Treść opublikowana przez vwbartus
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1. w tych latach nie wychodziły ASZ 130 ps jest to 110 Ps 2 , brak spryskiwaczy lamp a musi mieć bo jest w pakiecie zima 3 odkrec przednie nadkola i zobacz czy na błotnikach sa pochłaniacze wody (takie gąbki )
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
18" 215 i 245/40 a Quattro
założyłem na przód felgi 18 cali 8,5J z opona 205/40/18 a na tył 9,5J opona 215/40/18 to po przejechaniu 20 metrów pojawiła mi sie choinka na zegarach i do tego zaczęło nim szarpać
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
...oklepane? To ciekawe co powiesz na temat BBS RS lub 3SDM? Rotiform też jest trochę na różnych forach. Jakby się uprzeć to o każdym kole można tak powiedzieć, chyba że pójdziesz w custom CVT pasują tu idealnie, a RS4 jest samo w sobie autem tak nietuzinkowym, że drugie podobne na takim samym kole raczej za szybko nie zaparkuje obok. Bj84- polecam obejrzeć sobie kilka ujęć kół w B8 Wojtsena czy A5 Rdzewka z forum BBS RS to klasyk i pasuje wszędzie a przede wszystkim do golfów mk1 mk2 , 3SDM 0.5 aż głowa boli tyle tego jest (sprowadziłem z angli w 2012 i zaraz je sprzedawałem bo było ich zatrzęsienie ) Jeśli chodzi o Roti to chyba widziałeś na forach tylko piece BLQ , piece NUE bo ja jeszcze w Pl nie spotkałem sie z concave~NUE lub concave~ TMB. w 3-city oprócz Piotra widziałem jeszcze na b8 vosseny
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Przepiękna niunia Vosseny w tym sezonie na audi w Pl robią sie oklepane ja bym poszedł w Rotiformy np concave~NUE lub concave~ TMB
-
Felgi od Bentley´a
jak narazie w PL na zlotach widziałem 3 komplety FLYINGi SPUR jest ciężko dostać w PL szukaj na Ebay UK tam często sa komplety po parę tys funtów
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wladi i novwy bardzo miło było poznać :hi:wladi dzięki za miłe słowa ale lakier wymaga jeszcze dużo pracy aby dojść do dobrego stanu , hmmm gdyby nie to o czym wam mówiłem to pakiet S już by był na aucie i nawet zostało by nawet na jakąś 1 szt. 19 Co do Maćka to jak go znam to i tak tył usiądzie niżej tak aby błotnik był pomiędzy rantem a felgą
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Bede tak około 18 20
-
B7 Crew
Kolego, masz może numer do tego zestawu naprawczego tych klap? oto numer 059198212 . Znalazłem w necie jeszcze coś takiego Najszybszy Blog Motoryzacyjny w sieci! Volkswagen Audi Skoda i wiele innych: Zestaw naprawczy klapy kolektora ssącego 059198212 do silnika 2.7 i 3.0 TDI i to jest cała filozofia tych awaryjnych klap kolektora :grin::facepalm:
-
B7 Crew
Problem z klapami to nie tak wielki koszt jak pisza , vw wypuscilo zestaw naprawczy koszto to bagatela 120 zl. Pisze o tym bo robilem to 3 dni temu . Karzdy pisze o rozrzadach a problem nie lerzy w silniku a w ludziach którzy kupuja te jednostki i leja olej bog wie skąd i wymieniaja co 20 tys bo tak kaze instrukcja a co za tym idzie to zapychaja sie kanaly ktore smaruja ślizgi i stąd biora sie problemy z rozrzadem . Także JAK DBASZ TAK MASZ .
-
Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
Miałem kiedyś Ling Longi 225/40/18 w lato huk niesamowity , na suchym w miarę się trzymały za to na mokrym to tak jakby w zimę na letnich wybrać się na Syberię Jedyny plus to taki ze oddałem koledze do spalenia (kupa dymu i fajnie piszczały )
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
przeczytałem i to nie raz ale tam nic nie ma o odbijaniu kierownicy , tylko jak to działa . Przy większych prędkościach wszytko działa jak należy tylko jak np. ruszam na skręconych kołach i wjeżdżam na ''prostą'' to kierownica mi sama nie powraca na wprost jazdy
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Czy możecie mi odpowiedzieć czy mój servotronic dziła poprawnie , mianowicie przy ruszaniu i jechaniu około 10 20 km/h przy skręcaniu nie odbija mi kierownica , tak mam być czy coś się popsuło ?
-
Przyciemnianie szyb - Pomorskie
Oczywiście również polecam . Jacka znam od lat i parę aut u niego robiłem , pełen profesjonalizm
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
To zrób tak jak Tomik napisał , Niestety felgi RH są zakładane do rożnych aut wiec dlatego tak duże ET
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
kurcze tak czytam to tu nikt nie jeździ na glebie i na naciągach i dobrym spasie :/ zakładaj 205/40 lub 30 dystans daj 25 i 35 , połoz auto aby wąchało glebe i śmigaj
-
Jakie opony do tych felg?
215/45/17 będzie najbardziej odpowiednia opona do tego modelu felg.
-
zawieszenie KW REGULACJA
No to w środku tej regulacji jest śruba która trzyma ta cała regulacje i jak uda Ci się włożyć nasadkę z przedłużka pomiędzy sprężynę i przykręcić tą śrubę która trzyma tą regulacje wtedy regulacja nie będzie Ci się ruszać i będziesz mógł kręcić nakrętką . A jak nie uda Ci sie włożyć tam przedłużki z nasadką to niestety musisz wyjąć sprężynę i dokręcić regulacje .
-
zawieszenie KW REGULACJA
Dawid przy tyle nie masz tych małych śrubek i kręcisz normalnie , klucz w ręke i kręcisz
-
Gwint FK - problem z wymianą nakrętek
Skręć nakrętkę od regulacji wysokości jak najniżej ,( Najlepiej jak byś miał ściągacze do sprężyn wtedy byś przytrzymał sprężynę , ja robiłem to bez ściągaczy ale wtedy musisz uważać bo ten kielich może wystrzelić przy odkręcaniu ) jak to będziesz miał zrobione normalnie odkręcasz tą śrubę na górze , zdejmujesz to wszystko , tylko pamiętaj o kolejności przy składaniu bo są tam podkładki , gumy , talerzyki . Jak to rozkręcisz na pewno nic nie wycieknie , nic się nie stanie , Nie jestem pewny ale chyba FK nie ma wymiennych wkładów , czyli gwint do regulacji wysokości jest nagwintowany na amortyzatorze .
-
KUpiłem koła jakie pierscienie centruące?
No raczej chyba nie wiele osób będzie wiedziało jaki felga ma otwór centrujący bo to sa jakieś repliki , jak masz koła weź suwmiarkę albo nawet zwykłą miarę i idź i zmierz a jak nie chce Ci sie tego robić to zadzwoń do poprzedniego właściciela felg i zapytaj Się go jakie on miał tam pierścienie
-
Felgi z allegro
Jak Ci sie podobają to kupuj do tego pierścienie centrujące i śmigasz jak ta lala chociaż za ta cene dostaniesz moim zdaniem ładniejsze oryginalne felgi audi ( używane )
-
Felgi z allegro
Ale piszesz bzdury jak od pierścienia centrującego mogą bić koła Chyba chciałeś napisać że bez pierścienia centrującego koła biją ponieważ felga trzyma sie na samych śrubach i wystarczy że jedną srube przykręcisz mocniej i już koło bije . Koła trzyma sie na piaście a nie na śrubach , dlatego jeżeli otwór centrujący w feldze jest większy to trzeba zastosować pierścień centrujący i NA BANK PIERŚCIENIE CENTRUJĄCE SĄ BEZPIECZNE i nigdy w życiu nie uwierzę w to ze od pierścieni centrujących koła biją