Treść opublikowana przez frajdej89
-
Spoty wrocławskie
czapka czereśni? siema:P:kox:
-
Spoty wrocławskie
Hymn bmw - YouTube lo zeszz....
-
Spoty wrocławskie
nie wiem, może nie dorosłem do łychy...ale dla mnie to smakuje jak bimber... jak już: wódka czysta ani honoru ani munduru zołnierza nie plami - YouTube
-
Spoty wrocławskie
kaju, pochwal sie kupnem panie Macieju, jak coś mi wpadnie w oko, to zaraz znajduje coś co bardziej mi sie bardziej podoba a i tak tocze juz batalie, z moja na temat audi:decayed:
-
Spoty wrocławskie
teraz tylko uzgodnijcie, który, którego:D Najlepszego, masy!
-
Spoty wrocławskie
kierwa panowie...w wawie prawie wojna
-
Spoty wrocławskie
pozdrowienia, z dzikiego wschodu pany urlop czas zaczac!
-
Spoty wrocławskie
juz nie odpisze pewnie %%% zrobily swoje
-
Spoty wrocławskie
niestety, wczoraj pasaż Niepolda nie okazał sie dla mnie łaskaw
-
Spoty wrocławskie
spią? zdjęcia 1klasa!
-
Spoty wrocławskie
szczuraz, póki co to sie czaje ;/ bo brakuje troszke $$$, ale powoli powoli, odkładam sobie juz mam ogólny zarys co chce ;D Arek, dzięki za chęci, ale celuje w 1.8T ;P
-
Spoty wrocławskie
jeśli będe w stanie, i znajde wystarczająco sił, by przybyc publicznymi srodkami transportu to sie zjawie
-
Spoty wrocławskie
ktos z alledrogo, czy z klubu? ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- ktos z alledrogo, czy z klubu?
-
Spoty wrocławskie
czyje to audi dzisiaj stalo na czajkowskiego? czarny avant blachy cos 9bla bla (lub jakos tak), w automacie tyle pamietam:P
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Maćku, teraz wszedłes mi na ambicję też jestem dumny z tego co robie, takze oglaszam wszem i wobec, jestem podchorazym WSOWL (dla niewtajemniczonych, szkola oficerska) zadowooleni? ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------
-
Spoty wrocławskie
kaju pw:P to sie dowiesz:P
-
Spoty wrocławskie
wqurwiaja mnie te dublowane posty...kaju, sluzba (ku chwale naszej Przenajswietszej)
-
Spoty wrocławskie
ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac
-
Spoty wrocławskie
a z okazji swieta, ja strzele sluzbe, a co! panowie, czyje to? blachy wrocławskie ps. Raz mi dubluje posty, raz nie...o co kaman?!
-
Spoty wrocławskie
a powiedz gdzie ten plener by Ci pasowal? i kto by sie jeszcze pisal
-
Spoty wrocławskie
i w domu tak loisz to piwko hornet? k**wa, mam juz opalenizne zawodowa...od 9 do 14.30 w polu, dlugi rekaw...tfu!
-
Spoty wrocławskie
Wiem, wiem o co chodzi...sam mialem podobnie, mialem zaoszczedzone pieniadza na auto, i po powodzi wpompowalem wszystko do domu, i zaczynam prawie od nowa...ale coz miejmy nadzieje, ze cos ciekawego mi przedstawisz
-
Spoty wrocławskie
odpisalem z tym oszczedzaniem, bo mam pytanie odnosnie tego, btw 10lat to jest kawalek czasu
-
Spociki Łódzkie
no tak Balucki dzisiaj byl, i mysle ze starczy a potem to grila robimy i pewnie skonczy sie jak zawsze, moje odwiedziny w ldz, nap**8ole sie jak bak