Treść opublikowana przez frajdej89
-
Oszczędzanie funduszy
Przepraszam, ale nie orientuje sie w temacie i dlatego moja niewiedza moze byc irytujaca. Zakladajac, ze jestem w stanie odkladac 100zl, to te wplaty musza byc dokonywane co miesiac tak? Nie moglbym przykladowo zaplacic raz, np za 3 miesiace w przod, itp itd? Czy trzeba odkladac co miesiac po 100?
-
Spociki Łódzkie
ano widzisz wlasnie co widzialem a4 to patrzylem, czy ma naklejke a4klub ale zadnej nie zauwazylem ja nie pale, ale biernie moge sie pozaciagac to cos, gdzies jakies konkrety? ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- ano widzisz wlasnie co widzialem a4 to patrzylem, czy ma naklejke a4klub ale zadnej nie zauwazylem ja nie pale, ale biernie moge sie pozaciagac to cos, gdzies jakies konkrety?
-
Spociki Łódzkie
manufakture znam lazilem tu ostatnio jak bylem z siostra a dzisiaj zwiedzilem juz Bałucki Rynek? qutwa ile ludzi tam bylo...a ktos by szedl teraz na browarka juz? (wiem wiem, poludnie dopiero co, ale coz:D)
-
Spoty wrocławskie
we Wrocku teraz nie wiem jaka pogoda, ale z tego co gadam z chlopakami to lato...w lodzi tez, bo siedze u siostry, hornet, to co Ty robisz u lajkonikow?
-
Spociki Łódzkie
Witam koledzy! Pytanie mam, jestem u siostry na lumumbowie? (nie wiem czy dobrze napisalem ) czy mozecie polecic gdzies w poblizu miejsce, gdzie mozna skoczyc na dobrego browarka w taka pogode? ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- Witam koledzy! Pytanie mam, jestem u siostry na lumumbowie? (nie wiem czy dobrze napisalem ) czy mozecie polecic gdzies w poblizu miejsce, gdzie mozna skoczyc na dobrego browarka w taka pogode?
-
Spoty wrocławskie
a ja zostaje we wro na majowy ktos musi czuwac, byscie sie opierdzielali!
-
Spoty wrocławskie
to jak z tym grilem? Czy cos? Bo chyba moje plany na weekend poszly sie(chyba)
-
Spoty wrocławskie
http://vimeo.com/37770493 :slina:
-
Spoty wrocławskie
niestety, jade siostre odwiedzic do lodzi bede plywal zolta lodzia podwodna a jak nie uda mi sie wyjechac, to moze jakies szczegoly bys podal?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
szczuraz, Ty tez tam sie chowasz...naumyślnie zasłaniałes otwór gebowy?- Spoty wrocławskie
po co miec 6cio pak na brzuchu? skoro mozna miec beczulke? to z tym wyjadzem, jeszcze bedzie ustalane, o ile dojdzie do niego?- Spoty wrocławskie
A nie lepiej byłoby jakbyś załatwił sobie taki pas, jak maja nurkowie? Ołów przetopić, i zaczepić i też chyba dałoby rade, no ale jesli chcesz robic z siebie ANIMALA, to nie bronie ja tam gościa za paliwo sciagac nie bede, najwyzej dla kierowcy ktory mnie przygarnie- Spoty wrocławskie
podac adres? czy gdzie Ty teraz, jestes? A odnosnie pielgrzymki, to mysle, ze panowie w niebieskich mundurkach tez mogliby sie tym zainteresowac? Czy jak to byloby?- Spoty wrocławskie
kaju masz ten bigos moze jeszcze? bo wszystkko zjem, byle nie isc na stolowke... Gobi, jakby co to i mnie licz! tylko zebym mial tranosport, to z Wami pojade:P w czerwcu akurat mam urlop, to tak na mily poczatek- Spoty wrocławskie
synek dolozy- Spoty wrocławskie
gdzie jest przycisk lubie to, kliknalbym mojemu przedmówcy!- Spoty wrocławskie
quwa...obczailem, ze na tym laptopie nie mam kamery- Spoty wrocławskie
browar moze byc?- Spoty wrocławskie
Rzezbie (lub jak kto woli mieszam) w betonie juz 4 lata, i co?! Bice nie chca rosnac....- Spoty wrocławskie
Spartan, ja bym poprosił plan a dieta, to raczej nie dam rady trzymac michy...stolowka moja nie spelnia wymagan bardzo....- Spoty wrocławskie
Właśnie, właśnie! po kolorze poznałem, i widziałem jakąs dziewczynę :decayed:- Spoty wrocławskie
Spartan, dzisiaj okolo 19, wyspa slodowa, to Ty jechales? Bo nie widzialem, a reke podnioslem- Spoty wrocławskie
qrczak, zbieraj materiał, ekipa z forum (mysle za krate piwa - na glowe?) zrobi drewutnie!- Spoty wrocławskie
bry! i wroclaw znowu mnie przywital wczoraj, jak nayyyebany wrocilem - Spoty wrocławskie