupić auto ale szybko mi spędził sen z powiek PODATEK 19 % czyli od 10 tys euro zapłacisz 8 tys zł podatku
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
hehe styrany ??? po czym wnosisz ? ten ktoś po prostu założył gwint na wiosnę przelatał sezon letni , jesienny , zimowy i z powrotem na wiosnę zrobił zdjęcie , po prostu jak go założył to tak jeździł , myślę ze jak go wyczyści i umyje to będzie w bardzo dobrym stanie . A Soprsport robi gwinty od bardzo dawna i jest na bank lepszy niż niejeden Ta i te inne nisko budżetówki .
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
zdjęcie dostałem od sprzedającego który go sprzedaje , jeszcze fizycznie go nie miałem w ręku. Nie będę sprawdzał kompem bo tyle się o tym naczytałem że wolę odrazu je wymontować i dać na stół . Dawid i wymieniłeś wszystkie czy tylko 4 szt ? bo nie wiem co robić jak okaże sie że np tylko 3 leja a 3 są dobre , czy wymieniać wszystkie czy tylko te 3 lejące ? dodam że też mam DPF i nie mam zamiaru go usówać
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
Ja ich jeszcze nie wyciągałem i nie wiem co tam jest napisane , Auto z ori przebiegiem teraz na liczniku 119 tys i ostatni zaważyłem ze jak sie dobrze rozgrzeje i stanę na światłach czy tp. to go lekko bujnie tak jakby zatrzęsie , nie mam problemu z odpalaniem , zacinaniem czy coś takiego poprostu jak jest rozgrzany to go na postoju czasami zatrzęsie
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
no pewnie że można tylko czy końcówka BD jest gdzieś napisane na wtrysku ? ja tam nic takiego nie widze a pełny nr jaki tam widnieje to 0445 115 078 3251
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
bosniak_sg ten który ty pokazałeś w linku to niby jest do 3.0 produkowanych DO maja 2006 a moje auto jest z września 2006 a o takim nr będzie ok silnik ASB rok prod wrzesień 2006 ?
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
Matrix1540 gdzie kupowałeś wtryski i w jakiej cenie może pamiętasz jakie miały nr ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahah a może Ty spakuj 4 litery i przyjeżdżaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łeeee ściganie juz mi powoli przechodzi to chyba juz ten wiek gdzie myśli się trochę heheh a do tego oponę roz.... i mam spalona od środka :/ okło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to ja o 18 50 wyjeżdżam z Redy , już czas z wami sie przywitać
-
B7 Crew
Nie ma czegoś takiego jak odpowiednie ET wszystko zależy jaką oponę założysz , założysz oponę na te 8 J 205/40 to przy ET nawet 24 nie będzie Ci nic tarło ale jak na tą samą felgę założysz oponę 235/40 to przy ET 30 będzie tarło , Ja zakładam do siebie 9Jx19 z ET 33 z oponą 215/35 i chyba będę musiał dystans 5 mm założyć bo dla mnie felga za mocno się chowa .
- B7 Crew
-
B7 Crew
Na 8J 225/40 wystarczy w zupełności Ja na przyszły sezon naciągam 215/35/19 na 9cali na 215/35 strach w zakręty wchodzić Ja jeżdżę tylko prosto interesuje mnie naciąg pamiętaj jeszcze jaka oponę założysz bo 215 np conti to tak jakbyś założył 225 pirelke lub dunlopa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
panowie kto stał piękną b7 na blachach GWE w porcie Rumia koło Decathlonu w sobote około godziny 20 ? Stanąłem obok i chciałem zagadać ale zona mi zadzwoniła i rozmawiałem przez tel , a ten ktoś zapakował rodzinkę w tym czasie i odjechał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiele osób poleca Tesco na Chyloni
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
heheh Według FISU przez 7 tys km bo tyle zrobiłem od lutego wtedy JĄ kupiłem średnie spalanie wynosi 7,7 litra jeśli on mnie robi w h,,a o 1 litr to wychodzi że średnia jet na poziomie 9 litrów