Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak to B6 nie miały czujnika deszczu ? jak to już golf 4 miał to passaty też na pewno miały ( oczywiście jako dodatkowe wyposażenie )
  2. Panowie występowały w końcu te osłony przy filtrze powietrza i zbiorniczkach wyrównawczym i spryskiwaczy w silnikach 3.0 TDI ?
  3. hmmm to ja mówię ile mi pali moje auto z silnikiem 3.0TDI oznaczenie silnika ASB rok produkcji wrzesień 2006 roku , przebieg na dzień dzisiejszy tak jak 22 listopada 2014 roku potwierdzony książką serwisową i naprawami w ASO który wynosi 118 tys , skrzynia 6 biegowa manualna , napę quattro . MOJE AUTO z AGRESYWNĄ JAZDĄ (od świateł do świateł odcinki około 300 m pełen but , hamowanie i znowu pełen but ) PALI 10 LITRÓW oleju napędowego (ropy)
  4. Kolego Dawidzie nie musisz mi mówić jak się jeździ agresywnie bo trochę dzbanków na półce leży . Więc proszę skącz te wywody bo wiem ile moje auto pali i na co JE i mnie stać
  5. nie leje powiedzmy do pełna pod korek, robie raz powiedzmy 680 km bo jeżdżę jak emeryt i wlewam pod korek 55 litrów a zdarza mi się ze po zatankowaniu pod korek ( bo zawsze tak tankuje ) pojeżdżę po 3-city agresywnie jakieś 400 km to pod korek zalewam 41 litrów .
  6. rozbieżność w moim spalaniu po mieście zależy od stylu jazdy jak jeżdżę jak emeryt to pali 8 a jak jeżdżę agresywnie to pali 10
  7. hmm 72 litry Jak ???? ja max jak mi sie kontrolka zapaliła zalewam zawsze 55 , 57 litry i jak to jest możliwe ze lejesz 72 litry ? w mojej audi żadnego odpowietrznika nie ma Bartek_88 mój rekord to 4,6 na fisie przez 21 km i się jarałem jak szczerbaty na suchary do póki nie zauważyłem że mój fis oszukuje względem realiów o 1 litr . Mi średnie realne spalanie w mieście w korkach po 3 city oscyluje w granicach 8-10 litra a trasa w granicach 8 litrów
  8. jak się dba tak się ma max co 10 tys Motul Specific lub co rok w moim przypadku wychodzi co 7-10 tys bo tyle robię w rok
  9. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    porządne ramię i wycieraczka na pewno załatwi sprawę polecam od Q5
  10. panowie wie ktoś może czyje to auto ? http://allegro.pl/audi-s4-nowy-rozrzad-i4752289432.html ktoś coś może o nim powiedzieć ?
  11. Witam. Czy istnieje możliwość ustawienia w nawigacji RNS-E tak aby pokazywała prędkość jaką sie aktualnie poruszamy poruszamy ?
  12. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    akjam masz napisane w temacie że na tyle masz dystanse 12 mm czy to do łopat czy s-line ?
  13. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witajcie. Panowie ma może ktoś zdjęcie b7 na felgach z RS6 C5 tzw łopaty 19 , 9J z ET 35 lub na felgach omanyt 9 J z ET 33 ?
  14. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Byłem u 4 wulkanizatorow i każdy mi powiedział ze nie powinno sie stosować opon kierunkowych tylko tylko jakiś asymetryczne chyba nie pamietam tej nazwy . Na pytanie dlaczego mowili ze sa inne trakcje i ze szybciej sie zużywają
  15. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie doszły mnie słuchy że do quattro nie stosuje się opon kierunkowych , fałsz czy prawda ?
  16. wydaje mie sie że PA4 istnieje na rynku od 2000 lub 2001 roku wiec nie zastanawiał bym sie i brał najnowszy model czyli PA5 ;-)
  17. Może podjechać również do Roberta z Tune-Up też ma Dynometa , również ma swoja hamownie bardzo miaro dajną . Nie chce Turbolelity jakoś negować bo dobrze ich znam i myślę że lepiej sie znają na benzynach do gnojówek niż Robert z Tune-up ale wiem że zdarza sie że wgrywają gotowce . A Robert z Tune-Up do każdego gnojopożerka robi indywidualnie program nie wgrywa żadnych gotowców i myślę ze co do gnojówek to nie ma lepszego tunera w chipach od Roberta z Tune-Up. Co do pomiaru to w czerwcu byłem u Łukasz w V-Techu tam zrobił mi pomiar następnego dnia po skonsultowaniu sie z Krystianem z Tune-up pojechałem na pomiar do Żukoczyna na MAHA różnica była taka że w V-Techu były 2 kanie więcej i 6 NM .
  18. Wladi co sie dzieje na tych Bieszkowicach i kiedy to jest ?
  19. vwbartus odpowiedział(a) na iras_gda temat w Pomorskie
    oddam 2013 za dobrą flaszke
  20. Marcin to jest kit a nie gwint . Cena smiedzna jak na NOWE sportowe zawieszenie z wysokiej półki Zemis kocham takich odiotow którzy piszą że sprzedają bo ,,auto było za nisko'' To jak było za nisko to trzeba było sobie je podnieść
  21. Grześka też jest dobra sucz ale najpierw poszło na ciebie bo Grześka wcześniej nie zauważyłem mam nadzieje że za rok i ja tam bede startował bo jak Tomek robi już glebe to ja też muszę i do tego zrzucić te biedronki
  22. zawitam chwile po 19 ale będę . Wladi przybądź musimy pogadać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.