Treść opublikowana przez frajdej89
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam panowie Mam pytanie, gadalem dzisiaj z kumplem i wspominal mi o odcinkowym pomiarze predkosci. Z ciekawosci spojrzalem na mape, zobaczylem ze w Tomaszowie jest takie cos... Czy dziala juz w Tomaszowie odcinkowy pomiar predkosci? Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam panowie! Może ktoś pomoże? W czerwcu zamierzam odwiedzić Kujawsko - Pomorskie Poszukuję dobrej bazy noclegowej (najchętniej w trójkącie Toruń - Bydgoszcz - Inowrocław) Ewentualnie w okolicach Żnina, lub okolica Co do standardów, luksusów nie oczekuję, ale też żebym nie musiał walczyć pól nocy z jakimiś stworzeniami o sen Znacie może kogoś, kto prowadzi agroturystykę, lub możecie coś polecić? Pozdro!
-
Spoty wrocławskie
siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem Kaju, widziales? Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia
-
Spoty wrocławskie
nie wiem, jesli ktos jest zainteresowany to numer podalem
-
Spoty wrocławskie
panowie, wiadomosc od mojego kumpla: "PILNE!!!! Potrzebuję odsprzedać dwa skierowania do Turcji wartość dwóch skierowań 6000 zł za jedyne 3000 zł z powodu zagubienia paszportu. Wylot jutro o 13.00 z Wrocławia. Kontakt moze ktos polecial ;)" to sie nazywa last minute! :polew:
-
Spoty wrocławskie
emay, moja to ta z rozowa? koralowa? torebka
-
Spoty wrocławskie
Promocja oficerów na wrocławskim Rynku - zdjęcie 2ga fota pany:D:grin:
-
Spoty wrocławskie
są całe złote czy tylko z przodu ? roznie to bywa:P a tak, to swietujemy ostatnie chwile z chlopakami to jak, ktorys sie wybiera?
-
Spoty wrocławskie
Portal-Mundurowy.pl - Portal dla służb mundurowych i nie tylko jakby komus sie nudzilo, a chcial pochwalic przed zonka/dziewczyna/dzieciaczkami "o tego to znam!"
-
Spoty wrocławskie
to tu, to tam ale spokojnie obserwuje forum caly czas:):decayed
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
KOval81, popatrz na forum o kosmetyce aut, tam moze znajdziesz kogos kto prywatnie (z uzytkownikow) zajmie sie Twoja fura - wiadomo za $$$. Lub tez poleca sprawdzonych ludzi.
-
Spoty wrocławskie
szczuraz duzo sie Was wczoraj pojawilo? Bo przyznam, ze ja mam dziury z tego weekendu...
-
Spoty wrocławskie
Jest pare problemow: Nie mam vagaaa :/ Komplet kluczy ktore mam w aucie pozostawia sporo do zyczenia... Z tego co sie orientuje, to czujnik na tylnim prawym kole jest
-
Spoty wrocławskie
panowie, wywalilo mi blad ABS jak wracalem do Wro, dzisiaj raczej za kolko nie wsiade - pomoze ktos? Podpiac vaga skasowac, albo czujnik przeczyscic? Na tygodniu jakoś? Anybody help?!
-
Spoty wrocławskie
Z tym różnie bywa Ale nie ważne czy są 4 osoby, czy 40... to spot nie event... tu się spotykają ludzie, nie auta... o tototo na ostatnim spocie sciagnalem chlopakow z seata panowie, zobaczcie co MAciek, od Legenda zrobil https://plus.google.com/photos/115708405912325351336/albums/5881300169449078753?banner=pwa
-
Spoty wrocławskie
szczuraz, jak korona to moje okolice sa a za spota, podziekowal i za odprowadzenie na Kromera
-
Spoty wrocławskie
ja planuje podjechac o 17, moze uda mi sie zgarnac kogos z STC
-
Spoty wrocławskie
panowie, jutro postaram sie pojawic na spocie, kto z Was bedzie? Moze uda mi sie zmontowac ekipe z seat toledo club, zawsze to wiecej osob i weselej Czy moze macie jakies uwagi, co do tego? ------ szczuraz, odnosnie fotek w Koronie, na parkingu stoi podobny fiat:)
-
Spoty wrocławskie
hornet, jak chcesz umyc auto to polecam myjnie na kepinskiej - znalazlem ich namiary na forum o kosmetyce aut, i sprawdzilem osobiscie Piana tak gesta jakbys wysmarowal auto, pianka do golenia Panowie, polecam szwagra qrczaka91 od klimy, pojechalem na nabicie klimy, a okazalo sie ze musialem chlodnice wymienic od klimy:facepalm: nie zdarl ze mnie wiele, a zrobil wszystko elegancko BTW. Okazalo, sie ze pochodzi ze wschodu
-
Spoty wrocławskie
spartan, Ty sie bawiles, ja takze Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty wrocławskie
Auto mam zaparkowane na parkingu szkolnym, na Czajkowskiego, parking jest juz na terenie jednostki i by wjechac, trzeba odbic sie na bramce:) A co tam?
-
Spoty wrocławskie
pewnie po kobiete pojechales? mignalem Ci, ale pewnie mnie nie zauwazyles:P
-
Spoty wrocławskie
nisko, szeroko i zielono spartan na kasprowicza:P
-
Spoty wrocławskie
ja dzisiaj jezdzilem po letnie, to wszedzie tlumy...pany zarysowalem lakier na feldze ;/ gdzie moge kupic w spray'u lub mniejsza by zaprawic? Niedlugo bym sie pokazal - i byscie ocenili