Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frajdej89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frajdej89

  1. Witam panowie Mam pytanie, gadalem dzisiaj z kumplem i wspominal mi o odcinkowym pomiarze predkosci. Z ciekawosci spojrzalem na mape, zobaczylem ze w Tomaszowie jest takie cos... Czy dziala juz w Tomaszowie odcinkowy pomiar predkosci? Pozdrawiam!
  2. Witam panowie! Może ktoś pomoże? W czerwcu zamierzam odwiedzić Kujawsko - Pomorskie Poszukuję dobrej bazy noclegowej (najchętniej w trójkącie Toruń - Bydgoszcz - Inowrocław) Ewentualnie w okolicach Żnina, lub okolica Co do standardów, luksusów nie oczekuję, ale też żebym nie musiał walczyć pól nocy z jakimiś stworzeniami o sen Znacie może kogoś, kto prowadzi agroturystykę, lub możecie coś polecić? Pozdro!
  3. siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem Kaju, widziales? Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia
  4. nie wiem, jesli ktos jest zainteresowany to numer podalem
  5. panowie, wiadomosc od mojego kumpla: "PILNE!!!! Potrzebuję odsprzedać dwa skierowania do Turcji wartość dwóch skierowań 6000 zł za jedyne 3000 zł z powodu zagubienia paszportu. Wylot jutro o 13.00 z Wrocławia. Kontakt moze ktos polecial ;)" to sie nazywa last minute! :polew:
  6. emay, moja to ta z rozowa? koralowa? torebka
  7. Promocja oficerów na wrocławskim Rynku - zdjęcie 2ga fota pany:D:grin:
  8. są całe złote czy tylko z przodu ? roznie to bywa:P a tak, to swietujemy ostatnie chwile z chlopakami to jak, ktorys sie wybiera?
  9. Portal-Mundurowy.pl - Portal dla służb mundurowych i nie tylko jakby komus sie nudzilo, a chcial pochwalic przed zonka/dziewczyna/dzieciaczkami "o tego to znam!"
  10. to tu, to tam ale spokojnie obserwuje forum caly czas:):decayed
  11. bry!
  12. KOval81, popatrz na forum o kosmetyce aut, tam moze znajdziesz kogos kto prywatnie (z uzytkownikow) zajmie sie Twoja fura - wiadomo za $$$. Lub tez poleca sprawdzonych ludzi.
  13. szczuraz duzo sie Was wczoraj pojawilo? Bo przyznam, ze ja mam dziury z tego weekendu...
  14. Jest pare problemow: Nie mam vagaaa :/ Komplet kluczy ktore mam w aucie pozostawia sporo do zyczenia... Z tego co sie orientuje, to czujnik na tylnim prawym kole jest
  15. panowie, wywalilo mi blad ABS jak wracalem do Wro, dzisiaj raczej za kolko nie wsiade - pomoze ktos? Podpiac vaga skasowac, albo czujnik przeczyscic? Na tygodniu jakoś? Anybody help?!
  16. Z tym różnie bywa Ale nie ważne czy są 4 osoby, czy 40... to spot nie event... tu się spotykają ludzie, nie auta... o tototo na ostatnim spocie sciagnalem chlopakow z seata panowie, zobaczcie co MAciek, od Legenda zrobil https://plus.google.com/photos/115708405912325351336/albums/5881300169449078753?banner=pwa
  17. szczuraz, jak korona to moje okolice sa a za spota, podziekowal i za odprowadzenie na Kromera
  18. ja planuje podjechac o 17, moze uda mi sie zgarnac kogos z STC
  19. panowie, jutro postaram sie pojawic na spocie, kto z Was bedzie? Moze uda mi sie zmontowac ekipe z seat toledo club, zawsze to wiecej osob i weselej Czy moze macie jakies uwagi, co do tego? ------ szczuraz, odnosnie fotek w Koronie, na parkingu stoi podobny fiat:)
  20. hornet, jak chcesz umyc auto to polecam myjnie na kepinskiej - znalazlem ich namiary na forum o kosmetyce aut, i sprawdzilem osobiscie Piana tak gesta jakbys wysmarowal auto, pianka do golenia Panowie, polecam szwagra qrczaka91 od klimy, pojechalem na nabicie klimy, a okazalo sie ze musialem chlodnice wymienic od klimy:facepalm: nie zdarl ze mnie wiele, a zrobil wszystko elegancko BTW. Okazalo, sie ze pochodzi ze wschodu
  21. spartan, Ty sie bawiles, ja takze Uploaded with ImageShack.us
  22. Auto mam zaparkowane na parkingu szkolnym, na Czajkowskiego, parking jest juz na terenie jednostki i by wjechac, trzeba odbic sie na bramce:) A co tam?
  23. pewnie po kobiete pojechales? mignalem Ci, ale pewnie mnie nie zauwazyles:P
  24. nisko, szeroko i zielono spartan na kasprowicza:P
  25. ja dzisiaj jezdzilem po letnie, to wszedzie tlumy...pany zarysowalem lakier na feldze ;/ gdzie moge kupic w spray'u lub mniejsza by zaprawic? Niedlugo bym sie pokazal - i byscie ocenili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.