Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. około godz 13 wpadłem przelotem zawieść coś i spadałem
  2. Podejrzewam ze sprężyny są weiteca
  3. KW ma bardziej wyblakły ten kolor nakrętek , ten jest ostry i świecący
  4. Gdybym miał sedana to bym go nie pokazywał AUDI A4 ZAWIESZENIE SPORTOWE K&W NOWE 8E0 (4318624631) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanko , istnieje zaślepka ucha holowniczego tylnego do avantów ? jak tak to może jakieś zdjęcie i nr bo nigdzie nie mogę znaleźć
  6. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysyłałem za około 35 zł ja zapłaciłem za zderzak od bory 48 zł 22 zł wysyłka i 26 za gabaryt
  7. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podziękował
  8. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak wysyłka 48 zł w 48 H
  9. vwbartus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie pytanie czy takie felgi Koła Alu oryginal Audi S-line 17" A4 A6 opony (4331156517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wejda na heble 345 ?
  10. Robson bedzie można podjechać i oglądać auta
  11. Rok temu była pierwsza edycja pomagałem chłopakom to ogarnąć , w tym roku też tam sie wybieram i trochę im pomóc jest juz 98 aut i mam nadzieje że będzie więcej , do Żerkowa jadę już 5 raz a mania to będzie moja już 12 ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- i tak uważam że każdy zapalony miłośnik vag powinien chociaż raz w życiu pojechać do Austrii na zlot GTI TRFEN który odbywa się w Worthersee w tym roku byłem tam 6 raz Worthersee Tour 2014 CONEK FOTO on Vimeo Wörthersee 2014 on Vimeo
  12. a ktoś z was wysyłam zgłoszenia na vag event ?? a jak nie to wysylac zgłoszenia na vag weekend https://www.facebook.com/Vagweekend?fref=ts
  13. vwbartus odpowiedział(a) na vwbartus temat w Układ Jezdny
    wow a myślałem ze pod 15 wejdzie to ze 19 to wiem tylko nie wiem czy coś trzeba zmieniać jakies adaptery czy coś takiego czy pasuje P&P
  14. vwbartus opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam . Mam pytanie czy Kompletne hamulce tak jak zaciski , tarcze z audi TT RS , RS3 , średnica tarcz 370 podejdą do a4 b7 3.0 TDi ? ewentualnie co trzeba zrobić aby podeszły
  15. miałem mierzone ori rs6 19 ET 35 w swojej b7 z oponą 215/35 i nic nie wystawało i idealnie sie spasowało te 2 mm nie zrobią ci żadnej różnicy , jak chcesz posadzić auto nisko wystarczy na tył założyć odbój około 3 cm na czpień amorka i po sprawie że błotnik Ci poobija
  16. w takim przypadku nie powinno sie nic dziać , ja miałem problem z choinka na zegarach i wariującym ESP przy felgach 8,5 i 9,5 i oponach 205 i 215/40/18
  17. no Właśnie ponoć niech kolega zmierzy jakoś wysokość auta przed i po wymianie amorków
  18. to po założeniu podziel sie z nami swoimi spostrzeżeniami , jak możesz to pomierz wysokość przed i po założeniu amorków
  19. link nie bangla
  20. adams78 ja swojego czarnucha dwa razy w roku leciałem Collinite 915 podwójna warstwę i po każdym myciu wycierając auto używałem Megsa Quika czarnego i efekt bardzo zadowalający [h=1]no. 915[/h]
  21. Artec L 5x112 8,5 i 9,5 J audi vw (4256205898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. sam sobie bym je zostawił tylko że ma Q i jak założyłem je z oponami 205 i 215/40 to na zegarach miałem choinkę
  22. alternatywą dla koni sport ustawiony w połowie twardości jest zawias H&R
  23. Hmm odpowiedz na Twoje pytanie jest bardzo prosta jak coś co kosztuje 1/4 ceny w porównaniu do dobrego sprzętu może być dobre , komfortowe i nic sie z tym nie dziać ? po roku kolega wyrzusił w smietnik taki gwint bo nie dość ze nakrętki tak sie zapiekły że nawet po podgrzaniu nie chciały pościć , zaczął piszczeć i gwarancja tego niestety nie uwzględnia :/ ponadtto jak zejdziesz bardzo nisko to zachowuje się auto jak piłeczka , podskakuje zero tłumienia nierówności . Kupił za 1 tys używanego Weitecka i śmiga jak tralala . Sam zawsze wolałem kupić używanego gwinta H&R , KW , Weitec , Koni niż śmigać na czymś na czym nie da sie jeździć .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.