Treść opublikowana przez vwbartus
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tomik rozmawiałem z chłopakiem z oil-land.pl i właśnie polecił mi ten z normą 507 lub xclean+ 5w30 i na pewno wybiorę motula i będe kupował u nich bo tam po prostu mam bliżej niż na rampę do Gdańska , teraz tylko pytanie jakiego ? Przebieg w aucie oryginalny 112 tys.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie mam taki problem , mój galasy s4 nie widzi rns-e i nie mam pojęcia jak to zrobić , mojej kobiety xperia j widzi bez problemu i się łączy a mój s4 nic nie widzi , myślicie ze problem leży w s4 android 4.3
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witajcie. zakupiłem a4 b& 3.0 ASB , poprzednie właściciel jeździł na motulu 3W30 z norma 504/507 , przyszedł czas na wymianę i byłem u paru speców , sklepach IC , mechaników i każdy z nich polecał mi Castrola 5W30/4/EDGEPRO i normalnie go wymieniać co 10 tys. km Co o tym sądzicie ? ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Gdzie podziały sie te wszystkie posty które tu były ?? Pytam bo chciałem trochę z chłopakami podyskutować i się poradzić Po za tym na temat zmiany mechaników i sprzedawców którzy mi to mówili to ludzie którzy tu pisali posty i są z okolic 3-miasta myślę że dobrze ich znają przynajmniej mechaników .
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
Auto kozackie , podoba mi się jak cholera , ten felunek robi robotę no i jak jeździiiiii hmmmm. Pochwal sie lepiej jak wczoraj o tej porze doszedł Cię fiat 1.6
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Przepiękne auto A co do gwintów to jeździłem osobiście na kilku fakt faktem w borze ale najlepszy buł H&R najbardziej komfortowy a za razem twardy ,świetnie trzymał sie drogi , jedna wada była taka że nie miał uchwytów do stabilizatora od s3 dlatego byłem zmuszony go sprzedać i kupiłem używke KW V1 ( z pewnego źródła ) , też był komfortowy ale zarazem miękki no i po sezonie zamieniłem go na nowego Weitecka z regulacją twardości i był tez bardzo komfortowy a za razem twardy lecz nie czułem sie za pewnie w zakrętach tak jak to było w przypadku H&R . Jeszcze rok temu jeździłem z Rdzewkiem jego B7 on miał tam KW ale chyba V3 i ten gwint przy 4x4 sprawował sie idealnie , bardzo komfortowy , świetnie tłumił nierówności , bajka w zakrętach . Na pewno wołałbym coś używanego z najwyższej półki niż jakiegoś np FK a nie daj boże ARTY , TEA i inne wynalazki .
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Auto już dawno sprzedane teraz Piotr bawi sie a5 no i corka od czasu do czasu odkurza hehe
- B7 Crew
-
Demontaz przedniego zderzaka
Marek nie trzeba , dziś miałem ten sam problem nie wiedziałem jak wyciągnąć tablice , z początku myślałem ze jest na zatrzaski ale coś ciężko szło i spojzałem i tam są wkręty , jest ich 6 dwie po bokach i dwie na środku .
-
Prostowanie felg aluminiowych
CNF Gdańsk - Osowa koło obwodnicy
-
B7 Crew
dokładnie panowie tam było CB i nawet fajnie zrobione bo te kabelki ida do zapłonu a ja nie wiedziałem gdzie umieścić CB Dzięki śliczne za podpowiedź Wcześnie jeździłem borą i tam miałem tak ustawione ryglowanie drzwi że jak ruszyłem i przekroczyłem 20km/h to się ryglowały czy w B7 2006 też można to ustawić ? a może jeszcze jakieś fajne funkcje można uruchomić
- B7 Crew
-
[ALL B7] Czarny Avant 3.0 TDI quattro pakiet S-line
pakuj tu aluminium inna opcja nie wchodzi w grę do tego pedały + podstopnica + gałka od S-line + kierownica od tt =
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ale wstyd poszło pw
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witajcie Panowie znalazłem u was w mieście Zamość ładna a4 b7 i mam takie pytanie pomoże mi ktoś w oględzinach auta ? Ma ktoś z was komputer aby sie podłączyć i sprawdzić auto ? na pewno sie odwdzięczę
-
B7 Crew
Dzięki śliczne właśnie nie wiedziałem że to kod skrzyni ; Poza tym mam pełną specyfikację auta jak też i pełną historie serwisową z ASO . A o tych lusterkach zewnętrznych że sa automatycznie ściemniane to chodzi o fotochrom ? no i jeszcze pytanie jak xenon plus tzn że jest skretny ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Chyba najprościej po nr VIN
-
B7 Crew
Co potrzebujesz Grześ? Osłony były te same - kilka oznaczeń ale z tego co pamiętam wszystkie pasują. ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- To może być S line bo ma czarną podsufitkę. Ale VIN na tym wykazie który podałeś jest niepełny (WAUZZZ8E68A - brakuje 6 ostatnich cyfr) i nie mam jak sprawdzić wersji nadwozia. Poszło pw , po jakim kodzie widać że ma czarną podsufitkę
-
B7 Crew
[TABLE] [TD=width: 100%, colspan: 10][TABLE] [TD=colspan: 2]Dane samochodu[/TD] [TD=colspan: 10, align: right][/TD] [/TABLE] [/TD] Marka: A Nr identyfikacyjny samochodu: WAUZZZ8E68A Kod kraju: CHE Rok modelowy: 2008 Opis: A4 Avant quat2.0 I4147 M6S Region: 223 Typ handlowy: 8ED0E9 Data produkcji: 2007-09-18 Nr partnera: 00071 MKB: BWE Data wydania samochodu: 2007-10-08 Leasing: [/TD] GKB: GVE Nr homologacji typu: e1*2001/116*0151*21 [/TABLE] [TABLE] Kolor wyposażenia Typ Kod barwny Nr lakieru (nr KD lakieru) Opis z zewnątrz (nadwozie/dach) L8/L8 LZ9Y Phantom Black, pearl effect/Phantom Black, pearl effect wewnątrz QE black/black-black/black/black [/TABLE] [TABLE] Gwarancja Nr rejestracyjny Oznaczenie Data zmiany Przebieg CHI Importer AMAG [TD] [/TABLE] Panowie potrafićie rozkodować co to za wersja ? S-Line ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie Pytanie mam. Proszę sie nie śmiać ale laik jestem w temacie audi :/ Możecie mi powiedzieć o co chodzi w lusterkach z kompasem ? czym one sie różnią od zwykłych fotochromów , czy na tych z kompasem pojawiają sie jakaś informacja w którą stronę jedziemy czy co ? . Wiem że w vv był np fotochromowe z zegarkiem czyli była wyświetlana godzina a z kompasem o co caman ??
-
B7 Crew
Ciekawe gdzie są takie promocje mają... Na pomorzu No kurcze nowy gwint KW V2 kosztuje w granicach 5 tys to za nastepne 5 tys masz 2 kompresory , bałwanki , przewody , i te inne pierdoły potrzebne do montażu . Napisz do rdzewa za ile złożył swój airide myślę ze w granicach 5 tys na jakimś używanym gwincie , np. do mojej bory mogłem zrobić aira za 3,5 tys z własnym gwintem a efekt byłby taki
- B7 Crew