Treść opublikowana przez frajdej89
-
Spoty wrocławskie
hornet, moj tata robi na azotach, to moze jakis z kwasowki by Ci zrobili?
-
Spoty wrocławskie
Może jakiś z przodu? 6k, to kurde duzy hajs...ale coz zrobic...moze chcesz, zalatwie Ci jakis z magazynu, zapasu wojennego?
-
Strefa biegaczy, triathlon
chłopaki, jak ja mam codziennie trasę 2,4km to łapię sie na to klubowe bieganie? Tylko tygodniowo wychodzi mi 12km plus to co biegam jeszcze sam:P
-
Siłownia
Witam! Panowie, piszę trochę w nietypowej sprawie, otóż potrzebuję dietę dla mojego ojca. Facet waży gdzieś 125kg, wzrost 187 (kawał chłopa), ale zmierzając do sedna. Wylądował kiedyś w szpitalu (problemy z sercem) i tam schudł, i teraz znowu nabrał 'złej masy'...a nie chciałbym by to się powtórzyło:kwasny: Chodzi mi o to, czy ktoś mógłby ułożyć dla niego dietę? By zgubić te 5-10kg? Jeżeli będą jakieś pytania, to pw, bym nie śmiecił w wątku
-
Spoty Puławskie
zadnego serca nie widzialem, ramki klubowej tez nie bylo, jedynie naklejka klubu
-
Spoty Puławskie
pozdro dla kierownika srebrnej b6 26264, widzianej wczoraj w okolicach galerii zielonej okolo 19stej:hi:
-
jaki netbook, do 1500zl
Nie mam jak odtworzyc tych na plytce, jeden netbook, a w lapie nie dziala naped...moze dzisiaj skombinuje laptopa, i przegram te sterowniki a windowsa mam x32
-
jaki netbook, do 1500zl
1199 PLN'ow bez systemu, ASUS Eee PC 1225C N2600/2GB/320 czerwony - Netbook 11,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL z systemem jakos 300zl? wiecej teraz sie dziwie, na co daja sterowniki do netbooka na plytce? Najlepsze, ze teraz szukam sterownikow na necie, moze ktos podrzucic jakis link, jakby znalazl? Bo sciagam jakis pack kolo 360mb
-
jaki netbook, do 1500zl
No to po zakupach! Ciężko było, sporo pochodziliśmy, ale kupiliśmy asusa 1225C teraz walcze z windowsem...mialem problemy by dorwac sie do bios'u F2, F10, delete, a tutaj escape zadzialal...
-
jaki netbook, do 1500zl
Zakupy będą robione w Warszawie, i do przejścia mamy tak: targi elektroniczne euro agd-rtv media expert i sklep x-kom (w nim pokładam największe nadzieje)
-
jaki netbook, do 1500zl
Dziewczyna chciałaby mieć tego netbooka małego, poręcznego, lekkiego by nie stwarzał jej żadnych problemów transposrtowych, taki kobiecy...płytka za 300zł nie jest potrzebna, muszę to po prostu wyperswadować....
-
jaki netbook, do 1500zl
Witam wszystkich! Tak jak w temacie, moja dziewczyna poszukuje netbooka do ~1500zl (może troszkę więcej:P) Czy ktoś może coś polecić? Może jest zorientowany, w branży? Jakie ma wymagania? Konkretnie, nie podała, ale z tego co wywnioskowałem do netbook ma służyć do prac typowo biurowych typu: word, przeglądanie internetu i czasem obejrzeć jakiś film. Przeglądałem różne fora, i to co znalazłem: MSI Wind U270 -1349zł ASUS Eee PC 1225B - 1419zł może ktoś z użytkowników, pomoże znaleźć coś ciekawszego? Jak rozwiązać sprawę, z systemem? Samemu kombinować, czy jak robić? P.S Jaką wielkość monitora polecacie? 10" będzie chyba za mała? Pozdrawiam:)
-
Spoty wrocławskie
co emil, pozbywasz sie superba?
-
Spoty wrocławskie
Hornet, co Ty robisz o tej godzinie...mnie w Posen zwlekali o 5.30...a Ty tak sam, z wlasnej woli....
-
Spoty wrocławskie
flache szykuj, a nie kciuki kazesz trzymac:D
-
Spoty wrocławskie
ja bym Ci pokazal, jakie malenstwa znajdowalem na poligonie nie pogadasz:P a poza tym, 'praca, praca, praca...'
-
Spoty wrocławskie
wróciłem z poligonu! siema:D
-
Spoty wrocławskie
Emil, gdzie bedziecie? Bo chyba tez dzisiaj bede na rynku
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki, jakby któremuś się nudziło to jutro od 11 na rynku, jest promocja na 1wszy stopien oficerski jestem w kolumnie towarzyszacej, i mozna zobaczyc jak to wyglada:P
-
Spoty wrocławskie
panowie kto to jechal b6? okolice czajkowskiego, 57, GK jakos tak rejestracja?
-
Spoty wrocławskie
kaju, trzeba sie pozbyc konkurencji?
-
Spoty wrocławskie
zagłosowane!
-
Spoty wrocławskie
napisali Ci wcześniej
-
Spoty wrocławskie
Emil, zapomniałeś jeszcze dodać o wciąganiu końskich dawek koksu:banan: i innych rzeczach gorszących ludzi, uznanych za obraźliwe itp itd upppp nie zapominajmy jeszcze o konserwach, i sucharach!
-
Spoty wrocławskie
zawsze, tak jest, ze jak coś komuś trzeba, to przyjdzie obok, jednostki widziałem ostatnio z 3 auta i jak patrzę po Waszych fotkach, to żadna z nich. A odnośnie dziwnego miasta...mi tu się bardzo podobam ludzie są bardziej przyjaźni, niż np w lbn...