Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frajdej89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frajdej89

  1. czapka czereśni? siema:P:kox:
  2. Hymn bmw - YouTube lo zeszz....
  3. nie wiem, może nie dorosłem do łychy...ale dla mnie to smakuje jak bimber... jak już: wódka czysta ani honoru ani munduru zołnierza nie plami - YouTube
  4. kaju, pochwal sie kupnem panie Macieju, jak coś mi wpadnie w oko, to zaraz znajduje coś co bardziej mi sie bardziej podoba a i tak tocze juz batalie, z moja na temat audi:decayed:
  5. teraz tylko uzgodnijcie, który, którego:D Najlepszego, masy!
  6. kierwa panowie...w wawie prawie wojna
  7. pozdrowienia, z dzikiego wschodu pany urlop czas zaczac!
  8. juz nie odpisze pewnie %%% zrobily swoje
  9. niestety, wczoraj pasaż Niepolda nie okazał sie dla mnie łaskaw
  10. spią? zdjęcia 1klasa!
  11. szczuraz, póki co to sie czaje ;/ bo brakuje troszke $$$, ale powoli powoli, odkładam sobie juz mam ogólny zarys co chce ;D Arek, dzięki za chęci, ale celuje w 1.8T ;P
  12. jeśli będe w stanie, i znajde wystarczająco sił, by przybyc publicznymi srodkami transportu to sie zjawie
  13. ktos z alledrogo, czy z klubu? ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- ktos z alledrogo, czy z klubu?
  14. czyje to audi dzisiaj stalo na czajkowskiego? czarny avant blachy cos 9bla bla (lub jakos tak), w automacie tyle pamietam:P
  15. bry!
  16. Maćku, teraz wszedłes mi na ambicję też jestem dumny z tego co robie, takze oglaszam wszem i wobec, jestem podchorazym WSOWL (dla niewtajemniczonych, szkola oficerska) zadowooleni? ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------
  17. kaju pw:P to sie dowiesz:P
  18. wqurwiaja mnie te dublowane posty...kaju, sluzba (ku chwale naszej Przenajswietszej)
  19. ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac
  20. a z okazji swieta, ja strzele sluzbe, a co! panowie, czyje to? blachy wrocławskie ps. Raz mi dubluje posty, raz nie...o co kaman?!
  21. a powiedz gdzie ten plener by Ci pasowal? i kto by sie jeszcze pisal
  22. i w domu tak loisz to piwko hornet? k**wa, mam juz opalenizne zawodowa...od 9 do 14.30 w polu, dlugi rekaw...tfu!
  23. Wiem, wiem o co chodzi...sam mialem podobnie, mialem zaoszczedzone pieniadza na auto, i po powodzi wpompowalem wszystko do domu, i zaczynam prawie od nowa...ale coz miejmy nadzieje, ze cos ciekawego mi przedstawisz
  24. odpisalem z tym oszczedzaniem, bo mam pytanie odnosnie tego, btw 10lat to jest kawalek czasu
  25. frajdej89 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no tak Balucki dzisiaj byl, i mysle ze starczy a potem to grila robimy i pewnie skonczy sie jak zawsze, moje odwiedziny w ldz, nap**8ole sie jak bak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.