Treść opublikowana przez vwbartus
- B7 Crew
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Panowie występowały w końcu te osłony przy filtrze powietrza i zbiorniczkach wyrównawczym i spryskiwaczy w silnikach 3.0 TDI ?
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
hmmm to ja mówię ile mi pali moje auto z silnikiem 3.0TDI oznaczenie silnika ASB rok produkcji wrzesień 2006 roku , przebieg na dzień dzisiejszy tak jak 22 listopada 2014 roku potwierdzony książką serwisową i naprawami w ASO który wynosi 118 tys , skrzynia 6 biegowa manualna , napę quattro . MOJE AUTO z AGRESYWNĄ JAZDĄ (od świateł do świateł odcinki około 300 m pełen but , hamowanie i znowu pełen but ) PALI 10 LITRÓW oleju napędowego (ropy)
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Kolego Dawidzie nie musisz mi mówić jak się jeździ agresywnie bo trochę dzbanków na półce leży . Więc proszę skącz te wywody bo wiem ile moje auto pali i na co JE i mnie stać
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
nie leje powiedzmy do pełna pod korek, robie raz powiedzmy 680 km bo jeżdżę jak emeryt i wlewam pod korek 55 litrów a zdarza mi się ze po zatankowaniu pod korek ( bo zawsze tak tankuje ) pojeżdżę po 3-city agresywnie jakieś 400 km to pod korek zalewam 41 litrów .
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
rozbieżność w moim spalaniu po mieście zależy od stylu jazdy jak jeżdżę jak emeryt to pali 8 a jak jeżdżę agresywnie to pali 10
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
hmm 72 litry Jak ???? ja max jak mi sie kontrolka zapaliła zalewam zawsze 55 , 57 litry i jak to jest możliwe ze lejesz 72 litry ? w mojej audi żadnego odpowietrznika nie ma Bartek_88 mój rekord to 4,6 na fisie przez 21 km i się jarałem jak szczerbaty na suchary do póki nie zauważyłem że mój fis oszukuje względem realiów o 1 litr . Mi średnie realne spalanie w mieście w korkach po 3 city oscyluje w granicach 8-10 litra a trasa w granicach 8 litrów
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
jak się dba tak się ma max co 10 tys Motul Specific lub co rok w moim przypadku wychodzi co 7-10 tys bo tyle robię w rok
- B7 Crew
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
panowie wie ktoś może czyje to auto ? http://allegro.pl/audi-s4-nowy-rozrzad-i4752289432.html ktoś coś może o nim powiedzieć ?
-
Prędkość w RNS-E
Witam. Czy istnieje możliwość ustawienia w nawigacji RNS-E tak aby pokazywała prędkość jaką sie aktualnie poruszamy poruszamy ?
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Udało Ci się coś z tym zrobić ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Byłem u 4 wulkanizatorow i każdy mi powiedział ze nie powinno sie stosować opon kierunkowych tylko tylko jakiś asymetryczne chyba nie pamietam tej nazwy . Na pytanie dlaczego mowili ze sa inne trakcje i ze szybciej sie zużywają
- B7 Crew
-
Dylemat nad Alpin A4, a Alpin A5 ?
wydaje mie sie że PA4 istnieje na rynku od 2000 lub 2001 roku wiec nie zastanawiał bym sie i brał najnowszy model czyli PA5 ;-)
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Może podjechać również do Roberta z Tune-Up też ma Dynometa , również ma swoja hamownie bardzo miaro dajną . Nie chce Turbolelity jakoś negować bo dobrze ich znam i myślę że lepiej sie znają na benzynach do gnojówek niż Robert z Tune-up ale wiem że zdarza sie że wgrywają gotowce . A Robert z Tune-Up do każdego gnojopożerka robi indywidualnie program nie wgrywa żadnych gotowców i myślę ze co do gnojówek to nie ma lepszego tunera w chipach od Roberta z Tune-Up. Co do pomiaru to w czerwcu byłem u Łukasz w V-Techu tam zrobił mi pomiar następnego dnia po skonsultowaniu sie z Krystianem z Tune-up pojechałem na pomiar do Żukoczyna na MAHA różnica była taka że w V-Techu były 2 kanie więcej i 6 NM .
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
CNF koło castoramy na Osowej
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wladi co sie dzieje na tych Bieszkowicach i kiedy to jest ?
-
RNS-E Mapa 2013
oddam 2013 za dobrą flaszke
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Marcin to jest kit a nie gwint . Cena smiedzna jak na NOWE sportowe zawieszenie z wysokiej półki Zemis kocham takich odiotow którzy piszą że sprzedają bo ,,auto było za nisko'' To jak było za nisko to trzeba było sobie je podnieść
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Tomek o której ruszasz z Redy ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Grześka też jest dobra sucz ale najpierw poszło na ciebie bo Grześka wcześniej nie zauważyłem mam nadzieje że za rok i ja tam bede startował bo jak Tomek robi już glebe to ja też muszę i do tego zrzucić te biedronki
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
zawitam chwile po 19 ale będę . Wladi przybądź musimy pogadać