Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    panowie a próbował ktoś z was wpasować jakieś osłony te z lewej i prawej strony do silnika 3.0 TDI ?
  2. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Byle Rdzewka a4 jest na sprzedaż kolega powymianial wtryski , turbo , górne wachacze itd tak jak stoi cena 45 tys
  3. panowie czy zaciski z Q7 podejdą do do a4 b7 3.0 tdi ?
  4. vwbartus odpowiedział(a) na Kamil 87 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak będzie pasował bez żadnych problemów .
  5. Piotr mówisz o czymś takim http://allegro.pl/zacisk-tylny-vw-touareg-brembo-i4949870922.html? Bo ja szukam właśnie 6 tłoków i pod tarcze 345 no i właśnie uświadomiłeś mnie że muszę szukać Z18
  6. to że lewe i prawe to wiem , to że 18 są ciut większe to też wiem , tylko nie wiem czy 18 też da sie przykręcić bez żadnych adapterów ? felga max ET35 ale że co ET35 ? chyba zależy od felgi bo Avusy 3 18 z ET 45 wchodzą bez żadnych problemów
  7. Panowie mam pytanie mam zamiar zmienić hamulce przednie z moich 320 na 345 ale nie od S4 ale na te od Touarega Porsche 6 tłoczkowe i wiem ze P&P pasują Brembo o oznaczeniu ZR , ZL17 a wiecie czym się różnią takie same ale o oznaczeniu ZR,ZL18 i czy podejdą też bez żadnych adapterów ?
  8. mi nie pasowała więc jest inna
  9. Polecam z czystym sumieniem 2 razy polerowałem u niego auta koleś bardzoooo ogarnięty i ceny ma przystępne
  10. Nie wiem czy z A6 C6 wejdą ale z 3.0 TDI z B7 takie felgi wchodzą na 100%
  11. vwbartus odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w Audi A4 B6/B7
    Ale nie powiesz też że KW to taboret Oczywiście że to nie taboret tylko taboret z mięciutką poduszką i nie wypowiadaj się jak nie miałeś porównania seri do gwintu Ps. jedziesz dziś z darkami na GA ?
  12. vwbartus odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w Audi A4 B6/B7
    tak potwierdzam tą informacje gwinty niczym się nie różnią w sedanie i avancie są identyczne mowa o zawieszeniach gwintowanych nawet tył jest taki sam. Jak kupi sie jakąś wyjepke za 500 zł to nic dziwnego ze jest miększy jak sie kupi nowy to jest twardszy 2 miesiące temu porównywałem mój KW V1 z 1BV i KW jest odczuwalnie twardszy .
  13. no dobra rozumiem że wyjściowym dla 17 jest taki rozmiar Ale dalej nie rozumiem czemu na wlepce są takie różnice np na zimę 16 z opona 205/55 a na lato 17 z oponą 235/45 przecież to jest coś nie halo przecież licznik przekłamuje i to nie o mało bo różnica miedzy tymi oponami w obwodzie jest bardzo spora
  14. na 2 3 sezony ale teraz z głupiałem i nie wiem jaki rozmiar wybrać wcześniej miałem 205/55/16 teraz chcę 17 i nie wiem co wybrać . Damian a czemu mam sie sugerować 235/45/17 a nie tak jak miałem wcześniej 205/55/16 ??
  15. ale mało sie zgadza z oponą 205/55/16 dlaczego jest taka rozbieżność ?
  16. kurcze zszedłem jeszcze raz do auta i rzeczywiście na 17 mam 235/45/14 tylko dziwi mnie dlaczego np na 16 205/55/16 i tym się sugerowałem
  17. tak spojrzałem dla 17 225/45/17 ale takich opon nie chcę
  18. rozmiar dlatego taki ze 205/50/17 sa za wąskie jak dla mnie a 225/45/17 za szerokie jeździłem na takich szerokich zimówkach i i wcale nie najgorszych bo nowych conti ts830P i po prostu a4 b8 w Q się ślizgało jak na lodzie dlatego obrałem optymalnie 215/45/17. a co do starszych opon to nie wieże w to że jak ktoś mało jeździ i ma długo auto to co 3 - 4 sezony kupuje nowe zimówki
  19. Też miałem felgi 8.5 z oponą 205/40 i tył 9,5 z oponą 215/40 i jak założyłem to po przejechaniu około 50 metrów zapaliła mi sie kontrolka ESP i w jak jechałem po hali garażowej to słyszałem jak opony mi piszczały tak na przemian .
  20. Nokiany dokładnie sa z listopada 2011 4611 i kosztują 1 tys nexany 900 zł . Wiem że Nokiany to 99 % made in rosja ale z drugiej strony to najnowocześniejsza fabryka i sam nie wiem co wybrać a rozmiar to 215/45/17 , Nowe nokiany wra3 z ideksem V na allegro chodzą po około 1800 zł na oponeo widziałem jakąś promocje za 420 zł szt z 2o14 roku
  21. Panowie lepiej kupić NOWE Nokian WR A3 z 2011 roku czy używane ale tylko 2 miesiące Nexen Winguard Sport z 2014 roku ?
  22. Venom tylko nowymi zawieszeniami handluje no chyba że Trewor Ci swój opierdzieli Znajdź znajdź weiteca z regulacją twardości to jak skręcisz na max twardo to Ci plomby z zębów powypadają .
  23. te z końcówką B i H są też do BFB a ten ma pojedyncze rury, podwójną rurę ma końcówka M. Ciekawe czy w ogóle jest jakaś różnica pomiędzy B i H ? B- zwykła H- s-line na obie strony do diesla
  24. tylne sprężyny sadząc po numerach na 70 % też masz weiteca bo kw ma inny zestaw numerów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.