Treść opublikowana przez frajdej89
-
Spoty wrocławskie
dobrze mowisz! jutro do domu! tylko te...pewnie beda mi robic problemy z wyjazdem...
-
Spoty wrocławskie
Czy wczoraj, ktoś zostawił audi, na Berenta - Karłowice? Koło sklepu Pola? bo zdawalo mi sie, ze mignela mi ramka klubowa?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
to pewnie chlopaczki mieli teleport a swoja droga, mogliby Cie ladnie pod****olic, bo nie wiem, czy nie podchodzi pod to jakis paragraf ale akcja, mistrzostwo!
-
Spoty wrocławskie
bry! :hi:uuuu dawno mnie nie bylo a ile sie wydarzylo. Hornet, gratuluje syna - i tez rozmawialem z kumplem, jego maly miał to samo. Takze trzeba być dobrej mysli:) i trzymac reke na pulsie (zreszta co ja gadam, ze bede "ojca uczyl dzieci robic") A z tymi mundorowymi, roznie bywa. Czasem trafisz na kumatego goscia, to zaraz Cie pusci jak zagadasz, a inny przepierdzieli sie o wszystko, i wszedzie ;/ znamy to z autopsji...tfu! qrczak, oferta fajna, tylko ciekawe jak z kosztami chetnie bym takim zajechał pod dom btw, to maserati jest strasznie podobne do tego (moge sie mylic) co w "Zakupie kontrolowany" prawie stracilo drzwi:kox:
-
Francuski rap/hip-hop
fahur, przypomniales mi goscia, o ktorym chcialem napisac, a wylecial mi totalnie z glowy. A kubiszew, ma chlopak talent, to i nie bylo opcji by wyszla cienizna:P
-
Spoty wrocławskie
@Gobi Ale, w czym płacą? Bigos mi sie juz przejadl I sprawdz, lepiej czy masz rower, bo ponoc za to sie zabieraja:P "dOM, dOm, rade"
-
Francuski rap/hip-hop
ostatnio slyszalem kubiszewa jeszcze z jakims francuzem nawinal.... mam! http://http://www.youtube.com/watch?v=Y64ZE6Ecxs0
-
Spoty wrocławskie
uooooo....posta napisalem, nie pamietam nawet.... Hornet, mam w planach powrot na dziki wschod - Puławy , jakieś zlecenie do przewozu? BTW, cyganie juz nie chca placic bigosem...
-
Spoty wrocławskie
gumis, ja jestem swiezakiem i wczoraj bylem pierwszy raz na takim spocie. Auta nie posiadam - dopiero przymierzam sie do zakupu. Jak wyglada taki spot? Normalnie, ludzie w porzadku, i gadasz z nimi normalnie, wymieniasz doswiadczenia, zdobywasz wiedze (jak w moim przypadku ) Co robia? Zalezy, od tego na co jest ochota A ile trwa? Zalezy jak stoi ekipa z czasem:P Polecam, spoty, bo ludzie sa ogarnieci, i z kazdym idzie pogadac to pisalem ja, frajdej (lekko na***ony), ale szczerze
-
Francuski rap/hip-hop
Stare kawałki, ale dobre dla ucha wwo, zipera nagrali pare kawałków z soundkail, poszperaj na necie każdy woli co innego
-
Spoty wrocławskie
Tak, i wszyscy beda krzyczec, 'dawaj, dawaj!'
-
Spoty wrocławskie
kaju, chetnie bym Ci powiedział (ale jestem nowy, i nie wszystkich pamietam....) cos w okolicach 12-14 osob? Nie chce sie bardzo pomylic... e9matic, dzieki za podwozke!
-
Spoty wrocławskie
Aleee dzisiaj duuuzo ludzi bylo! Zawsze tak jest licznie?
-
Spoty wrocławskie
Panowie, będzie ktos wcześniej? Czy tez bedziecie na miejscu caly czas? Moge sie spoznic (cholerna kwitologia :/)
-
Spoty wrocławskie
taaaa to zaraz mnie zawinie jakas inna ekipa
-
Spoty wrocławskie
a ja z buta/autobusem przydre chyba z psiaka do Was bede sie tlukl, jak sie zgubie, to bede krzyczal tylko, co? Ma ktos pomysl na haslo?
-
Spoty wrocławskie
to dzisiaj przestawiamy zegarki? kutwa, godzine mniej bede spal... ja postaram sie przybyc na spot albo rowerem, albo wspanialym MPK
-
Spoty wrocławskie
Ktoś sie jutro wybiera na spot?
-
Spoty wrocławskie
no nie ale inne rzeczy za to tak
-
Spoty wrocławskie
widzialem troszke eksplzji, ale eksplodujacy silnik...hm, ciekawi mnie to
-
Spoty wrocławskie
siema, panowie o ktorej zwykle sie spotykacie w niedziele? Bo mozliwe, ze moje plany zoataly pokrzyzowane przez przelozonego, i bede we Wroclawiu to moze rowerem podjade do WAS:P Dobra juz mam, o 18
-
Spoty wrocławskie
Emil, i jak odezwał sie klient?
-
Spoty wrocławskie
widzialem, ze chlopaczek ma konto junior, to moze ma szlaban na kompa od rodzicow? Moze warto poczekac troche czasu?
-
Spoty wrocławskie
Hornet, mam w planach powrót na 'dziki wschod' jakies kalachy do przewozu? Czy teraz granaty popychamy?